On-ga

ekip başlamayacaktı bu yüzden barış ve mehmet arasında sıkı pazarlık sonucu gölge klanında başlayacaktım ama ekip w13e başlayınca bende her zaman ki gibi on-ga klanındayım

Crotalus (OSEİDON)
SekiLSss
tolgaoguzz
emroli41
aktif..kapak
born to kill
Brutal Warrior (geldimw8)
psikomanyak
a.süles
hush.
PsychoHero
ahmetsude
ema49

klasik kemik kadro burada takviyelerimiz de var tabiki. bu sefer kalıcı olmaya geldik tüm klanlara başarılar

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar onga sevdiğim bir klandır w7 dede ongada idim :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Sevdiigm ekiplerden biri hangi bölgede başlıycaksınız acep :)

Ulen gelseydiniz 10 numara olcaktı

bolubjk*

Ağır Atlı
bende diyorum neden ses çıkmadı gökhandan:).

onga nın gelmesine çok sevindim w11 deki zamanlamadan doğan hataları bu world de olmamasını sağlayacağım inş..

başarılar...

DeletedUser2300

Ziyaretçi
xxx

Başarılar , diyecek bir ON-GA yok sanıyorum.

Geçmiş dünyalardaki var olan kadro yukarıda yazıyor ma sanırım bu dunyada baska bir hakimiyet ve isim altında ilerleyecek..

Yinede bireysel basarılar diliyorum...

evet klanı kurduktan sonra mayhem ve cromdaki dostlarımız ile ayrı ayrı müttefik olarak yürümek yerine aynı klanda bulunma kararı aldık.

DeletedUser36240

Ziyaretçi
+++

ON_GA Çok yakında W13'e gücünü gösterecektir ON_GA DALAR ALEM BAKAR !

DeletedUser

Ziyaretçi
w7 de ilk başlarında mayhemdiniz iyi savaşlar vermiştik çok iyi defans yapmıştınız kafkasa karşı özellikle hush sen iyi defans yapmıştın hatırladım o günleri :)
başarılar

w7 de ilk başlarında mayhemdiniz iyi savaşlar vermiştik çok iyi defans yapmıştınız kafkasa karşı özellikle hush sen iyi defans yapmıştın hatırladım o günleri :)
başarılar

evet dostum kafkas klanı ile ben baya kapıştım az savunmayla iyi işler çıkartmıştım ozaman için genelde mis arsı denemeleri yapmıştım ama saldırıda da kafkasa baya çektirdim zaten o savaş duruldu ben bıraktım w7 yi

DeletedUser

Ziyaretçi
evet dostum kafkas klanı ile ben baya kapıştım az savunmayla iyi işler çıkartmıştım ozaman için genelde mis arsı denemeleri yapmıştım ama saldırıda da kafkasa baya çektirdim zaten o savaş duruldu ben bıraktım w7 yi

evet iyi hatırlıyorum vedat c.r-real falan vardı sizde sonra bende kafkasa karşı savaşmıştım çıkıp klandan bu arkadaşlarla ama nedenini bilmediğim bir şekilde bir gece bütün destekler çekilip bütün köylerim gitmişti :)

DeletedUser

Ziyaretçi
7. dünyadan tanıdığım kaliteli bir ekip, başarılar dilerim :)