Omg!

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bakin oyle bi diktatorluk kurdum ki, unsal abi klanlar.org ve klan savaslari hayati boyuncaki ilk yetkisiz worldunu oynayacak :DD. yanlis anlasilma olmasin, klandaki tek yetkili benim, diplomasi davet vs :D.

topladigim ilk ekip, sagolsunlar beni yalniz birakmadilar az da olsa sevenlerimizshsksk, klan kurucusu olmak zor ismis her gun onlarca komik mesaj geliyo, son olsun zaten classici saymazsan son worldum, herkese kolay gelsin

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Tiranlaşırsan seni bekleyen sonu biliyorsun. Korkma, titre...

DeletedUser

Ziyaretçi
bakin oyle bi diktatorluk kurdum ki, unsal abi klanlar.org ve klan savaslari hayati boyuncaki ilk yetkisiz worldunu oynayacak :DD. yanlis anlasilma olmasin, klandaki tek yetkili benim, diplomasi davet vs :D.

topladigim ilk ekip, sagolsunlar beni yalniz birakmadilar az da olsa sevenlerimizshsksk, klan kurucusu olmak zor ismis her gun onlarca komik mesaj geliyo, son olsun zaten classici saymazsan son worldum, herkese kolay gelsin

Şimdi atıcam klandan onu istiyo yaw :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
.sağ olun var olun :p

bi baktım aşiret olmuşuz, bunun suçlusuda benim tabi.. klandan bi anda 50 kişi çıkardım :D 5 klandan 4 klana düştük onu 3 klan yapıcaz.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
5 klan mı :D nasıl 5 klanız benden habersiz klan mı kurdunuz :D alla alla :D 4 klanız toplam 190 kişi civarındayız 4 klan bile sayılmayız :D