Omg!

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Oh My God! ailesi olarak hepinize basarilar dileriz cook supriz isimler var klanda bolgemiz guneydogudur.

saygilarimla FREUD. haktan

DeletedUser57132

Ziyaretçi
her klanin yaptigi "cok supriz isimler" seysini bende yapiyim dedim :D. koalisyon hukumeti gibi olucaz her yerden birileri gelicek ekibimize, ben kimsenin ismini vermek istemiyorum kendini ifsa etmek isteyen gelsin etsin ha dilek cigaram olucak klanda onu ifsa ediyim yeter :D

DeletedUser35316

Ziyaretçi
umarım bu defa oynayacağım adam gibi :)

hadi bakalım umarım başarılı oluruz :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
zaa ben kasip kasip ceza yicem hepiniz bana sovuceksiniznsjsjsksks

DeletedUser57132

Ziyaretçi
en kotu whatsappi siler hatti telefondan cikaririz 3 gun nolucak :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
"la beni niye cagirmadin" diyeniniz, unuttuklarim varsa affola soylesinler klani onlarin ustune yapiyim, herkese kapimiz acik, adam olan.

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Ben de şuraya adımı park edeyim. Bakarsın prim yapar bu başlık da sonra reklam alırız bu posta...

DeletedUser57132

Ziyaretçi
zaaa seni klana almiyoruz sen disardan destekliceksin bizim koalisyonumuzi shsjskamsnsamama :D :D

DeletedUser43688

Ziyaretçi
bir gülüşün var sanki hükümet kuruyon sanarlar :))

DeletedUser57132

Ziyaretçi
hukumeti kurduk baskaik sistemine gecicez diktator olucam daha ahshsmsmsksks :D :D :D

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Bence ban geliyor fazla kaşınmayın alyeska bey

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bosuna multici demediler bize onlarca hesabimiz var biri ceza yer baskasiyla geliriz shsjsjsjaksksksjssjjsjsksksksksksj :D :D :D :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
"World 28'den başka açılan worldlerde oynamayacağımı siz değerli klanlar.org oyuncularına bildirmek isterim. Siz worlde gelmediğim için üzülen arkadaşlara ithafen,değerli sanatçımız İrem Derici hanfendinin nacizade parçasının bir mısrasıyla konuşmamı bitiriyorum.

Üzülme üzülürüm,
Gıyamam sana.
Bilirsin fake dahi,
Atamam sana.
Ben klanlar.org'un
Gelgit akıllısıyım.
Attığınız kamiler,
Sonradan koydu bana.

DİLEK SİGARASİ

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ulen be sizde vurun be ben birakiyorum aga oyunu ismail oyunu biraktiktan 2 gun sonra sigarayi birakmis bendede ayni etki olur belki hadi allaha emanet olun