Olympos diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser7638
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser7638

Ziyaretçi
sananequ, hafız senin polyanna ile bir akrabalık falan var mı :D hiç sinirlenmiyor bu adam ya

mesajı yeni gördüm :) valla hocam şimdi araştırmaya kalkarsak hz.ademden senle bile akraba çıkarız :))).Oyunu oynama amacım zevk almak içindir sinirlenmemem oyun için kendini küçük düşürenler sinirlendirmek yerine beni daha çok güldürüyorlar :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Amacımız klanı kuru kalabalıkla doldurup zirvede kalmaya çalışmak değildir w15 e kemik kadromuzla başladık yıllardır beraber oynadıgımız kişilerdir birbirimize yetiyoruz fazlasına gerek yok.Klanımıza bu evrende yeni katılan oyuncular oldu zaten erken başlayan savaşlarımızın bir çoğuda klnadaşlarımızla tevcube paylaşımlarımızdır.
Yani demek istediğim şu ki karşınızdaki düşman 5 değil 25 klanı dostu olsada bu oyundaki bize göre temel kural birlik içindeki harekettir. gerekirse klanımıza dahil olucak tek bir köy için bile 100 lerce fake çıkar kuru kalabalıkla 100 lerce klanı dost edinerek bu oyunda kalıcılık olmaz.
Bize ailemiz 1 2 de eski dostumuz yeter evrenin 1. side düşman ekleyebilir 1000. side heristeyenle savaşırız temiz olması şartıyla :)

Bu farkı biliyor olmanıza sevindim. Ben de tüm düşmanlarımı yenip 8-9 milyonluk hesaplarla barbar toplama yarışına girdim. Tüm dünyada toplam 2oo aktif adam anca vardı. Bi de her birinin 4-5 tane 3oo-4oo savunma köylü multisi.. Herkes haftada 2 defa oyuna girer altın basar çıkardı.. Operasyon oldu mu ki çok nadir olur, karşılıklı multilerin patlattığı ordularla köyler toplardık..

Özetle şu oyunun en güzel kısmı ilk 9 ay. Sonrası hava civa.. Oyunu sonsuza kadar oynayacağını düşünüp, klana 3oo-4oo tane adam alan, tutturanlarla devam ederiz, tutturamayanı eleriz diyip 1oo lerce adamı klanına toplayan ve hiçbiriyle ilgilenmeyen, karman çorman bir klan kuran insanları oldum olası sevemedim. Bana göre bu tarz insanlar ne başarılı, ne de oyuncu.. Bu tarz bir insan olmadığınız için ayrıca sevindim. Umarım hep böyle gidersiniz :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Şuanda acayıp kanım kaynadı adres versın geceyı bırlıkte gecırırım o derece.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Özer gecelere akıyo, biz evde pc kucağımızda sol elimizde ice tea.. hayat mı bu be.. :D

DeletedUser7638

Ziyaretçi
Bu farkı biliyor olmanıza sevindim. Ben de tüm düşmanlarımı yenip 8-9 milyonluk hesaplarla barbar toplama yarışına girdim. Tüm dünyada toplam 2oo aktif adam anca vardı. Bi de her birinin 4-5 tane 3oo-4oo savunma köylü multisi.. Herkes haftada 2 defa oyuna girer altın basar çıkardı.. Operasyon oldu mu ki çok nadir olur, karşılıklı multilerin patlattığı ordularla köyler toplardık..

Özetle şu oyunun en güzel kısmı ilk 9 ay. Sonrası hava civa.. Oyunu sonsuza kadar oynayacağını düşünüp, klana 3oo-4oo tane adam alan, tutturanlarla devam ederiz, tutturamayanı eleriz diyip 1oo lerce adamı klanına toplayan ve hiçbiriyle ilgilenmeyen, karman çorman bir klan kuran insanları oldum olası sevemedim. Bana göre bu tarz insanlar ne başarılı, ne de oyuncu.. Bu tarz bir insan olmadığınız için ayrıca sevindim. Umarım hep böyle gidersiniz :)

teşekkürler dostum. Düşünce tarzımız herzaman böyledir böylede kalıcak bu benim son evrenim olucak en azından ben olmasını istiyorum jubile misali :)

veba banamı kaynadı kanın anlamadım banamı yavşıyorsun ? :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
valla ben özer'e (yani oradaki ortamına) kaynadığını anladım ama direk sana kaynadıysa, esat'la tüm ilişkimi kesebilirim :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Aga adam melaike lan :D
Ben canım sıkıldıkça söverim , eline sağlık der :D
Kendime gelirim , nurlanırım lan :D
2 ay yanında takılsam ;

Ey cemaati müslimin , ALLAH yar ve yardımcınız olsun.

diye ortalıkta dolanırım troll

DeletedUser33990

Ziyaretçi
Olympos klanları bu evrendeki varlığına son vermiştir. Kimi oyuncuları münferit olarak evrene devam edecektir. Başka evrenlerde görüşmek üzere...

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben ATAKANKAGAN.

Olimpos klanları BABA KLANLARI tarafından yoğun saldırılar sonucu YIKILMIŞTIR.

davet isteyin atayım ve gösterelim raporları :) Ya da İstatistiklere bakın savaşlar kısmından görebilirsiniz..

Reel hayatınızda başarılar dileriz..

BABA KLANLARI YÖNETİMİ.

DeletedUser33990

Ziyaretçi
:) tiynet meselesi atakankagan, tiynet meselesi :)

tartışmaya girmeyeceğim, bu oyunda köy almak da var vermekde. 1 köy kaybeden oyuncuyu klandan atmıyoruz biz :) sizin olymposu yıkmak için kırk fırın ekmek yemeniz lazım, gerçi bıraksak tüm olymposa davet atacaktınız bize gelin diye, aslında hepsini kabul edip babaya geçip biraz eğlenmek vardı ama neyse :)

savaştığı klanın tüm oyuncularına klan daveti atan başka bir klan görmedim ben, o yüzden tartışmayı keselim, forum kirliliği yaratmayın, olympos klanının kemik kadrosundan 3-5 oyuncu burdaydık, olympos adı ile devam etmemek adına klanı dağıttık. arkadaşlar yeni klan kurarlar, sizle savaşa devam ederler, ya da siz hepsine sıradan davet atarsınız zaten, size geçerler. kendi bilecekleri iş. olympos olarak evrende olmama kararı aldık hepsi bu...

herkese iyi oyunlar dilerim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tiynet mi yoksa becerisizlik mi bilemeyiz..

3-5 kişiydiniz madem başta neden hava atıyordunuz ?

Biz tutup oyuncularnıza davet atmadık,oyuncularınızın msjları ortada duruyor..Korktukları için gelmek istediler hepsi bu..Sizin oyuncunuz geliyorsa,siz oyuncunuzu yönetemiyorsanız bu bizim suçumuz değil..Bizim oyuncumuz sizden davet istedi diye rezil ettik ve klandan ihraç ettik üstelik köy sizin hakkınızdır dedik.Sorabilirsin faruk a..

Benim oyun felsefem ve klanımın duruşu birilerine dokunuyorsa ,,

Dokunsun :) Reel hayatınızda başarılar dilerim :D

Yendik mi yendik başka söz olmasın..VE yenilgiyi kabul etseniz de etmesinizde bu gerçek :)
Buradaki ilk başlardaki alaylı sözlerin hepsini İCRAATLERİMİZLE sizlere geri iade ediyoruz.

BABA KLANLARI YÖNETİMİ.

DeletedUser7638

Ziyaretçi
yıkılmıştır? Dostum benim hiç bir klanımı hiç bir klan yıkamamıştır bu klanda savaş 10 köy fark olunca siz mi yıkmış oluyorsunuz? başarınızdan dolayı tebrik ettim ayıbı olanlara aybını yüzüne söyledim herzaman. Bu oyundaki tek hatam dürüst savaş çıkarmak istemiş olmamdandır. Klanı dağıtmamızdan dolayı savaşın zaferi sizde kaldı tebrikler.

Ancak klanı dağıttık gibi bir cümle kesinlikle etik ve doğru değildir gerçekci olmak gerekir. Klanı dağıtmamızın sebebi bizim herzamanki ve tek sorunumuz içimizdeki sorunlardır. Bundan sonraki savaşlarınızda başarılar.

DeletedUser33990

Ziyaretçi
:)) yaş kaç atakan? :) içindeki çocuğun ölmemesine sevindim :) davet atmamışsınız, bizdeki mesajlar da duruyor, copy paste ile her oyuncumuza geliyordu mesajlar :) neyse hocam, muhatabım değilsin, sana hakaret ettikleri zaman bizim klanda klan profilinden özür dilemiştim, pişman etme böyle 14 yaşında ergen gibi konuşarak. nası kinlenmişsen artık, biraz rahatla, dağıttık klanı, sakin, strese gerek yok...babacana klanı dağıtınca mesaj attım, sana atmadım diye mi bu tatava :) istersen sana da özelden güzel sözler söylerim, gururunu okşayacak :) hatta burdan söyleyeyim:

en büyük atakan başka büyük yok :)) viva atakan

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Olimpos ve Baba klanları 15.Dünya'da çok keyifli bir savaş verdi. Uzaktan takip eden biri olarak bu savaşın bir parçası olmayı ben bile istedim. Dengelerin her geçen gün değiştiği heyecanlı bir mücadeleydi. İki klanı da tebrik etmek gerekir. Olimpos klanına bundan sonra ki dünyalarda başarılar diliyorum..

DeletedUser33990

Ziyaretçi
olympos olarak artık w15 de bulunmuyoruz, moderatörler başlığı kilitleyebilir. tüm w15'e başarılar dilerim...

DeletedUser39709

Ziyaretçi
Tiynet mi yoksa becerisizlik mi bilemeyiz..

3-5 kişiydiniz madem başta neden hava atıyordunuz ?

Biz tutup oyuncularnıza davet atmadık,oyuncularınızın msjları ortada duruyor..Korktukları için gelmek istediler hepsi bu..Sizin oyuncunuz geliyorsa,siz oyuncunuzu yönetemiyorsanız bu bizim suçumuz değil..Bizim oyuncumuz sizden davet istedi diye rezil ettik ve klandan ihraç ettik üstelik köy sizin hakkınızdır dedik.Sorabilirsin faruk a..

Benim oyun felsefem ve klanımın duruşu birilerine dokunuyorsa ,,

Dokunsun :) Reel hayatınızda başarılar dilerim :D

Yendik mi yendik başka söz olmasın..VE yenilgiyi kabul etseniz de etmesinizde bu gerçek :)
Buradaki ilk başlardaki alaylı sözlerin hepsini İCRAATLERİMİZLE sizlere geri iade ediyoruz.

BABA KLANLARI YÖNETİMİ.

Bizim Klana ,Kim Bize Gelin Dedi Merak Ettim Bak Şimdi..

Geldimbe