Olympos diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser7638
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser7638

Ziyaretçi
Hiçbir çıkar teşkil etmeyen sadece dostluga dayalı ilk kalıcı müttefiğimiz

ASI klanıdır hayırlı olsun dost düşman birdir ayrı gayrı yok bizde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hiçbir çıkar teşkil etmeyen sadece dostluga dayalı ilk kalıcı müttefiğimiz

ASI klanıdır hayırlı olsun dost düşman birdir ayrı gayrı yok bizde :)

Klan isimleride biraz tuhaf geliyor bana. Biraz daha ozgun olmasi gerektigini dusunuyorum.
Ayrica savas oyunun da daimi bir muttefik aramak da diplomasinizin cok zayif oldugunu gosteriyor dostum .

DeletedUser7638

Ziyaretçi
klan isimlerimizdeki tuhaflık derken ne gibi bir tuhaflık sezdiniz?

daimi bir müttefiklikten diplomasinin zayıflıgı ne alaka?
Oyundaki amacımız dostluga dayalıdır oyun içerisinde değil daimi stratejik olakar bile yeni oluşan klanları kendimiz değerlendirmeden müttefiklik düşünmeyiz.
klan olarak bir dünyada başlamadan önce zaten bizde herşey hazırdır dostumuzda bellidir düşmanımızda sadece burada duyurusunu yaparız. asi klanı ile bizi bir görebilirsiniz es klanda görebilirisniz hiç bir farkımız yoktur o klanla.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Boşverin panpa siz bu herifi ölü taklidi yapın , konusup konusup gıtsın.Adam spartalı , tek basına fethediyo heryerı ;)

DeletedUser7638

Ziyaretçi
o zaman tamam :D en büyük sensin patron :)).

veba sanada uzak kaldık ya :(

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Özer yok zaten bölgeme gelmeyin :D özersiz size saldıramam ben şevk gelmiyo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
klan isimlerimizdeki tuhaflık derken ne gibi bir tuhaflık sezdiniz?

daimi bir müttefiklikten diplomasinin zayıflıgı ne alaka?
Oyundaki amacımız dostluga dayalıdır oyun içerisinde değil daimi stratejik olakar bile yeni oluşan klanları kendimiz değerlendirmeden müttefiklik düşünmeyiz.
klan olarak bir dünyada başlamadan önce zaten bizde herşey hazırdır dostumuzda bellidir düşmanımızda sadece burada duyurusunu yaparız. asi klanı ile bizi bir görebilirsiniz es klanda görebilirisniz hiç bir farkımız yoktur o klanla.

Yok savas oyunun da daimi muttefik olmak felan bana biraz tuhaf geliyor. Onu belirteyim dedim.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Çok biliyon ya , kuraydın ekibini herkese savaş ilanı yapaydın.

DeletedUser7638

Ziyaretçi
savaş oyunlarında onlarca müttefik gelip sonra işime geleni çıkarıp ona dalmakta bana saçma geliyor. az öz olur biterse beraber biter cıkarsa beraber cıkar dunyanın hakimi olurlar bunuda klansavaşları w14 te yaptık.

özerle savaş istiyorsan 1 sene beklemen lazım :D

DeletedUser8618

Ziyaretçi
ya benım 3 gunum kaldı ama klan cok guzel kısıler vede savaslara ımza attı keske kalıcı olsaydım ama ıgder ayak aıle klanı ıle savas baslatıldı hayırlı olsun

OLMPOS KLANI AILE KLANI ARTIK DUSMANDIR

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hayırlı olsun panpa döndüğünde haber ver hesap ayarlaruk.

DeletedUser8618

Ziyaretçi
yok bu hesaba bakıcakllar dondugumde verırse alırım :D vermezse w 18 de gorusuruz

DeletedUser

Ziyaretçi
2 3 ayda patlatıyorlar nedense pegasusu multı mı acaba :)

DeletedUser

Ziyaretçi
nasıl bir efsanedir hızlı gıden atın ..... seyrek duser mısalı hızlı gelısmenın nedenı multı mı pegasus

DeletedUser7638

Ziyaretçi
anlaşılan kuyruk acısı olan biri daha geldi. multiden şüphelenen herkes şikayet edebilir boş yere laf yapmasınlar burda ;)

aile klanı ile beraberinde stan klanlarıda düşman olarak eklenmiştir bütün klanlara başarılar.

JrFly

Dük
anlaşılan kuyruk acısı olan biri daha geldi. multiden şüphelenen herkes şikayet edebilir boş yere laf yapmasınlar burda ;)

aile klanı ile beraberinde stan klanlarıda düşman olarak eklenmiştir bütün klanlara başarılar.

hahhahaha :D Stan mı o klanı klan olarak mı saydınız ? :)