Olmpos

• Konuyu başlatan DeletedUser8618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser8618

Ziyaretçi
Uzun zaman oldu ugramayalı oyuna her ne kadar paranın basarılı oldugu bı oyuna dönmüş olsada oyun bız hala aklın vede ınancın gucune ınanıyoruz ... Yıne w 10dakı gıbı yakıp yıkıp harıtanın rengını degıstırıp rahatlycaz ...özel masaj yapılır premıumsuz :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Kapitalist sistemi yıkmaya mı geliyorsunuz üstad :)

DeletedUser44883

Ziyaretçi
özer senin oyun tarzında tüm klandan destek alımına bağlı cengaverlik yaparak oynuosun tam kadro gelıcekmı olımpos hayırlı olsun gelıcekse :)

DeletedUser8618

Ziyaretçi
özer senin oyun tarzında tüm klandan destek alımına bağlı cengaverlik yaparak oynuosun tam kadro gelıcekmı olımpos hayırlı olsun gelıcekse :)

klandan destek almak gayet normal bıseydır bu yuzden ıctıma alanında 2 seçenek var bırısı destek bırısı saldırı .

dıger bır konuda ben klan adına konustum BEN YAKIP yıkıcam demedım .. tam kadro gelıcek evet 15 kısı tam kadro

DeletedUser44883

Ziyaretçi
ben senin oyun tarzın için söyledim sadece neyse polemik oluşmasın tekrar başarılar

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar kaldıki klan destek için vardır

DeletedUser

Ziyaretçi
yok kanka biliyorum yani :D iyi oyuncu ama rahat oynamayı seviyor troll

DeletedUser21797

Ziyaretçi
yok bu efe w17 de az tartıstı burda da devamı getırmeden olmaz :D bu arada burda da bır pusula olımps savası beklıyorum :D

DeletedUser21797

Ziyaretçi
mm bali adamların konusunu kirletme basarılar de gec :D :D

DeletedUser8618

Ziyaretçi
Ben sadece 4uncu dunyada 2 hesapla oynadım multı oynadım yanı o zamanlar anlasılmıyordu aynı ıp adresı muhabbetı yoktu hırs vardı bırınden ganımet alıpp dıgerıne atıyordum sonra baş agrısı yaptı bıraktım =) tek hesapla gelıyorum ben ..

Pusula ile savaş yapmam ben bı daha w14 w17 ortaya cıkan duzenbazlıklardan sonra agzım acık kaldı bız 20 saat elle oynarken adamlar derin devlet kurmuşlar iki kere klavyeye tıklıyorlar bız 2022 kere tıklıyoruz bu yuzden ben adil oyun ıstıyorum hoş pusula klanından cok kısı ıle dost olduk gercek hayatta sayelerındede bı cok program ogrendık ama dedıgım gıbı ben hıc bır sey kullanmadan oynuyorum dedığın gıbı bı tek klanın gucunu kullanıyorum ..

burası benım sayfam degıl uzatmakta ıstemıyorum evet benım tarzım sagdakılerı soldakılerı gıcık edıp ustume cekmek ustume cekmeden 3 gun oncede koyu saglama alıyorum sonra baslıyorum gıcık etmeye .. ben bundan zevk alıyorum savas oyununda savasmak zevk verır DÜNYAYI ele gecırecek kadar ne vaktım nede sabrım var herkese basarılar ..( bu arada pusula cok kalabalık maşallahları var bız azınlık turklerız =) vur kac yapıcaz

DeletedUser101

Ziyaretçi
Taktiklerini söyleyemeyeydin iyiydi :p =) başarılar olympos a ..

DeletedUser

Ziyaretçi
bugün şirket laptopumda olympos opu resimlerini buldum.

before and after troll

DeletedUser43647

Ziyaretçi
şirket laptop falan akıyoruz ..home laptop home office