olmpos pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser8618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben niye post kasayım olm :D işim gücüm var benim :D post kasarak zamanımı harcıyamam ben troll

DeletedUser

Ziyaretçi
valla ben de bilmiyorum :D

zaten yarısı milletin kurduğu klanlara 'başarılar' yazmaktan oluşuyor troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben efeden 1 yıl önce geldim :D adam 2 yılda 3 bin post kasmış vış aney :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben oyuna bakmıyorum ki :D bu oyunu da bu yüzden seviyorum :D milletle sohbet etmek varken neden susayım

DeletedUser8618

Ziyaretçi
adam king = ) dagılın ozledım sızıde ya nasılsınız edın ıcıne sayfanın sorun yok sızden onemlımı

DeletedUser

Ziyaretçi
eyw özer :) azcık edelim sayfana dedik :D nerelerdesin şuan troll

DeletedUser8618

Ziyaretçi
yenı modem aldım geldım ınat ettım çok basit bir olaydan ceza yıyorsak dedım (bakıcılık yaptıgım kısının hesabından asker bastım ,)

bende kural dahılınde oynayayım modemı kurdum sımdı ıkı ayrı ip adresı ıkı bılgısayarımda açık bırınde bı hesap actım dıgerınde bı hesap actım MULTI OYNUYORUM soluyorum acık acık :D ama kurallarda aynı evde iki modem kullanamazsınız dıye bısey okumadım bu yuzdende ıcım rahat sımdı bı hesaptan gelısıyorum dıgerındende ganımet yolluyorum = ) ama ne oldu artık premıum almıyorum eskısı daha ıyıdı premıumla oynuyordum klanlar ekıbıne destegımız oluyordu suan premıumsuz adil oyun yapıyorum hesabın bırı anyada bırı konyada premıuma vercegım parayı modeme verdım hile yapıyorum ne mutlu bana = )

DeletedUser32540

Ziyaretçi
yenı modem aldım geldım ınat ettım çok basit bir olaydan ceza yıyorsak dedım (bakıcılık yaptıgım kısının hesabından asker bastım ,)

bende kural dahılınde oynayayım modemı kurdum sımdı ıkı ayrı ip adresı ıkı bılgısayarımda açık bırınde bı hesap actım dıgerınde bı hesap actım MULTI OYNUYORUM soluyorum acık acık :D ama kurallarda aynı evde iki modem kullanamazsınız dıye bısey okumadım bu yuzdende ıcım rahat sımdı bı hesaptan gelısıyorum dıgerındende ganımet yolluyorum = ) ama ne oldu artık premıum almıyorum eskısı daha ıyıdı premıumla oynuyordum klanlar ekıbıne destegımız oluyordu suan premıumsuz adil oyun yapıyorum hesabın bırı anyada bırı konyada premıuma vercegım parayı modeme verdım hile yapıyorum ne mutlu bana = )

kralsın.....:D

DeletedUser

Ziyaretçi

2 tane yetmez:)

DeletedUser8618

Ziyaretçi
ayıp yanı dostum bızım art nıyetımız yok bı dostumuz bakıcılık attı bızde asker bastık adam 189 puan ne yanı bastıgım 10 mızrakla neyın kavgası bu ???

ama art nıyetse art nıyet o zaman bundan sonra herkes benı multıcı bılsın ...

dunya bırıncısı 10k ganımet yagmalama odulunu almamıstı puanı 900 du

ben 345 bın ganımet yagmalamıstım hakkımla sabahlara kadar tek tek elle .

adam daha 100 koy yagmalamamıstı ben 1230 koy yagmalamıstım sabaha kadar aynen

adamın puanı 900 benım puanım 455 ti

buysa adalet ya herro ya merro hesap ortada sadece puan yapsa onuda hesapladım sadece puanla 145bın ganımet ıster adam sadece asker yapıp ganımete gıtse o zaman da 145bın ganımet toplaması lazım e bunları yapmadan bu puana ulasıyorsa helekı benım bayraklar vede premıumda varsa buna kımse savunma yapmasın .

ben şikayet ettım arkadası bana verdıklerı cevap ukalacaydı ... ^^BIZ YONETICIYIZ OYUNU BILMEKLE YONETMEK AYRI SEYLER^^

eee şimdi ne yaparsın sen bu oyunda yonetıcı degıl sız teşkilatsınız ne istersenız o olur ama karsınızdada salak yok gorunen koyde klavuz ıstemez BATILININ HILE HURDA ICINDE OLDUGUNU BEN HER TURLU MATEMATIKSEL ACIDAN HESAPLARIM NEDEN ODULLERINI KAPATTI ???
odullerını acsın daha 1 mılyon ganımet yagmalamadan 3 mılyon ganımetlık koyu var geçin bunları paşammmmmmm biz concon degılız

DeletedUser8618

Ziyaretçi

o hesap benım degıl acıkca soleyım pgs hesabı benımdı ama ben baglantı paylastım cunku bılıyorum bı gun bu hesaptan sıkılıp ona gecıcem dıye ama o hesaba bakamadım kı 20 saat kendı hesabıma bakıyorum uykum gelıyor o hesap kımbılır noldu dedıgım gıbı benım evım 3 katlı vılla denız kenarında her katta bı pc var ben alemcı adamım ıcerım gezerım bekarım yurt dıısnda calısıyorum ızındeyım oyunun bı onemı yok butun gun evdeyım hangı oda sıcaksa orda uyurum ıckı ıcerım herkesıde beklerım kımseye dusmanlgım yok ama haksızlık bana yapılıncada delırıyorum o hesap baskasnın ınan bılmıyorum acık acıksoluyorum ben multı oynamıyorum multı degıl ama ıkı hesap oynuyorum kendı koyume bır adet mzrak atmıs ganımet atmıs degılım sonucta dedıgım gıbı 3 kat var burda ıstedıgım katta ıstedıgım hesapla oynarım amaç bı hesabı guclendırmek olmadıktan sonra kımsede bısey dıyemez

DeletedUser

Ziyaretçi
o hesap benım degıl acıkca soleyım pgs hesabı benımdı ama ben baglantı paylastım cunku bılıyorum bı gun bu hesaptan sıkılıp ona gecıcem dıye ama o hesaba bakamadım kı 20 saat kendı hesabıma bakıyorum uykum gelıyor o hesap kımbılır noldu dedıgım gıbı benım evım 3 katlı vılla denız kenarında her katta bı pc var ben alemcı adamım ıcerım gezerım bekarım yurt dıısnda calısıyorum ızındeyım oyunun bı onemı yok butun gun evdeyım hangı oda sıcaksa orda uyurum ıckı ıcerım herkesıde beklerım kımseye dusmanlgım yok ama haksızlık bana yapılıncada delırıyorum o hesap baskasnın ınan bılmıyorum acık acıksoluyorum ben multı oynamıyorum multı degıl ama ıkı hesap oynuyorum kendı koyume bır adet mzrak atmıs ganımet atmıs degılım sonucta dedıgım gıbı 3 kat var burda ıstedıgım katta ıstedıgım hesapla oynarım amaç bı hesabı guclendırmek olmadıktan sonra kımsede bısey dıyemez

ozer bizi diskoya götür .....

DeletedUser33990

Ziyaretçi
noluyo la burda :) Olm Özer ne modemi ne multisi, benim modem tıngırdıyor bana modem al da yenileyeyim aleti :)

DeletedUser8618

Ziyaretçi
bu arada şaka kaka olmasın bişey yaptıgım yok 3 katlı evımde yok barakada yasıyorum ben