olmpos pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser8618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser101

Ziyaretçi
haşaa =) ondan yediğini biliyoruz .. ama yaptığını bilmiyoruz ;) =)

DeletedUser7638

Ziyaretçi
yenilen ban bakıcılıktan dolayıdır arkadaşlar özer bu evrende geldigi için bakıcılıkta değişen kuralları bilmiyordu. Bu yüzden baktıgı hesapta oynamalar yapınca 2 hasap birden ceza aldı.

DeletedUser101

Ziyaretçi
Hea gecmis olsun :) biz multi felan sandik oyle gidince :) donsun o olmadan kuzeybati da ciddi bir rakip olmaz :)

DeletedUser8618

Ziyaretçi
bakıcılık yapılan hesaba asker basmak yasakmış bilmiyodum ceza aldım önemide yok

Edit Alva

Multiyle bilmemneyle işim olmaz 600 puan premıum alıp multı ıle ugrasıp oyuna bedavadan para kazandırmıcak kadar zekiyim . merak etmeyın multi hesabı olanın puanı yuksek olur ganımetı cok olur herne skeılde yapıyolarsa yagma sayısı cok olur bılmemne olur ama bızım alnımız ak bızım bırıncı oldugumuz nokta savaş sagolsun klanda savunmada 6k kesti bende saldırıda 6 k kestım hesap ortada cezamızı cekerız bı dahada kımseye bakıcılık yapmayız olur bıter aslında bu cezaların detayı varda herkes herseyı bılıyor malum 100 kısı bılıyorum bakıcılık yapıp askerıde basan multı oynayan bot kullanan programlarla oynayan malesef kendılerıne ceza verılmıyor hatta ustune ustluk ben sıkayet ettım dıye bu kısılerı de nerdeyse ben ceza alacaktım bu yuzden bana bulasmayın kıskanmayın herkes oyununa baksın bız cok sey bılıyoruz hıcbısey bılmıyoruz ıı gunler

DeletedUser8618

Ziyaretçi
baya bi geride kalmışsınız...

bununla alakalı bölüm mevcut zaten savaş raporlarını koymak içinde sayfa açıldı tarafınızdan...

evet ben 2013 subattan berı degıl 2009 agustostan berı forumdayım gerı kalmıs olmam dogal

DeletedUser

Ziyaretçi
hem flooddan hem de ticket cevabını yanıtlamaktan da ceza alacaksın burada :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben aktif olarak kullanıyorum forumu bebeğim troll

post kasma çabasında olan gitsin looser post kasma bölümü var orda oynaşsın troll