olmpos pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser8618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser8618

Ziyaretçi
olmpos klanı pusulaya savas acmıstır her dunyada oldugu gıbı saygılı vede eglencelı olması dılegı ıle

DeletedUser2758

Ziyaretçi
olympos ekibine başarılar , hayırlı olması dileği ile

DeletedUser

Ziyaretçi
harbiden bize davet gelmedi :D

yalnız özer ciddi manada iyi destek almış, klanda kimde asker kaldı merak içerisindeyim :D

tebrikler ayrıca

DeletedUser41018

Ziyaretçi
Savas bize uzak gelişiyor K-44 Olarak sadece izliyoruz . K-44 Degerli arkadasların var ama onlar benim içinde degerliler izlemeye devam edicez 2 tarafada başarılar :cool:

DeletedUser8618

Ziyaretçi
k44 uzak evet ben sadece pu5ula ıle yapalım dedım ama olmusken hepsı dedıler sacma bıı stratejı oldu ama oldu bı kere...

benım 10bın asker kesısım sadece savunmadan degıl dıkkatını cekerım 5k saldırı 5 k da savunma ıle kestım cok fazla destek yoktu ıcerde ama bazı arkadaslar 50 kılıc 50 kılıc saldırınca 5 kılıcla kestım dogal olarak

bu arada ben başarı dilemiyorum pusula klanlarına eğlence diliyorum başarının verdiği zevk pek yok maksadımız eğlenmek ise tum pusula klanlarına savaş esnasında iyi eğlenceler dileriz

bız davet attık dıye bılıyorum atılmadıysa sız atın o zaman ben unutmusum oyunu 6-7 ay ara vermıstım bılmıyorum nasıl oldugunu bıle

@mayis yagmuru; lütfen flood yapmamaya özen gösterelim. postlarınız birleştirilmiştir.

DeletedUser101

Ziyaretçi
bize ( PUSULA ) ve size bol kesimli savaşlar diliyorum =)