OLD-TURAN SAVAŞI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

*Alpagu

Yasaklı
Yalan söyleme güzel kardeşim. Yaptığın işte de böyle yalan söyleyen biri misin? Herkesi geç ben istemiyorum herhangi bir klanın çatısı altında olmayı, hele Anatol, Turan mı? Imkansız. Oyuncu ve klan profilinizdeki yazılanların yarısı kadar olsaydınız böyle başlıklar açılmazdı. @HasanErtuğrul36 özellikle sen, pazardan iki kilo karakter falan bir şey al kendine. Ne olduğunu çok güzel belli ettin, söylediklerimin hepsinde haklıymışım :)
@Marcus Junius Brutus şunları ciddiye alıp cevap verme kanka.

*Alpagu

Yasaklı
Aynen kanka bizi ciddiye alma. Sanki biz yazdık adama gel forumda bize cevap ver diye :-D Text bazlı bir oyunda şekil yapıyorsunuz, yazdıklarınızın yarısı kadar değilsiniz.

Dilim sivri bundan sonra da sivri olmaya devam edecek. Adamına göre muamele bundan sonra, karaktersizsen tabiki de gelip karaktersiz diyeceğim!
Çapınız da totaliniz kadar.

*Alpagu

Yasaklı
Ben sözelciyim, matematik yok bizde öğretmediler hiç. Oyun olur iş olur aşk olur karakterinden ödün vermemeyi öğrettiler. Onu da size öğretmemişler demek ki :)
Belli belli. birde ağlamayı öğretmişler işte. Fakat çok rahatsız edici oluyor bilgin olsun.

FARAZA

Markiz
Ben sözelciyim, matematik yok bizde öğretmediler hiç. Oyun olur iş olur aşk olur karakterinden ödün vermemeyi öğrettiler. Onu da size öğretmemişler demek ki :)
Bunu demeden 10 dakika önce,
Aynen kanka bizi ciddiye alma. Sanki biz yazdık adama gel forumda bize cevap ver diye :-D Text bazlı bir oyunda şekil yapıyorsunuz, yazdıklarınızın yarısı kadar değilsiniz.

Dilim sivri bundan sonra da sivri olmaya devam edecek. Adamına göre muamele bundan sonra, karaktersizsen tabiki de gelip karaktersiz diyeceğim!
Bunu demişsiniz büyük çelişki babacım :)

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
terbiyesizlik etme bos bos konuşuyorsun
biz casual4 de avande klani ile o kadar savaştık su an bi çoğu anatol klaninda
bizim klan yöneticisi olan 8. Dünya o zamanlar avande ile klan kurdular ayrıldılar o kadar giden gelen oyuncu oldu birbirimize tek kelime kötü laf etmedik bizim oyuncuları tehdit ederek toplayan klan bize simdi neyin hesabını soruyor o malum tehtit edilen oyuncu şu an hangi klanda biz yapmadık bizi bağlamaz diyemezsiniz cellat klaninin oyuncularisınız madem o kadar delikanliydiniz bizden ve anatol den cellat a adam çekerken yoneticiydiniz engel olsaydınız

ben sığınmacı almam dedim almadım Cengiz gibi bir adam bize sığınmak için mi geldi köy kaybetme korkusuyla mi geldi ne çevirdiniz Cengiz i kızdıracak ne yaptınız kendinizi sorgulayın

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Yalan söyleme güzel kardeşim. Yaptığın işte de böyle yalan söyleyen biri misin? Herkesi geç ben istemiyorum herhangi bir klanın çatısı altında olmayı, hele Anatol, Turan mı? Imkansız. Oyuncu ve klan profilinizdeki yazılanların yarısı kadar olsaydınız böyle başlıklar açılmazdı. @HasanErtuğrul36 özellikle sen, pazardan iki kilo karakter falan bir şey al kendine. Ne olduğunu çok güzel belli ettin, söylediklerimin hepsinde haklıymışım :)
Ya var ya tam komedisin :D eğer şu yolu izleseydiniz hak verecem de ''Cellat'daki kötü yönetim dolayısıyla ayrılma kararı aldık bundan sonra Anatol-Turan ile kendi çatımız altında savaşağız''. Ama ne yaptınız önce Old olmadan siz ya da sizin adınıza söz hakkı bulmuş kişiler doğrudan Anatole katılmak istedi red yediler sonra diplomasi yapma girişiminde bulundunuz Anatol-Turan birliği ile. BAKIN BUNLARI SİZ YAPTINIZ

Turan klanı siz daha güzellik uykusunda iken Cellat klanının ne haltlar yediğini,yönetiminden bir cacık olmadığını anlayıp Cellat klanından ayrıldı. Ve bize herhangi bir sığınma talep etmeden savaşacaz dediler. Sonra Cellat klanındaki kendini bilmezler adamların arkasından etmedik laf sövmedik şey bırakmayınca haklı olarak bizle müttefik oldular ve savaşta Cellat karşısında yer aldılar. Sizin yapmayı beceri edemediğinizi yaptılar. Gemi batarken gemiyi terketmediler. Bunu bir kafanıza sokun saçma sapan insanlara hakaret etmeyi de kesin artık. Bir kuyruk acın var senin belli ama artık sıktı yani

Charmander

Kılıç Ustası
Ayrıca bir hatırlatma daha zamanında Cellat klanının yaptığı bütün dalavereleri de burda Aslanlar(!) gibi savunup kendinizi haklı çıkaran sizlerdiniz. Şimdi de gelmiş Cellat şöyle böyle. Yavaş dönün bizim bile başımız dönüyor

Yav birader ben cellat yönetiminde miydim? Konuşmadan önce bir sor sonra rezil olma. Sizin yaptıklarınızı da iyi biliyoruz.

SIĞINMACI KABUL EDILMEZ. Dimi? Ne rezil insanciklarsiniz, tanımayan gelir savunur sizi de tanıyan da savunuyor bu ortak karaktersizliginizin bir yansıması :)

Charmander

Kılıç Ustası
terbiyesizlik etme bos bos konuşuyorsun
biz casual4 de avande klani ile o kadar savaştık su an bi çoğu anatol klaninda
bizim klan yöneticisi olan 8. Dünya o zamanlar avande ile klan kurdular ayrıldılar o kadar giden gelen oyuncu oldu birbirimize tek kelime kötü laf etmedik bizim oyuncuları tehdit ederek toplayan klan bize simdi neyin hesabını soruyor o malum tehtit edilen oyuncu şu an hangi klanda biz yapmadık bizi bağlamaz diyemezsiniz cellat klaninin oyuncularisınız madem o kadar delikanliydiniz bizden ve anatol den cellat a adam çekerken yoneticiydiniz engel olsaydınız

ben sığınmacı almam dedim almadım Cengiz gibi bir adam bize sığınmak için mi geldi köy kaybetme korkusuyla mi geldi ne çevirdiniz Cengiz i kızdıracak ne yaptınız kendinizi sorgulayın
La ayıptır ya konuşmalarınız elimizdeyken bari bu kadar yalan söylemeyin :-D Ben cellat yöneticisi değildim hiçbir zaman da olmadım bu kadar :)

*Alpagu

Yasaklı
Bir insana, bir topluluğa hakaret ettikten sonra "rahatsızsan cevap verme" demek ne demek saygısız !

Charmander

Kılıç Ustası
Şu an hepiniz çok komiksiniz :-D ben hepinizi ve yaptıklarını biliyorum burda birbirinizi destekleyerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz :) Olacak şey var olmayacak şey var boşa çabalamayın. Her wde adı çıkan belli başlı kişiler var , sizin de adınız çıktı çıkmaya devam edecek. Adam olup düzgün gibi oyun oynasaydiniz. Öncesi beni ilgilendirmez, öncesinde ben yoktum. O yüzden benim yaptığım bir şey de yok başkasının bokunu bana atmayın, iyice zavallı oluyorsunuz.

Siz adam gibi oyun oynayın sahada savaşalım. O zaman kazanan tebrik edilir. Yanar döner oluyorsunuz süslü cümleler kurup kendinizi bir şey sanıyorsunuz. Üzülüyorum halinize sadece :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.