OLD-TURAN SAVAŞI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

UtkuSaray*

Baltacı
Bu fetihlerin 300 den fazlasının süresiz ban yiyen hesaplardan olduğunu da söyleyim de bilmeyenler de öğrenmiş olsun :)

Yeni açılan savaşta, her iki tarafa da bol şans.

Charmander

Kılıç Ustası
amma tatava yaptınız

alt tarafı bi savaş ilanı

Atar gider yapacağın yer burası değil. Düzgün konuş yeterli. Getir o aslanbey mi nedir nicki yaptığı terbiyesizliği o açıklasın. Oyun oynuyoruz da bu her isteyen istediğini konuşacak demek değil, böyle ifşalamaya devam siz yaptıkça.

Charmander

Kılıç Ustası

Tokmak

Milis
Gelip yenersin başka bir başlık açıp eğlencene bakarsın. Bu terbiyeden ve edepten uzak bir avuç insancık olduğunuz gerçeğini değiştirmez. :) Size hem insan olmayı hem oyun oynamayı öğreteceğiz merak etmeyin.

Bu arada sağa sola zıplayıp yargı dağıtacağını falan mı sanıyorsun sen hahahhhaah

sadece görsel paylaştım oyunda hiç bir kimseyle diyalogumda yoktur neden bu kadar agresifsin ? sana birinin sarılması gerek

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Bu başlıkta çok fena dejavu oldum.. Worldün başındaki muhabbetlere benziyor :D yok klandan adam çekme yok bilmem ne... Hayır yani old klanı direk bize katılmak istedi de red yedi neyin tatavası dönüyor anlamadım ki :D Siz de dikkat edin de ban yemeyin bari sonra hezimete bahane olarak pişirilip pişirilip önümüze sunuluyor bu mevzular

Charmander

Kılıç Ustası
Bu başlıkta çok fena dejavu oldum.. Worldün başındaki muhabbetlere benziyor :D yok klandan adam çekme yok bilmem ne... Hayır yani old klanı direk bize katılmak istedi de red yedi neyin tatavası dönüyor anlamadım ki :D Siz de dikkat edin de ban yemeyin bari sonra hezimete bahane olarak pişirilip pişirilip önümüze sunuluyor bu mevzular

Yav kaç keredir söylüyorum sana içip içip gelme buraya diye... Sadece safi zırvalıksın dikkate aldığımdan değil, farkında ol zırvalık olduğunun diye yazıyorum.

UtkuSaray*

Baltacı

The Old Boys klanı benim tarafımdan kurulmuş bir klan ve ne Anatol ne de Turan klanlarına gidip biz size katılalım demedim. Bunu iki klan yetkililerine de sorabilirsin. Ha mevcut üyeler katılmak istediyse ona bir şey diyemem ki halen de geçmek isteyenlerin olduğunu biliyorum.

Tabi bir de bunların yanında ' RAKİP KLANDAN ÜYE ALINMIYOR, BU KLANDA SIĞINMACILARA YER YOK ' diyerek yola çıkan Turan klanlarının Old klanlarının yöneticisi ile önceden pazarlığa oturup kendilerine çekmesi, bunun yanında bir hesabın nickini değiştirip alması ve bir kaç hesabı direk olarak dün klana alması da işin cabası :)

Keşke herkes konuştuğu laflar kadar delikanlı olsaydı da savaşlar da adam akıllı geçseydi.

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Yav kaç keredir söylüyorum sana içip içip gelme buraya diye... Sadece safi zırvalıksın dikkate aldığımdan değil, farkında ol zırvalık olduğunun diye yazıyorum.
Hayatımda daha ağlak bir rakip görmedim. Anatole almadık diye ettikleri laflara bak zırvaymış.. saçma sapan konu başlığı açıp dikkat çekme çabaları laf sokmalar.. Bırakın bu işleri artık :D

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
The Old Boys klanı benim tarafımdan kurulmuş bir klan ve ne Anatol ne de Turan klanlarına gidip biz size katılalım demedim. Bunu iki klan yetkililerine de sorabilirsin. Ha mevcut üyeler katılmak istediyse ona bir şey diyemem ki halen de geçmek isteyenlerin olduğunu biliyorum.

Tabi bir de bunların yanında ' RAKİP KLANDAN ÜYE ALINMIYOR, BU KLANDA SIĞINMACILARA YER YOK ' diyerek yola çıkan Turan klanlarının Old klanlarının yöneticisi ile önceden pazarlığa oturup kendilerine çekmesi, bunun yanında bir hesabın nickini değiştirip alması ve bir kaç hesabı direk olarak dün klana alması da işin cabası :)

Keşke herkes konuştuğu laflar kadar delikanlı olsaydı da savaşlar da adam akıllı geçseydi.

Sen katılalım demedin ama haberci yolladın aha bana yazılan mesajı değiştirmeden yazıyorum ''Utku'yu ikna ettim,heyecanyapma ve ixirlegend kabul etmedi,Cellat11 klanını Anatole katacam bu akşam'' . Turan klanının ne yaptığını takip etmiyorum bu aralar kendi işlerimle meşgulüm. Foruma bakim dedim baktım Cellat klanının ağzıyla konuşmalar dönüyor sizi kötü etkilemiş zamanında başınızda olanlar

UtkuSaray*

Baltacı
Sen katılalım demedin ama haberci yolladın aha bana yazılan mesajı değiştirmeden yazıyorum ''Utku'yu ikna ettim,heyecanyapma ve ixirlegend kabul etmedi,Cellat11 klanını Anatole katacam bu akşam'' . Turan klanının ne yaptığını takip etmiyorum bu aralar kendi işlerimle meşgulüm. Foruma bakim dedim baktım Cellat klanının ağzıyla konuşmalar dönüyor sizi kötü etkilemiş zamanında başınızda olanlar

Diğer saydığın hesapları bilmem. Ama bana böyle bir şey diyen olmadı. Kim dediyse sanırım sizi biraz zarflamış ha tutarsa diye :) Benim öyle bir niyetim olsa doğrudan @Ezequiel0935 ile görüşür oluruna, olmazına bakardık. Ki böyle bir şey de istemeyeceğimi kendisi de bilir.

Cellat klanlarından etkilenmedik. Zamanında yapılan yanlış stratejileri, yönetimsel hataları düzeltmeye çalıştık ama sorun sadece bizde değilmiş rakip klanlarda da varmış bunu da görmüş olduk.

Charmander

Kılıç Ustası
Hayatımda daha ağlak bir rakip görmedim. Anatole almadık diye ettikleri laflara bak zırvaymış.. saçma sapan konu başlığı açıp dikkat çekme çabaları laf sokmalar.. Bırakın bu işleri artık :D

Yalan söyleme güzel kardeşim. Yaptığın işte de böyle yalan söyleyen biri misin? Herkesi geç ben istemiyorum herhangi bir klanın çatısı altında olmayı, hele Anatol, Turan mı? Imkansız. Oyuncu ve klan profilinizdeki yazılanların yarısı kadar olsaydınız böyle başlıklar açılmazdı. @HasanErtuğrul36 özellikle sen, pazardan iki kilo karakter falan bir şey al kendine. Ne olduğunu çok güzel belli ettin, söylediklerimin hepsinde haklıymışım :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.