OLD-TURAN SAVAŞI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Şu an hepiniz çok komiksiniz :-D ben hepinizi ve yaptıklarını biliyorum burda birbirinizi destekleyerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz :) Olacak şey var olmayacak şey var boşa çabalamayın. Her wde adı çıkan belli başlı kişiler var , sizin de adınız çıktı çıkmaya devam edecek. Adam olup düzgün gibi oyun oynasaydiniz. Öncesi beni ilgilendirmez, öncesinde ben yoktum. O yüzden benim yaptığım bir şey de yok başkasının bokunu bana atmayın, iyice zavallı oluyorsunuz.

Siz adam gibi oyun oynayın sahada savaşalım. O zaman kazanan tebrik edilir. Yanar döner oluyorsunuz süslü cümleler kurup kendinizi bir şey sanıyorsunuz. Üzülüyorum halinize sadece :)

...,.jpg

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Yav birader ben cellat yönetiminde miydim? Konuşmadan önce bir sor sonra rezil olma. Sizin yaptıklarınızı da iyi biliyoruz.

SIĞINMACI KABUL EDILMEZ. Dimi? Ne rezil insanciklarsiniz, tanımayan gelir savunur sizi de tanıyan da savunuyor bu ortak karaktersizliginizin bir yansıması :)

Cellat oyuncusuydun ama aylarca :D Ağlaman bitmeyecek anlaşıldı. Sığınmacı gelmek isteyip de almadıklarımızla da şuan koyun koyuna oynuyorsun.. Dinime söven Müslüman olsa derler yani :D Celladı terk edip OLD klanına sığındın diye kaderin değişecek de sanma ayrıca

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Şu an hepiniz çok komiksiniz :-D ben hepinizi ve yaptıklarını biliyorum burda birbirinizi destekleyerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz :) Olacak şey var olmayacak şey var boşa çabalamayın. Her wde adı çıkan belli başlı kişiler var , sizin de adınız çıktı çıkmaya devam edecek. Adam olup düzgün gibi oyun oynasaydiniz. Öncesi beni ilgilendirmez, öncesinde ben yoktum. O yüzden benim yaptığım bir şey de yok başkasının bokunu bana atmayın, iyice zavallı oluyorsunuz.

Siz adam gibi oyun oynayın sahada savaşalım. O zaman kazanan tebrik edilir. Yanar döner oluyorsunuz süslü cümleler kurup kendinizi bir şey sanıyorsunuz. Üzülüyorum halinize sadece :)
Hele hele :D Adımız çıkacakmışmış sen kendinle karıştırma bizi yahu biz bir worlde girdiğimizde kimseye abi bizi de klanına al demediğimiz için senin adın çıkmış seni almayız diye bir cevapla karşılaşmıyoruz :D Madem bu kadar karekterli bir insandın demezler mi ulan adama ne halt etmeye Cellat'ta oynuyordun da o kadar dalavere varken hoop beyler yanlış yapıyorsunuz demedin. Şimdi gelmiş Cellatın boku beni bağlamaz diyor. O bok her yerinize bulaştı kokusu Üsküdardan geliyor haberiniz olsun. Şimdi de zaten yaptığınız world başı Celladın forumda yaptığının aynısı girmişsiniz bir kalıba çıkamıyorsunuz

*Alpagu

Yasaklı
La Hanefi boş muhabbet yapma. Tanimıyon etmiyon sığınmacı diyon. Ben ve ekibim hiçbir zaman ne bir yere sığındı ne de sizin gibi karaktersizlik yaptı. W kaptirsin birader zor bir şey değil, bu karakter yoksunluğunu örtmez bunun herkes farkında.
Birden çokmuşlar hepsi foruma gelirse yandık dfjghfs Welcome to Bakırköy Sinir ve ruh sağlığı merkezi

Charmander

Kılıç Ustası
Birden çokmuşlar hepsi foruma gelirse yandık dfjghfs Welcome to Bakırköy Sinir ve ruh sağlığı merkezi

Kanka foruma gel de bir iki şey yaz diyen ben değilim oğlum kaç kişi burda birbirinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Ama iyi yönden bak C5 forumu şenlendi. Ölü gibi duruyordunuz ya da arkadan iş çeviriyordunuz, bilemiyorum.

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Ya tabi sığınmacı değilmiş de şu bu sebeple çıkmışmış yürü git işine bak artık qosmqmw Kim güçlüyse abi ora alın kafasındasın. Hadi Anatolden çıktın qoqkqk Cellattan niye çıktın savaşaydın. Kazananı falan tebrik ederdin Allahın eziği daha da cevap vermem sana kqqmqm unutmuşum bile senin de o zamanında geçenler arasında olduğunu qowkwj geç farkettim ben de ciddi ciddi yazıyom qosmqmw Bahaneler bahaneler

Charmander

Kılıç Ustası
Ya tabi sığınmacı değilmiş de şu bu sebeple çıkmışmış yürü git işine bak artık qosmqmw Kim güçlüyse abi ora alın kafasındasın. Hadi Anatolden çıktın qoqkqk Cellattan niye çıktın savaşaydın. Kazananı falan tebrik ederdin Allahın eziği daha da cevap vermem sana kqqmqm unutmuşum bile senin de o zamanında geçenler arasında olduğunu qowkwj geç farkettim ben de ciddi ciddi yazıyom qosmqmw Bahaneler bahaneler
Ya bebeğim sen hala ne anlatıyorsun dhdjsj Benim tek mesajımı buraya at gülüm sen bunu bunu demiştin diye öyle konuşalım. Ben senin mesajları atamıyorum sözüm var ama bilen biliyor zaten bilmeyenden de banane köşede aglasinlar. Aa dur zaten ağlıyorlardi :-D

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Hala mesaj diyor ya qpsmqmwmw ulan Twstatsda belli her şey qlwmqmq Anatol oyuncusu iken diğer farelerle beraber savaşın ortasında düşmana geçmişsin qksmqmq şimdi de Cellat çökünce parçalanan Old klanındasın qlsmqmq Mesaja gerek mi var qosmqmw Allahım ya hiç güleceğim yoktu qosmqmw Bir de karakter dersi veriyor aqlwöqöwöq

YALNIZBARON

Yasaklı
Yasaklanmış nihayet az kafamızı dinleyelim :D

Adamın tüm mesajlarını açın okuyun Mesajlar kısmından bir tanesi mantıklı değil ve hepsi kışkırtmaya yönelik gelmiş casual 5 oynuyor oradan 64 forumunda bize laf ediyor te allahım.

Böyleleri yüzünden forumdan soğuyor insanlar ve bunun ne yazıkki süresiz cezası yok .

Durum
Konu yanıtlara kapalı.