Olaya Bay Yaa :D

• Konuyu başlatan DeletedUser28863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29532

Ziyaretçi
ben savaş hakkında konuşmadım dostum.
sen burda biz sildik gittik filan deyince yanlış anlaşılmalar oluyor.
ben silmenize bişey demedim zaten oyunun kuralı bu operasyonda silinirsin yada klanın zor duruma düşmüştür sağlam arkadaşlarının köyü gitmiş öyle sile çekmişindir buna bişey demiyorum.

savaşı Kaybetmenin çeşidi fazla fakat görünen sadece biridir,vurguladığım nokta bu.

iyi savaş oldu bi kaç klanı daha indirip bende sile çekeceğim.

DeletedUser31284

Ziyaretçi
güvendgm bi arkdas ayıp etti diyelim gecelim.yoksa çok daha güzel bi savas olacaktı.w3te pts yi yıktgmz savastan sonra en iyi savas buydu.neyse sizlere de kolay gelsin dostum.

DeletedUser30366

Ziyaretçi
w10un yarısı hesap sil yapıyo bu ne ya. W11 adam akıllı bi dünya olsa hızı falan neyse anlarım haklılar o varken bu dünyada oynanmaz derim ama öyle bi durumda yok.Herkes neen hesap sil yapıyo anlamadım

(yukarda klan olarak hesap sil yapanlar için demedim g.doğuda 15-20 oyuncu hesap sil yaptı bi de diğer kıtalarda da çok varmış bu aralar bi de şmdi bu yzıları okuyunca "UcanZi* " falan merak ettim)

DeletedUser28863

Ziyaretçi
Bence w10 gelmiş geçmiş en garip world. Nedeni bu olabilir

DeletedUser30366

Ziyaretçi
Bence w10 gelmiş geçmiş en garip world. Nedeni bu olabilir

ne bakımdan? çünkü ben kaydolalı 1 ay oldu forumdan falan takip ediyorumkapanma olayı olmuş vazgeçmişler faan ama sebebini bilmiyorum ve merak ediyorum. ve en garip world derken ne olarak garip bu kapatma olayı fla için i dedin?