Olaya Bay Yaa :D

• Konuyu başlatan DeletedUser28863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
O değilde adamın kuyruk acısı var galiba UcanZi*'ye karşı. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Alın size başka bi olay daha :)

993.png

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Yaver gitmeyen 2 rapor daha var olur o kadar ;)
Risk alınmadan olmaz böyle raporlar ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Riks budur'un tasfir edildiği bir fotoğraf vardı onu koysaydınız keşke ;) buraya cuk otururdu :D

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Neyse en güzel protestoyu böyle yapıyoruz.
w10da ANT klanıda iptal oldu pre alan müşterilierini bitirdik :)

DeletedUser31284

Ziyaretçi
ant ı bitirdik derken şaka yapıyorsunuz sanırım ? bizi bi arkadasmz bitirdi yaptgı hareketle.yoksa dün hesap silene kadar öndeydik size karsı.ayrıca sizin yaptgnz op sayısı 8-9 bizim yaptgmz 2 alınan köyler ortada kimin daha basarılı oldugu ortada boş meydan bulunca konusmayın lütfen.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunu bırakan serkan abinin köylerini topladığınızı cümle alem biliyor.Ne yani istatistiğe yazılmasın diye senin gibi klandan mı çıksaydı.En azından hesabını devretti.

DeletedUser31284

Ziyaretçi
Oyunu bırakan serkan abinin köylerini topladığınızı cümle alem biliyor.Ne yani istatistiğe yazılmasın diye senin gibi klandan mı çıksaydı.En azından hesabını devretti.

1)farkeder mi sonuçta o hesapta da bi oyuncu yok mu korusaydınız o zmn köyleri neden koruyamadınız ? ya da devretmeseydi savası o istedi neden devretti hesabı.
2)benm istatistikle derdim olmaz.istatistkle derdi olan varsa o da sizin klandır.torino filfil adlı oyuncuya operasyon yaptı birkaç saat sonra filfil klandan çıkmıştı.bunun nedenini bi sor sorustur bakalım.
3)bizim ekip sadece 6 kişiydi bunu sercanda biliyor.sizin ekip kaç kişi sen düşün..yanınza zamanında sırf bi abimizn arkadasları diye savas acıp bitirmedgmz girdap klanını da aldınz bize karsı iyi kıskırttınz.adamlar sizden çok saldırdı.herkesi müt eklednz.pacta yı bize karsı kıskırttınız.ve bunları sadece 6 kişiyle oyun oynayan sizin 5 te bir puanınzda olan bi klana karsı yaptnz :) savasa lafım yok çok zevkli savastı.güzel de gidiyorduk bir dostumuzun ayıbına kadar.ayrıca ben hesap silerken hepinizi tebrikte ettim.ama burada böyle konusmalar olmuyor , üstümüzden dalga gecilmesine izin vermem.dalga gecmeden önce 2 kere düşünün aslında kimin dalga konusu olması gerektigini.
4)ben hesabımı devretmem baska hesapla da oynamam asla. bu benim prensibimdir. bi yerde lakinta varsa o benimdir ben varsam lakinta yımdır.bunu da böyle bil.beni tanımadan etmeden hakkımda yorum yapmazsın artık umarım (;

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Körfeze daha bırak mislerimi ordularım girmeden sile aldı 1 gün öncesinden konuşan kişi senin kuzenin dostum sende biliyosun mesajlaşmaları bana horozlanmasını.
onu tiye almadığımı bu mis raporu en net açıklıyor sanırım tüm köylere misi böyle attım.

bir ikincisi tek tek nokta atışı yapıp sile alacaktım bende hesabı ki şuanda aldım sile. evet arkadaşınız gitti diye bıraktınız lakin sorunda bu değilmi zaten. ben neden körfeze daldım ?

bu oyun strateji oyundur bir o kadarda akıl oyunu.

klanda atıyorum 70 kişisiniz ben büyükbaşlardan 6 kişiye dalmayıp kalan 64 kişiyi ezip geciyim o klan gene dağılmaz.

mühim olan doğru hamleyle doğru kişiyi bulmaktır!

bir bir adamlarınızı silerken arkadaşımız kaçtı bizde bıraktık demen burda komik oluyor dostum. Ne yani şimdi savaşı yenilmediğinimi iddaa ediyosun?

Ha ben öldürmüşüm ha seni intihara zorlamışım sonuçta ölü bi beden olmuyor mu ortada ?

DeletedUser31284

Ziyaretçi
usta ben savas hakkında birşey dedm mi ? ben savas için sizi tebrk etmedm mi ? o adam orada hesap silmese ben sonuna kadar savasırım ama kim ugruna savasyorum adam için sabaha kadar uyumadk mis arası yapmaya çalştk.adam hesap silmiş bile.bu durumu anlayablmen için aynı durumu yasaman lazm.sana bir abimin mesajını da gönderdim.hesap silme nedenlerimi açıkladım sen hala olayı kendine baglıyorsun.sen beni hesap silmeye zorlayan degilsin bunu ögren önce.beni dost dedgm adamın hareketi yıktı yoksa hiçbir savas beni yıkmaz ister kazanyım ister kaybedym.bunu beni tanıyanlar bilir.
birbir siliyorduk derken kmi sildgnzi de anlayamadm.fetih e daldnz 2 dalga operasyon yaptnz tek köy alamadınız üstüne kaç köy verdniz.palo dan 6 köy aldınız fazlasyla geri verdiniz.ilk dalgada körfez den 1 köy aldınız 4-5 köy verdiniz.körfez hesap silmeyip bana ya da fetih e bakıcılık atsaydı fetih operasyonundaki hüsranı yasardınız gene.ha ama biz bize yapılan ayıptan dolayı hesap sildik biz hesap silince savası siz kazandnz bunu da belirttim tebrikte ettim sizleri.burada komik olan bi durum göremedm.neyse tartısmayı uzatmaya gerek yok.sadece burada konustgnz yanlış şeyleri düzeltmek için yorum yaptım.