Okyanus

• Konuyu başlatan DeletedUser21135
  • Başlangıç tarihi

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
atavratsilah atılmamış hala ben de şaşkınlıkla izliyorum valla :S bot kullanan adam en yakın arkadaşın olsa atacaksın yoksa tüm klan zan altında kalır.

DeletedUser52734

Ziyaretçi
olayın komik kısmı hem atavrat hem de scarthingol ceza yedi.Gider ayak seni de alayım demiş herhalde ahahaha

DeletedUser

Ziyaretçi
abdil senin böyle birşey talep etme hakkın var ama ocean klanından kimsenin böyle birşey talep etma hakkı yok. kendileri, kurucularından emrank'ı hem bana hem klandaki diğer üyelere oyunda küfürlü video yollamasına rağmen klandan atmadılar. atavratsilah onların oyuncusu olsaydı ve bot kullandığını bugün vetaran'dan biri ifşa etseydi emin ol kimse onu klandan atmazdı. o yüzden hiç bu konulara girip ocean'dakilere prim verme. yesin dursunlar birbirlerini.

olayın komik kısmı hem atavrat hem de scarthingol ceza yedi.Gider ayak seni de alayım demiş herhalde ahahaha

emre belözoğlu - felipe melo ilişkisi :D

DeletedUser52734

Ziyaretçi
bizi rapor ettiler bizden 1 kişi ceza yedi onlardan 8 kişi ceza yedi 3-4 tanesi de saldırıya açık :D:D:D:D

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Ocean klanındakiler Vetaran oyuncularının bot programı kullanarak haksız yere geliştiğini ve klanlar.org'u çirkinleştirdiğini savunuyorlar. Vetaran klanı oyuncuları da Ocean klanındakilerin dip dibe multi hesaplar açarak premium - hammadde takası yardımıyla oyuncularını geliştirdiğini ve klanlar.org'u çirkinleştirdiğini savunuyor.

Ayrıca 2 taraf da rakip klanın egolu tavırlarla kendi klan oyuncularını aşağıladığını ve savaş raporlarında tam olarak gerçekleri göstermeyip forumda bu durumu çarpıttıklarını iddia ediyorlar. 2 klanın da ellerinde karşı tarafın hile yaptığına dair çok sağlam deliller var. 2 klan da hile yaptığı iddia edilen oyuncularını sonuna kadar savunuyor. Komiklikler, şakalar, kavga, gürültü böyle sürüp gidiyo işte. 2 taraf da bi umut diğerleri hesap siler diye bekliyor.

He bu arada benim yorumum. 2 klan da söylemlerinde çok haklılar.

Anladım Abi. Bot kullanan oyuncuların kim olursa olsun bulunup ban mı stıyolar artık ne yapılıyosa yspılması lazım çok uzadı bu bot ile multi işi. Emek vererek bişeyler yapmaya çalışan arkadaşların binevi haklarını yiyolar. Zaten düşman iki klanda genellikle görülen şeyler bunlar iki tarafta açık yakalamaya çalışırlar. Hayırlısı bakalım 24. De çoğu oyuncu inceleniyodur eminim :)

DeletedUser51936

Ziyaretçi
abdil senin böyle birşey talep etme hakkın var ama ocean klanından kimsenin böyle birşey talep etma hakkı yok. kendileri, kurucularından emrank'ı hem bana hem klandaki diğer üyelere oyunda küfürlü video yollamasına rağmen klandan atmadılar. atavratsilah onların oyuncusu olsaydı ve bot kullandığını bugün vetaran'dan biri ifşa etseydi emin ol kimse onu klandan atmazdı. o yüzden hiç bu konulara girip ocean'dakilere prim verme. yesin dursunlar birbirlerini.

Abdil miş bende nerden tanıyorsun diyecektim :) l fazlalıkmış :D

Abdi bende :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bot ve multi çok pis bir olay. Engellemenin cidden bir yolu yok. Bir şekilde deliyorsun engeli. Ben sana en kesin çözümü söyleyeyim. Dünyaya girişleri maksimum 5.000 kişi ile sınırlı tutarsın. 5.001. kişi dünyaya giriş yapamaz. Harita ufak olur. İlk ay pazarda hammadde takası sadece 1e1 oranında yapılır. Klandışı destekleme yasaklanıp klan değişimine de bazı kısıtlamalar getirilir. Ufak haritada oyun süresi kısa olacağından ve denetlenen oyuncu sayısı az olduğundan insanlar için bot programı kullanmak cazip gelmez. İlk ay pazarcıyı da kullanamadıktan sonra multi açmazlar.

Eğer çok radikal bir çözüm getirmek istersen oyun hesaplarını cep telefonuna gelen sms onaylamasıyla yaparsın. Bot programını da serbest hale getirip çiftlik asistanı gibi oyuncuların hizmetine sunarsın ve 3-5 kişinin faydalandığı bu eylemi en azından paralı da olsa herkesin kullanabilmesini sağlarsın. Başka türlü de.

Ya da şöyle bir önerim de var .....

Dünyayı 2 aşamalı yaparsın. İlk 3 ayın sonunda ilk 50 ye giren klanların tamamını 26 puandan tekrar başlatıp bir final turuna sokarsın. Başka kimse final round'una giremez. 1 ay boyunca 3-4 x hızında bu final roundunda oyuncular savaşır ve en iyi belirlenir.

DeletedUser52734

Ziyaretçi
Mod kadrosunda bi açık olursa Samet seni oraya alalım harcanıosun buralarda

DeletedUser52734

Ziyaretçi
birazdan mod kesin gelir. Uyarır susun yoksa gerekli işlemleri yapıcam die o arada konusurm ben onla sen raad ol

DeletedUser51936

Ziyaretçi
ben bıraktım samet forumda takılıyorum artık :D burası oyundan daha heyecanlı :D

Buralar zamanında daha canlıydı bakma şimdi 4-5 kişinin foruma katıldığında zamanında 250 kişi oluyodu en az gece bile 50 kişi bulabilirdin :)

Şimdi evlenen oldu bıraktı. Bu oyunun bi getirisi olmadıpını boşa zaman kaybı olduğunu düşünen oldu bıraktı. Bazı tartışmalar oldu bidaha oynamam bu oyunu dite bırakanlar oldu.

W1-2-3 zamanında klanlar.org nin açıldığı sıralarda çok değerli birbirinden değerli abiler tanıdım. O zamanlar yoktu bot olayı multi çok azdı 2 bilemedin 3 kişi multi kullanırdı. Şimdi ise oyundan soğutuyolar :) Sırf bu yüzden forumda takılıyorum genellikle. Eğerki arkadaşlarım,abilerim şu dünyada oynayalım demediği sürece :) Burası daha güzel bence :(

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Kusura bakma ama senin gibi boş konuşanlarda icraat belli. MerCem de whiteCrow beni pek sevmezler ama bundan daha 2 hafta öncesine kadar terör estiriyorlardı. Bu sıralarda biraz durgunlaştılar. Ocean klanınıda çok küçümseme bence.

@oksijennn
Vedat abi w25 de beraberiz. Ben ekip bulmadım daha tekliflere açığım :D

Bana boş konuşuyo icraat yok dedi hakaret resmen :DHHSJDLDD sen okulda ders dinliyoken ben dersten kaçıp mis arası atıyodum ses kes. Kendi klanım dışında her klanı küçümserim hiçbi klan yada oyuncu egomu yenemez.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yeni yetme ergenlerle uğraşmak hiç adetim değildir. zaten yöneticilikte gözümüz yoktu senin gibi kabiliyetsiz bi kaç kişi yüzünden girmek zorunda kaldık. yoksa 1-2 hafta takılıp silecektik ikimiz de. forumda devrim yapmaya geldim sizi kurtarcam diyip icraata gelince kaçan adamlarla muhattap oluyoruz. en sevmediğim world oldu w24 sayenizde.

Puhahhaja kaçmışım, lan tatilde güneşlenmek varken ben kenan abileri kırmayıp oyunu oynadım, forumda bana hakaret ettiğinde yetkisini al de alalım dedilerde benim affediciliğime dua ert :DHJKLŞD bana erkgen diyene bak puahasjsjsks

DeletedUser52734

Ziyaretçi
Hadi çakma king hodri meydan elinden geleni ardına koyma.Multi yedigin gün ağladıgını nasıl unuttun saçma sapan yalanlar söyledigini "kardeşim girmiş multi diye ceza verdiler.".Hadi canım yaylan yine boş boş konuşup ortalıgı karıştırma 17 yaşında çocuklarla da muhatap etme beni.Hileden ceza yesem şu forumun üye girişine tıklicak yüzüm olmaz be ama maşallah geniş adammışsın bide gelip daha konuşuyorsun.

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
Puhahhaja kaçmışım, lan tatilde güneşlenmek varken ben kenan abileri kırmayıp oyunu oynadım, forumda bana hakaret ettiğinde yetkisini al de alalım dedilerde benim affediciliğime dua ert :DHJKLŞD bana erkgen diyene bak puahasjsjsks

bak sen bacaksıza affetmişmiş :D inan seninle muhattap olmak bile bana zul geliyor ama senin gibi ufaklıklara ders vermek bizim görevimiz. senin az cesaretin olsaydı bana özelden mesaj atardın. ama lafları yedikten bir gün sonra classice kaçtın. orda da ne yapabildiğini gördük zaten. sen forumda takıl kafana göre girdiğin her worldde seni tokatlayan biri çıkar zaten. multiden ceza aldıktan sonra aynı ip den başka hesapla giren bir beyinsizle daha fazla tartışacak değilim :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
bak sen bacaksıza affetmişmiş :D inan seninle muhattap olmak bile bana zul geliyor ama senin gibi ufaklıklara ders vermek bizim görevimiz. senin az cesaretin olsaydı bana özelden mesaj atardın. ama lafları yedikten bir gün sonra classice kaçtın. orda da ne yapabildiğini gördük zaten. sen forumda takıl kafana göre girdiğin her worldde seni tokatlayan biri çıkar zaten. multiden ceza aldıktan sonra aynı ip den başka hesapla giren bir beyinsizle daha fazla tartışacak değilim :D

izledin mi beni clasicte? ilk 1m yağmayı kim aldı? ilk 500 hafif kim bastı o worldde bişeyden haberin var mıydı? ben hesabı devrederken hesap 4. sıradaydı, 800de hafif vardı, daha önce orduyu kestirmeme rağmen en ççok hafife sahip kişilerdendim, bilmediğin şey hakkında atıp tutma ha bunların hepsinide sadece telefondan yaptım batu abi(adam smith) ata(atajean) bünyamin abi(bengam) ismail(küvet*) şahit. dersimi gel ver bakıyım w25te. beni bu oyunda rezil etmek kolay ama sizin yapıcağınız iş değil o kasma sen. multiden cezayıda haksız yere yedim hala söylerim bunu. bana beyinsiz diyerek karaktersizliğini belli etme modlarım gerekli işlemi yaparlar sana da.

Hadi çakma king hodri meydan elinden geleni ardına koyma.Multi yedigin gün ağladıgını nasıl unuttun saçma sapan yalanlar söyledigini "kardeşim girmiş multi diye ceza verdiler.".Hadi canım yaylan yine boş boş konuşup ortalıgı karıştırma 17 yaşında çocuklarla da muhatap etme beni.Hileden ceza yesem şu forumun üye girişine tıklicak yüzüm olmaz be ama maşallah geniş adammışsın bide gelip daha konuşuyorsun.

hahahfhsdjafkgşdslafkjh :DDDDDDDD ulan cezayı yiyen benim sana mı dokundu ceza yemem :DD sevenim çok naaparsın :DD ikinizide w25e bekliyoruum. benim yalana borcum yok, beni bilen bilir sizin gibi önce yalakalık yapıp sonra meydanı boş bulunca ağzı laf yapmaya başlayanlarla işim olmas.

DeletedUser52734

Ziyaretçi
kusura bakma başkan seninle yarışamam benim multilerim yok ahahah kralsın büyüksün ilk 1m i de sen alırsın 100m i de ^^ keep calm and keep using multi :D Yalakalık mı şu an bi daha kahkaha attım :D naptıysam anlat da bende bileyim büyük başkan

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Seninle tanışmak isterim :p harbi iyi oyuncusun :DDDDDDDDDD senin gibi yağma yapanı görmedim :DDDDDDD multici diyip attığın itirafın bedelini öteki tarafta verirsin, ben multiyi kullanmış olsaydım hiç bi mod yakalayamazdı beni, dahada sizin önünüze kemik atmam gelinde veriyim elinze w25 te. Bölgem güneydoğu. 2 Niz yetmezsiniz ama, arkadaşlarınızıda alın, bi tek mızrakçı destek alırsam şerefsizim hodri meydan.