Okyanus

• Konuyu başlatan DeletedUser21135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21135

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu zamana kadar hiç bir rapor paylaşmadık ama gördükki düşmanlarımı elindeki her raporu kullanıp psikojik baskı kuruyor bizde elimize geçen bazı raporları paylaşmak istedik

onYBnR.png

LdY9Ya.png

pvmr9z.png

mqrv1y.png

jzvlv9.png

vYQMEp.png

4YZ6kY.png

LdY94z.png

NY9MAP.png

4YZ6lQ.png

raporlar siindiği için koyamadım gerisi gelir inş herkese başarılar

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Güzel kesimler Halil her ne kadar bizimkilerin yanında devede kulak da kalsa güzel.

DeletedUser

Ziyaretçi
Elinize sağlık güzel kestiniz beni :D bi daha ki sefere saldıracağım kişileri küçümsemem adamda asker yoktu bilmiyor diye organize dalmadım :(

DeletedUser51008

Ziyaretçi
bunların hepsı savunma raporları bılıyorsunuz ki her zaman saldıran kazanır.

hah şöyle karşılıklı raporlar yayınlansın atışmaktan daha güzel olur tebrikler baltalarım gittiğinde çok üzülmüştüm :))

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler...

dünyanın en zevkli savaşını yaşıyoruz her birimiz. rekabetin oluşması iyidir heyecan gelir oyuna :) raporların devamını bekliyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Heh işte ne güzel bizim konumuzda konuşmayın şöyle raporlar paylaşın tebrikler :) Diktatörüde bekliyoruz gerçi onların raporu varmıdır bilmem troll

DeletedUser21135

Ziyaretçi
teşekürler arkadaşlar olgunlukla karşıladığınız için illaki devamı gelecektir bunları savunma raporları sadece oyuncularımızın çoğu saldırı zaten ordularımız full çiflik olmadan sadırıya çıkmama kararı alındı senin uğraşıp yaptığın orduyu karşındaki 100 200 man la kesiyor

DeletedUser12293

Ziyaretçi
tebriklr arkadaşlar.. veteran klanındaki arkadaşlar rapor vede yorum harici gereksiz konuşmalar yapmasın lütfen

DeletedUser21135

Ziyaretçi
qrz4ukyz.png

yii2syhw.png

n49siala.png

mkawxe7s.png

rrgbtmgx.png

jfgch65z.png

3vkwisfq.png

xnxwgujb.png

qv23xw9d.png

84jh2wil.png

7ssodqao.png

x6cxbvcp.png

86z8oqui.png

m45zp2ae.png

r8i8nhq4.png

2 günde saldırıda ve savunmada kestiğimiz askerlerin raporları arkadaşlar

Eklentiler

• aaaq.jpg
    aaaq.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 32
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 21
  • bbb.jpg
    bbb.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 18
  • ffcc.jpg
    ffcc.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 19
  • ffff.jpg
    ffff.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 16

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler:) ama bundan sonra işiniz biraz zor gibi kendinize diktatörden daha iyi müt bulmalısınız

DeletedUser21135

Ziyaretçi
diktatör klanıyla birleşme yapacaktık hatta bir iki düzenleme yaptık sonra biz vazgeçtik kendi klanını satan oyuncuları neden koruyalımki biz ekip olarak bir oldukça etrafımız düşman olsun kaç yazar(ki öyle:)

DeletedUser

Ziyaretçi
etrafınıdaki düşman kaç yazıyo herkes biliyo zaten :D iyiki demircimi yıktınız yav 3 kere koymuşsunuz raporu :D :D troll

DeletedUser21135

Ziyaretçi
sen adam olmazsın seni susturmak için ne yapmamız lazım acaba demircini 5 şe indirdik hala laf atıyorsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok haklisin kumandanlar abi kusura bakma buyur gel yine ;)