Ocean

• Konuyu başlatan DeletedUser65966
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Arkadaslar biraz geç basladı heralde büyüme fırsatı ararken erkenden savasa girince onun hayalkırıklığıyla yazıyor ocean haklı ama arkadaşıda hor görmemek lazım :)

centaur03

Mızrakçı
Ocean yancı. 38'deki sis klanı bile daha az yancıydı ocean'dan hatta.

Ayrıca harita olarak daha müsait bi yerde yeniden başla yaparsınız üzülme dostum yenilen pehlivan güreşe doymaz olduğu kadar ver mücadeleni sen :)

DeletedUser65966

Ziyaretçi
44 de gorusucez ocean la o kadar eziklerki sormayin gitsin

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Anca izlerler ama sonlari yakindir 2 tane fake atsan dunyalari sasiriyorlar

DeletedUser65695

Ziyaretçi
süvari ne ağladınız be olum gidip ötede ağlayın hadi çocuklar nasıl aldık köylerinizi ama bizim için emek verip geliştirdiğiniz teşekkürler :D

üzülme 32 puan olmuşsun bak onuda geliştir onuda alayım :D

DeletedUser2692

Ziyaretçi
Böyle ağlayan oyunculara nedense ayrı bi ilgi duyuyorum.

lockedman.23

Mızrakçı
Oceanla alıp veremedi ne bu süvarinin ulan w.41 sonuna kadar ayakta kalmaya çalıştık ve büyük bir direnç gösterdik ama gidipte senin gibi kin beslemedik klanlara nese

DeletedUser62930

Ziyaretçi
OCEAN'ın geçmiş dünyalarda yaptıklarını bilmeyenler lütfen gelip boş beleş konuşmasın :D aklı olmayanların fikride olmasın lütfen beyler. Arkalarına yaslandılar ve viskilerini yudumlayıp dünyayı izliyorlar lafına katılıyorum fakat artık onlar içinde harekete geçme vakti geldi ve onlarda bunun farkında yavaştan başladılar hazırlıklara. Sistem çok belli gibi güneydoğudan güneybatıya ordan kuzeybatıya gitme hedefi var(benim tahminim) olur mu olmaz mı veya plan değişir mi bilemem :) Ama küçük görmeyin hani ne demiş şair ocean'ın dalgası büyük olur :D harbystar kankama selamlar :p

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Gezegenin sert erkegine selam Xd

OCEAN'ın geçmiş dünyalarda yaptıklarını bilmeyenler lütfen gelip boş beleş konuşmasın :D aklı olmayanların fikride olmasın lütfen beyler. Arkalarına yaslandılar ve viskilerini yudumlayıp dünyayı izliyorlar lafına katılıyorum fakat artık onlar içinde harekete geçme vakti geldi ve onlarda bunun farkında yavaştan başladılar hazırlıklara. Sistem çok belli gibi güneydoğudan güneybatıya ordan kuzeybatıya gitme hedefi var(benim tahminim) olur mu olmaz mı veya plan değişir mi bilemem :) Ama küçük görmeyin hani ne demiş şair ocean'ın dalgası büyük olur :D harbystar kankama selamlar :p

Beyler bayadır forumda yoktum selamlarınızı şimdi görüyorum ve aleyküm selam :) 43 bitiyor son 1 ay