Ocean

• Konuyu başlatan DeletedUser65966
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Yokmu ocean a haddini bildirecek güçleri 50 60 binlik klanlara yetiyor

DeletedUser65863

Ziyaretçi
kardeş istanbul alınırken karamanoğulları her kuşatma hazırlığında osmanlının sınırlarını taciz ediyormuş o yüzden osmanlı istanbulu almadan ilk önce karamanoğullarına son vermiş bizde onu yapıyoruz :D

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Kardes siz birtek onu yaparsiniz zaten zaten siz birtek karamanoglunu alirsiniz kıta sizin neyinize :)

DeletedUser65863

Ziyaretçi
okyanusta karaya yer yoktur ha şimdi alınmışsınız ha yarın gidin başka yerde başlayın ne yapalım bekliyelim hazırız dediğinizdemi savaşalım

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Cömertseniz oyle olucak dengi dengine savasacaksin abilerinizi araya sokmayacaksiniz kardes yukardan her koye 10k destek almakla olmuyo fairplay oyun siz adaletsizlik yapiyosunuz

okyanusta dalgalar büyük olur kardeşim dikkat et boğulma ocean dediğin klanın geçmişi yaptıkları bellidir belli bir ekibi kaliteli kadrosu vardır hepsi bu dünyada var mı yok mu bilemem buğra abi yoksa mesela bana göre klanın yarısı yok ama oceanı küçümsemek kimsenin haddine değil

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Küçümsemiyorukki aksine bizimle savasmasi gereken degil klan puanimiz 80k saldiri gelen oyuncu 80 k bu adaletli savasmi

DeletedUser65863

Ziyaretçi
neyi bekleyelim bende sizlerle beraber başladım 1 ay bile olmadı klandanda ne 1 ham almışım ne 1 destek yok cömert olacaksın yok dengin olacak katlanamıyorsan oynama kardeşim kimse zorla oynatmıyor oyun bu ben tabiki bölgemin güvenliğini sağlayacam

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Banada üst klandan abilerim destek atsa senin gibi bende savunurdum cevremi kardes atarlanma atarlanicaksan dengi klanlarina atarlan

Küçümsemiyorukki aksine bizimle savasmasi gereken degil klan puanimiz 80k saldiri gelen oyuncu 80 k bu adaletli savasmi
bir yandan haklılar şimdi bekleyip ilerde büyük bir klanla savaşa girildiğinde siz onlara düşman olursanız çok sıkıntı çıkarabilirsiniz erkenden önlem alıyorlar bence mantıklı bir hamle

DeletedUser65863

Ziyaretçi
atarlanma değil bu oyunda köyünü açtığın gün kaybetmeyi göze alarak oynayacaksın kimse küçük büyük dinlemez yeri gelir 3 kıta tek kıtayla savaşır bu oyunun kuralı bu kim güçlenmek için kime zaman tanır sen yanındaki adam akademiyi kurunca gece rahat yatabiliyormusun 15 k lık savunmaları savaş sınırına dizince inş saldırmazlar deyip oturup beklememizimi istiyorsun senin gelişmeni bekleyince ilerde büyük bir savaşa girersem hangi cephede savaşacam bütün dünya kazanmak için oynuyor büyük küçüğü yok

DeletedUser65966

Ziyaretçi
Ya sen anlamiyomusun kardes tamam seninle savasiriz veya dengimiz olan klaninizlada savasmaya haziriz ama adalet sart kaybedicegini anlayinnca abilerinizden gelen destekler felan varya ben ondan bahsediyorum ne dersen de adaletsiz bi savas bu

DeletedUser65863

Ziyaretçi
kardeş buyrun bana saldırın abilerimden destek istemeyecem gelin bana saldırın alın köylerimi sonra ne olacak peki sen kardeşine vurulunca kardeşine sahipmi olacan yoksa yokmu olacan klan olmanın amacı ne puanınız düşü biliyorum ama bende dünyaya ilk başladığımda bu tarafta gördüğüm ilk şey ya okyanus olacaktım yada yok olacaktım sağolsun arkadaşlar bizi aralarına aldılar bende bunun borcunu onlara ödemek için okyanus için savaşacam çünkü onlar almasaydı ben şimdi kıtanın diğer ucunda tekrar başlayacaktım yada 44 dü bekleyecektim siz o klana girerken buradan gerçekten çıkabileceğinizi düşündüyseniz yanıldınız yok buradan çıkabileceğinizi düşünmüyorsanızda boş yere oynamayın bekleyin 44 dü denginizle savaşın ancak orda dengini bulursun bu dünyada dengini bulamazsın şu saatten sonra bende bu dünyada ilk başta yanlış klanı seçerek bir kere hata yaptım ve bende yok oldum hatamı kabulleniyorum bence sende daha konunun üstünde durma

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Savaştan bahsediyorsun hocam adalet ne arar savaşta :D Adam alırsa alır destek sanane bundan istediğini yapar :D 80k puanız falan diyorsun hani 2x hızlı dünyada bu kadar yavaş nasıl geliştiniz zincir mi vurdular sırtınıza? :D

Bengam

Ağır Atlı
Yıllardır bu forumdayım gördüğüm en saçma başlık. kusura bakmayın ama bu oyunda belkide 10kez klan kurdum çok savaş kaybettim bu oyunun tadı biri savaş açtığında yada yenildiğinde gelip forumda veryasın etmek değil. herkesin şansı eşit olmasada oyun sadece savaş oyunu değil strateji oyunu sende diplomasini yap sende bölgeni sağlama al büyük savaşına gir. he biz yeni klanız yada toplama klanız tanıdıklarımız yok diyorsan oynaya oynaya edinirsin tanıdık.

DeletedUser65928

Ziyaretçi
Oyunun adı da anlamıda strateji klan savaş aksiyon al ver ekonomiye can ver

başlık açılma sebebi saçma tartışılması daha saçma

yanında klan büyütmeye ne gerek var büyük balık küçük balığı yer