Ocean savaş bölümü

• Konuyu başlatan kumandanlar.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
7bj7cnoq.png

BU HERŞEYİ AÇIKLAMAKTADIR.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayıptır sorması dünyanin 2. haftasındaki kesim neyi açıklamaktadır ? :)

DeletedUser52744

Ziyaretçi
Tebrikler daha şimdiden güzel kesimler yapmışsınız başarılar Ocean ailesine :)

DeletedUser16947

Ziyaretçi
Halil grafiği eksik koymasaydı hem savunmada hem saldırıda en aktif klan olduğumuzu açıklardı.
:)

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Yalnız ocean tek klan mesela vip kadrosu nu topla daha fazla kesim yapmış lar :mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
Yalnız ocean tek klan mesela vip kadrosu nu topla daha fazla kesim yapmış lar :mad:

reis ocean 70 kişi katıldı ama bizimle aynı olan IBS klanıda yanımızda amacım 70 kişinin kesimini çabasını göstermek vip klanlarıda saygı duyduğumuz klanlar arasındadır dünyanın en zor bölgesi şuan güney batı ilerde kapatmaya oynayacak 3 klan aynı bölgede çakışmıştır o yüzden şimdiden büyük kesimler yapıldı operasyonlar hazırlandı yoksa bu zorlu haritadan çıkamayız gerçekten emeğiyle oynayan çok sağlam klanlar bulunmakta

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Öncelikle ocean klanini simdiden tebrik ediyorum.
Zaten o kitadan çıkabilecek tek klan olucaklar buna eminim. Vip klanlari olarak okadar kesim yapamadigimiz doğrudur. Bolgemizde ordularimizi kesebilcek savunmaya raslayamadik daha. Belkide sebeb budur. Saldiran zaten yok. Hal böyle olunca kesimde yok :) ama bol bol yagma var. Yagmada iyiyiz bence :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla nasil geldim haberim yok pre kasmaya geldim 5 ksiyle oldu 70 kisi duyan girdi engelleyemedik arkadaslari

DeletedUser

Ziyaretçi
RkVPEY.png

oyuncularımızın başarılarını kutluyor ve 3 klanının hepsini kesimde ilk 5 şe sokan vip klanlarını okyanus klanı olarak tebrik ediyoruz