NwO Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Son 24 saat içerisinde elime ulaşan op dışı kesimler.. Daha öncesi malesef elimizde olmayan sebeplerle silindi :) An itibari ile tüm rapor paylaşımımızı bu bölümden sağlayacağız bilginize.

MVBpR7.png

------

QLzByr.png

------

XM3klO.png

------

bVED9n.png

------

dvN3MQ.png

------

5an7qA.png

------

ADX7XQ.png

------

4jVrVY.png

------

JZzAzE.png
[/spoiler]

------

OvzAz3.png

------

Gm4R4v.png

------

y6p5pM.png

------

6avPvk.png

------

WqpkpE.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Nwo klanları ile savaş kelimesni Yanyana görmek bile şaşırtıcı:) az daha savaşmasanız dünya kapanacaktı

Sen barbarları toplarken biz savaşıyorduk be :) Her yerde bir sataşma, olm salın beni artık yeter la :D Sıkılmadınız mı ? gelin lol mol atalım orada kapışalım 5 vs 5 de sürekli benim laneime toplanıp beni tilt edin falan :D yeni şeyler deneyin.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Sen barbarları toplarken biz savaşıyorduk be :) Her yerde bir sataşma, olm salın beni artık yeter la :D Sıkılmadınız mı ? gelin lol mol atalım orada kapışalım 5 vs 5 de sürekli benim laneime toplanıp beni tilt edin falan :D yeni şeyler deneyin.
Ah be canım ya :) Bi gir de karşılaştır oyuncu dosyalarımızı kim ne yapmış ben tek tek anlatamicam burda :) Lol oynamıyorum ama gel pubg oynayalım tavayla döveyim seni :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Karışık mp3 gibi rapor paylaşıcam :) İdare edin... Daha fazlası gelecek yakında.

cry1.png

cry2.png

myt1.png

myt2.png

myt3.png

myt4.png

myt5.png

myt6.png

myt7.png

myt8.png

rize1.png

rize2.png