Nostranın GERÇEK GÜCÜ

pakaloka

Mızrakçı
34034 adlı eklentiyi görüntüle
bulunduğu bölgenin savaşlarında içinden geçmiş adamı ne ile itham ettiğinize dikkat edin bence yada etmeyin biraz daha sallayında sınırınıza gelsin izleyelim ağlamanızı :D
5555555555.png

ne ile itham ediyorsunuz 66 köyde 1 milyon milyar 380 bin kesim sen ne yaptın sen bu puanı nasıl yaptın 66 köyde senn..
güldürmeyin kendinize artık birde belge atıyor :D

Moonknıght

Ağır Atlı
attığın belgedeki adam toplam kesimde 2. farkındasın di mi? bu oyuncu savaşmadıysa 1.hariç hiç biri şu yazdığını yazamaz :D gerçi sen ne anlarsın "alayla muhabbet edem ileride döner nostraya vururuz.Bir yandan nostraya yanlayam sonuç olarak parayı en çok verene köyleri salarım hesap açık arttırmada gider muhabbetine döndürürüm.Nostra vurursada forumda ağlarım" aynen aynen devam bak komik oluyo şuan :D

pakaloka

Mızrakçı
attığın belgedeki adam toplam kesimde 2. farkındasın di mi? bu oyuncu savaşmadıysa 1.hariç hiç biri şu yazdığını yazamaz :D gerçi sen ne anlarsın "alayla muhabbet edem ileride döner nostraya vururuz.Bir yandan nostraya yanlayam sonuç olarak parayı en çok verene köyleri salarım hesap açık arttırmada gider muhabbetine döndürürüm.Nostra vurursada forumda ağlarım" aynen aynen devam bak komik oluyo şuan :D
ahahaha parayla hesap almaktan hesabınız şaşmış sizin benim profile gir bu hesap 13 yıllık aslan senin yaşın kaç söyle bakıyım bi

edizzy

Yasaklı
Dürüm çok ciddi. Her an atmadığınız bir mesaj yüzünden tepki almamak için, NOSTRA yönetimi ve NOSTRA'nın güvenlik açığından ötürü hesaplarımız üzerinde bulunan tüm verilerin "Mesajlaşma, köy alma, saldırılar v.s." çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan, ilgili NOSTRA Kanunu maddeleri gereğince @Moonknıght sorumludur.

Bu hesaplarımızdan başka bir hesabımız olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.

pakaloka

Mızrakçı
Gittikçe sindirilmeye başlıyorsun mantıklı bir cevabın bile yok :D benim yaşım senin ıq ndan 3 fazla,dört işlem yapabiliyorsun di mi?
senin akıldan zorun var galiba 2 lafından biri ıq :D eksiklikmi var fazlalıkmı onu söyle senin diğer akılsızlardan tamamlayayım hepiniz nasıl kuduruyorsunuz sabahlara kadar sizinle uğraşırım ben hiç sorun yok yazmaya devam edin forum delikanlıları :)

Moonknıght

Ağır Atlı
senin akıldan zorun var galiba 2 lafından biri ıq :D eksiklikmi var fazlalıkmı onu söyle senin diğer akılsızlardan tamamlayayım hepiniz nasıl kuduruyorsunuz sabahlara kadar sizinle uğraşırım ben hiç sorun yok yazmaya devam edin forum delikanlıları :)
kimin neyde eksikliği varsa cümlelerimde onu vurguluyorum kusra bakma anlaman için bir kaç kez kullandım.Malum senin eksiliğinı görmen için biraz uğraş gerekiyor.Kısaca konun zor yerden geldi

JoG Volkiş

Hafif Atlı
Moonknight'a fazla bulaşmayın bugün formunda laf atayım derken geri tepti önüne geleni terminatör gibi yok ediyor
Şefim tarifine karşılık 1tarifte ben vereyim burdan...
  • Patlıcanların sap kısmını kesin, alacalı soyun. İki ucuna hiç dokunmadan bıçakla uzunlamasına ortadan bir yarık açın.
  • 2
    Tuzlu suda 15-20 dakika beklettikten sonra sudan çıkarın, fayla suyunu elinizde sıkıp kurulayın.
  • 3
    Bol kızgın zeytinyağında patlıcanların her tarafı altın sarısı renk alana kadar kızartın.
  • 4
    Bir fırın tepsisine dizin. Fırını 200 dereceye ayarlayın.
  • 5
    Soğanları incecik kıyın, zeytinyağında pembeleşinceye kadar kavurun. Kıymayı ilave edin, orta ateşte hafif renk alana kadar kavurun.
  • 6
    Ardından ince doğranmış 2 adet yeşil biber ve 2 diş sarımsak ilave edin. Tuz ve karabiberle lezzetlendirin.
  • 7
    Doğranmış domatesleri ekleyip hafif suyunun çekmesini sağlayın. Son olarak kıyılmış maydanoz ilave edip karıştırın.
  • 8
    Hazır olan kıymalı harcı patlıcanların içine eşit miktarda yerleştirin. Üzerleri için; 1 adet domatesi 6 eşit parçaya bölün. Patlıcanların her birinin üzerine 1 diş kabuklu sarımsak, 1 adet sivri biber ve 1 dilim domates olacak şekilde yerleştirin.
  • 9
    Fırın tepsisine 1 çay bardağı su koyun. Sıcak fırının orta rafında domateslerin kabuğu kızarana ve yumuşayana kadar, yaklaşık yarım saat pişirin.
  • 10
    Karnıyarık hazır, sıcak olarak servis yapın.

Mooncake

Yasaklı
Şefim tarifine karşılık 1tarifte ben vereyim burdan...
  • Patlıcanların sap kısmını kesin, alacalı soyun. İki ucuna hiç dokunmadan bıçakla uzunlamasına ortadan bir yarık açın.
  • 2
    Tuzlu suda 15-20 dakika beklettikten sonra sudan çıkarın, fayla suyunu elinizde sıkıp kurulayın.
  • 3
    Bol kızgın zeytinyağında patlıcanların her tarafı altın sarısı renk alana kadar kızartın.
  • 4
    Bir fırın tepsisine dizin. Fırını 200 dereceye ayarlayın.
  • 5
    Soğanları incecik kıyın, zeytinyağında pembeleşinceye kadar kavurun. Kıymayı ilave edin, orta ateşte hafif renk alana kadar kavurun.
  • 6
    Ardından ince doğranmış 2 adet yeşil biber ve 2 diş sarımsak ilave edin. Tuz ve karabiberle lezzetlendirin.
  • 7
    Doğranmış domatesleri ekleyip hafif suyunun çekmesini sağlayın. Son olarak kıyılmış maydanoz ilave edip karıştırın.
  • 8
    Hazır olan kıymalı harcı patlıcanların içine eşit miktarda yerleştirin. Üzerleri için; 1 adet domatesi 6 eşit parçaya bölün. Patlıcanların her birinin üzerine 1 diş kabuklu sarımsak, 1 adet sivri biber ve 1 dilim domates olacak şekilde yerleştirin.
  • 9
    Fırın tepsisine 1 çay bardağı su koyun. Sıcak fırının orta rafında domateslerin kabuğu kızarana ve yumuşayana kadar, yaklaşık yarım saat pişirin.
  • 10
    Karnıyarık hazır, sıcak olarak servis yapın.
Bir de hocamız @The Battle For Hejaz için imam bayıldı tarifi alabilir miyiz şefim

JoG Volkiş

Hafif Atlı
Bir de hocamız @The Battle For Hejaz için imam bayıldı tarifi alabilir miyiz şefim
Patlıcanları alacalı soyarak yarım saat kadar tuzlu suda bekletin.
Ardından tuzunu akıtıp, havlu kağıt ile kurulayıp çevirerek her yönünü sıvı yağda kızartın.
Yağın fazlasını alması için havlu kağıda alın.
İç harcı için soğanları piyazlık doğrayın, 2-3 yemek kaşığı sıvı yağ ile ocağa alın ve kavurmaya başlayın.
5 dk. kadar soğanlar kavrulduktan sonra küçük doğranmış biberleri ve sarımsakları ilave edin, bir süre daha kavurun.
Küçük doğranmış domates ve baharatları da ekleyerek domatesler suyunu biraz çekene kadar kavurmaya devam edin.
İnce kıyılmış maydanozu ekleyerek ocaktan alın.
Fırın kabına aldığınız patlıcanların üzerine boydan çizgi şeklinde kesin.
İçlerine hazırladığınız iç harcından doldurun.
Tavada kalan domatesli suyu fırın kabına dökün.
Eğer su yeterli değilse domates sosu ile ya da çok az salça ile sos hazırlayın ve 190 derece ısıtılmış fırında pişirin

cixcocukcan

Okçu
ben ivar the bonelesss yani venom nickli hesap arkadaşlar şu abi dediginiz adamlara dun bugun dalga geçerek konuşmayin savaşlim iyi olan kazansin ne kendi klanim nede sizden soyle saçma yorum yazilmamaisi rica ediyorum burdaki herkez oyuncu herkez kocamam adam çocuk gibi oynadimiz oyunu oynayalim