NorthLight AİLESİ'DEN ACİKLAMA ...

• Konuyu başlatan DeletedUser59143
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Ağlamak istiyorum huleyyynn tutmayın beni crying çalın müslüm babadan şu dağlarad kar olsaydım parçasını, birde ufak açın , getirin ilk aşkımın fotosunu koyun önüme, van gölünü doldurayım size cryingcryingcrying

tamam hadi dağılın ,kitliyorum başlığı :Dclosedeyes

inacira

Kılıç Ustası
Biz pariside istanbuluda ba biliriz abi tt2

O saatlik uçuşlarıda tt2 tt2

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ben bilmem ben fakir adamım uçak bileti alacak param yok crying beni parise götürsene yunuzbored eyfel kulesine çıkayım kollarımı açayım , sen mi büyüksün benmi büyüğüm, yenicem huleyynn seni paris diyip, selfi yapıp faceden paylaşayım kardeşim :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying zuhallllllll blinkwubcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

:D:D:D
[video=youtube;-8ykvX2Sfko]https://www.youtube.com/watch?v=-8ykvX2Sfko[/video]

YeniRakibymaginot.jpg

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Yüksek ruha sahip bir milletiz ya ondanclosedeyes

eğer öyle olmasak fetih ettiğimiz yerlerde haçlılar gibi davransaydık dünyanın şekli şemali çok değişik olurdu closedeyes

oldumu ? olmadı maalesef, dinimizin getirdiği asil yasaklardan dolayı kimseyi zorlamadık çünküclosedeyes

bir ispanyol bir portekizli bir ingiliz in vs sömürgecilik zihniyeti ve yaptıkları ortada ,ırkları yok ettiler lan ırkları,katliam vahşet barbarlık ne ararsan var heriflerde, sonra kalkıp bize barbar Türkler diyorlar bored hadi ordan hadi ordaannnn :D

konu neydi yaaaa:D

heh hatırladım :D zuaaaaallllll :D

Halamında sakalı olsa amcam olurdu Eşkiya klanı Sancak ve Time hesap sil yaptıracakmış güzel güldüm tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2