NOP vs SOA

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yalnız burada atıp tutuyoruz topluca da gece buraya gelmemezlik olmaz umarım

Destekleri ikiye bölünmüş içinden ekip çekmişsin kendisinden 2 kat büyüksün harita olarak 8. Opuna geliyorsun ve hala ilerleyişin ortada :) sen utanmadan geliyorsun da biz niye gelmeyelim :)

DeletedUser65487

Ziyaretçi
İyi bayramlar kobra respawn, size bayram mayram yok ulan anarsikler

Destekleri ikiye bölünmüş içinden ekip çekmişsin kendisinden 2 kat büyüksün harita olarak 8. Opuna geliyorsun ve hala ilerleyişin ortada :) sen utanmadan geliyorsun da biz niye gelmeyelim :)

valla bu konuda haklısın önceki dünyalardaki performansımızın çok gerisindeyiz ama en büyük 2 sebebini biliyoruz bakalım çözersek kendi içimizde önümüz açık :D

Luciferr

Dük
valla bu konuda haklısın önceki dünyalardaki performansımızın çok gerisindeyiz ama en büyük 2 sebebini biliyoruz bakalım çözersek kendi içimizde önümüz açık :D

Respawn bu dünyada yokları oynuyor berkay, bitiyor meşgul olduğumuz zamanlar. Yaratalım mı birazcık hareketli zamanlar

DeletedUser57769

Ziyaretçi

Yalnız biz bildiğin şerefsizmişiz :D Utandım kendimden cidden op sayısını bilmiyorum dediğim gibi 1 hafta olmadı ben başlayalı oyuna ama haklı duruyorsun sayın F.Savar

Respawn bu dünyada yokları oynuyor berkay, bitiyor meşgul olduğumuz zamanlar. Yaratalım mı birazcık hareketli zamanlar

kanka şimdi buraya çıkıp bizde en yokları oynadığımız halimizdeyiz diyeceğim yanlış anlayacaklar rakibi küçümsüyorum sanacaklar o yüzden demek istememiştim ama yinede em*r haklı düzgün oynasaydınız diyebilir :D 31 ini işaret ediyorum diye de yanlış anladılar kendim içinde o olum tamamen boşa çıktığım tarih sınavlar falan bitiyor rahat olacaktım eylülden itibaren kış dönemiyle başlarız kısmetse :D

DeletedUser57769

Ziyaretçi

Berkay ne ki sebebi ben bilmiyorum valla :D Sen fatihsiz oynayamıyorsun biri o galiba

DeletedUser66676

Ziyaretçi
oyun istatistiklerim forumda ne işi var :)
bırakın ne güzel oynuyoruz
sayı azaltmaktan daha güzel bir iş yok bu oyunda

DeletedUser67520

Ziyaretçi
:D şaka maka kavga mitozlanmadan çıktı mayoz bölünme olsa acaba bu kadar büyür müydü

18947395_442925972753906_3376352831668748288_n.jpg

Tolstoyyun ...... Dostoyevski adamdır! :p:p:p