NOP VS SAS

• Konuyu başlatan DeletedUser55507
  • Başlangıç tarihi

UNCHARTED

Dük
Darısı şafak 1 'e :)

Şu askerlik düşerde bana vurursa inşallah direk doğan güneş ile çıkıyorum şuan tek temennim bu ama askerliğin zorluğundan değil sivil hayattaki sıkıntılardan istiyorum buradan çıkmak yani elim kolum bağlı burada o çok can sıkıyor

Ortalama Biri

Misyoner
Şu askerlik düşerde bana vurursa inşallah direk doğan güneş ile çıkıyorum şuan tek temennim bu ama askerliğin zorluğundan değil sivil hayattaki sıkıntılardan istiyorum buradan çıkmak yani elim kolum bağlı burada o çok can sıkıyor

Şu anda ben sana demiştim deyip ukalalık yapasım var :D Yok daraldım Abi. Askere gideceğim kafa dağıtacağım Abi. Nasıl dağıttın mı kafanı? :p :D

Ortalama Biri

Misyoner
Haklısın abi ne diyeyim bazı sıkıntılar var kafam takıldı gidemiyorumda elim kolum bağlı kaldım burada

Takma kafana fazla. Daha da sıkılırsın bu sefer. Zamanla her şey çözülür. Benim de canımın sıkıldığı zamanlar olmuştu askerdeyken. Şimdi dönüp baktığımda boşuna sıkılmışım diyorum =) Şafak say biraz :p Gelenleri de fazla ezme :p

UNCHARTED

Dük
Tatlı tatlı anlaşıyoruz gelenlerle öyle eğlendirerek iş yaptırıyorum o yüzden sorun olmuyor zevk alıyorlar :D