NOP - ReNK Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61156

Ziyaretçi
Osmanbey06 her firsatta nopa kacip gelipte ilk fırsattada bi ruya alemine kapilip klandan gittiğini unuttun mu sen simdi gelmis nopa laf soyluyorsun

DeletedUser58076

Ziyaretçi
nop renk maçları nasıl gidiyor seyircilere istatislik yok mu ? :)

DeletedUser

Ziyaretçi
formaliteden bir server oldu resmen :) istatistiğe gerek yok

AvB.

Hafif Atlı
Osmanbey boş muhabbete gerek yok güzel kardeşim. Cefasını çeken arkadaşların çoğu zaten oyunu bıraktılar. Bu insanlar bile haklarından feragat ediyorsa senin hala Nop da şu adam boş bu adam boş diye konuşman çok gereksiz. 46 sınırında eyvallah bir takım desteğiniz oldu ama o bile insanlara atar gider yapacak hakkı tanımaz sana. Velhasıl kelam, 34. Dünya Nop klanlarına hayırlı olsun.

DeletedUser62435

Ziyaretçi
Osmanbey bana attığın mesajları hatırlıyorsun umarım abi ne zaman davet atacaksınız savaşıcaz söz veriyorum ünsal abi mesajlarımı okumuyor vs vs
Burada laf edeceğine aç istatististiği kim boş köy toplamış kim ne toplamış görürsün ama sana sözümü tutacam seninle ayrı ilgilenecem

Osmanbey bana attığın mesajları hatırlıyorsun umarım abi ne zaman davet atacaksınız savaşıcaz söz veriyorum ünsal abi mesajlarımı okumuyor vs vs
Burada laf edeceğine aç istatististiği kim boş köy toplamış kim ne toplamış görürsün ama sana sözümü tutacam seninle ayrı ilgilenecem

Bu tarz muhabbetlere hic gerek yok hacim...
gel savasta onde oldugunun istatistigini paylas 3-5 raporunu paylas falan filan...
tmm adam fazladan bir kac kelime sarfetmis olabilir ama sonucta tipki senin gibi bu arkadasinda bulundugu klan hesap sile alinca devam etmek istemis ve Nop klanlarina gecmek istemistir gelip burda sana attigi mesajlarda yok soyle dedin yok boyle dedin demenin anlami yok bence...
vur topla rapor istatistik paylas gec haa arada ufak laf sokarsin topladigin icin o ayridir ama su anda o yazdigin ve anlatmak istediklerin bostur...

DeletedUser62435

Ziyaretçi

Bu tarz muhabbetlere hic gerek yok hacim...
gel savasta onde oldugunun istatistigini paylas 3-5 raporunu paylas falan filan...
tmm adam fazladan bir kac kelime sarfetmis olabilir ama sonucta tipki senin gibi bu arkadasinda bulundugu klan hesap sile alinca devam etmek istemis ve Nop klanlarina gecmek istemistir gelip burda sana attigi mesajlarda yok soyle dedin yok boyle dedin demenin anlami yok bence...
vur topla rapor istatistik paylas gec haa arada ufak laf sokarsin topladigin icin o ayridir ama su anda o yazdigin ve anlatmak istediklerin bostur...

Dostum ne güzel söyledin bak klanı hesap silmiş yada ayrılmak istemiş yazdı geldi klana geri çıktı 1 değil 2 değil ve sonra herkese atar gider yaptı hatırlarsan sende gelmek istemiştin ama düzgün bir üslupla yazmıştın bu arkadaş öyle değil yani açık konuşmak gerekirse kıblesi belli değil arkadaşım diye savunduğun bir zamanlar aynı klanda savaştığın osmanbeyin bize klana gelmek istediği zaman attığı mesajlarda hepsini vururum sıkıntı yok sadece ben ve 1-2 kişi gelicek abi gibisinden mesajları vardı koruduğun arkadaşını iyi seç hacım..

benim kimseyi korudugum yok sen yazdigimi anladin ama yanlis anladin:)...
o yazdigin abi ne zaman davet atiyosun falan kismi varya sadece gozum ona takildi...
o tarz muhabbetlere gerek yok diyorum ben sadece yoksa aranizdaki diger muhabbetler beni alakadar etmez...:)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Diğer muhabbetler seni alakadar etmiyor olabilir fakat diğer muhabbetlerle alakası var işte. Birbirileriyle bağlantısı olmasa zaten gelip burada durup durduk yerde bunlar söylenmez. Olayın bir kısmını alıp işlemek yerine tamamına bakmak bu evrede daha doğru olur.

Sen anlamadin ama sanji anladi ne demek istedigimi bence...
onu gectim sanjinin onu yazmasinida anladim ama konunun genel muhattabiymis gibi davranip sadece yorum yapmis olmak icin yazmanida anlamadim ...:)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Olayı anlayarak yorum fakat sen anlamadın bence benim dediğimi =)

myw**

Dük
Biz ince bel, elâ göz, sütun bacak için sevmedik güzelim,
Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda.
Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye!
Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
ANLAYAMADILAR...

DeletedUser63262

Ziyaretçi
Boş adam ben oluyorum ama arkadaşın çok üstüne gitmeyin onun neden boş dediğini biliyorum gerçekler ona agır geldi ondan :D

Diyecek bir şeyi olmayınca öyle oluyor malesef hemen saçmalama devresine giriyor:D:D

Oyundan engeli kaldırdım buyur ne diyecen dinliyorum diye okudu hemen engelledi demek ki diyecek bir şeyi yokmuş burada BOŞ saçmalamak istiyormuş diye aldırış etmedim yazsın çizsin :D :D

DeletedUser63528

Ziyaretçi
hım demek forum burası :D dünya kapanacak çok güzel savaşlar oldu şahsen ben çok zevk aldım ve sağlam dostluklar kurdum oyunun amacı da bu olmalı, eski davaları uzatmanın anlamı yok :)