NOP - ReNK Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
100k saldırıp kesmiş 100k savunup kesmiş burada t.s.k.27 gibi hava yapması bitiriyo beni ya :D Nop klanında değerli oyuncular var eh senin de araya kaynaman olabilir her klanda bi boş adam olur nop büyük bi klandı ona oranla boşluğu da bomboş oluyor haliyle :D

DeletedUser63262

Ziyaretçi
100k saldırıp kesmiş 100k savunup kesmiş burada t.s.k.27 gibi hava yapması bitiriyo beni ya :D Nop klanında değerli oyuncular var eh senin de araya kaynaman olabilir her klanda bi boş adam olur nop büyük bi klandı ona oranla boşluğu da bomboş oluyor haliyle :D

Ne alaka :D:D Bak neden engelledim anladın mı şimdi neden engellendigini görmüş oldun bu kadar saçma cümle nasıl kurulur ne alaka yazdıgınla :D tüm gün düşünüp bunu mu yazdın :D

myw**

Dük
yani taraf tutmak gibi olmasın 34 . dünya da kim yasıyor onuda bilmiyorum fakat osmanbeyin son cümlesi cidden cok enteresan ne alaka diyesi geliyor insanında nys :)

DeletedUser63262

Ziyaretçi
yani taraf tutmak gibi olmasın 34 . dünya da kim yasıyor onuda bilmiyorum fakat osmanbeyin son cümlesi cidden cok enteresan ne alaka diyesi geliyor insanında nys :)

dogru düzgün kimse kalmadı zaten pek tadı yok dünyanın aslında :D

myw**

Dük
doğrudur da şimdi tekrar okudum o msjı yine hic bişi anlamadım niye öyle o bir sıkıntısımı var

DeletedUser63262

Ziyaretçi
doğrudur da şimdi tekrar okudum o msjı yine hic bişi anlamadım niye öyle o bir sıkıntısımı var

ilk mesajında benim sonradan açtıgı savaşta ki istatistigimi söylemiş sürekli savaş açıp duruyorlarda ondan birini seçip söylemiş işte :D 2. cümle bende anlamadım zaten zamanında ondan engellemiştim hani bizim klandayken engellemek olmuyorda çıkınca engellemiştim :D

myw**

Dük
Nop klanında değerli oyuncular var eh senin de araya kaynaman olabilir her klanda bi boş adam olur nop büyük bi klandı ona oranla boşluğu da bomboş oluyor haliyle

bu cümleye takıldım walla gece gece anlayan biri anlatsın , yada kafam güzel biraz ondan takıldım sanırım nys iyi geceler :)

DeletedUser63262

Ziyaretçi
Nop klanında değerli oyuncular var eh senin de araya kaynaman olabilir her klanda bi boş adam olur nop büyük bi klandı ona oranla boşluğu da bomboş oluyor haliyle

bu cümleye takıldım walla gece gece anlayan biri anlatsın , yada kafam güzel biraz ondan takıldım sanırım nys iyi geceler :)

burada bana boş demek istemişte dolaylı anlatmış sanıım :D

myw**

Dük
yada anlatamamış nys sabah gelir yazışmaları görür 1. agızdan nedemek istediğini anlarız merak ettim hadi iyi geceler :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Açılın anlatıyorum.
"Çok boş adamsın. Nop büyük klan fakat ne kadar büyük olursa olsun araya senin gibi boş adamlar da kaynıyor. Nop büyük klan olduğu için içindeki boş adam da bomboş adam oluyor" deyip Barışa bomboşsun demiş :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
şair diyorki :
nop iyi oyuncuların olduğu birklan
her klanda vardır boş yapan
nop oldukça kalabalık olan
buna oranlan çok içerde boş yapan
sende bu boşların içlerinde olan

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hayır hayır. Şair içlerinden birisi olduğunu belirtmemiş. Nopun büyüklüğü ile boş adamlığın büyüklüğünün paralel olduğunu ima etmiş. Sen Nopu ne kadar büyük görüyorsan o kadar boşsun da demeye çalışmış.

DeletedUser63321

Ziyaretçi
nopun büyüklüğü ne kupa büyüklüğü, ne de şampiyonluk büyüklüğüdür, adı konulamaz. O yüzden scruffy nop ferdi olduğundan dolayı benim isimsiz kahramanlarımdan birisin demiş de olabilir bence.

DeletedUser61156

Ziyaretçi
Zamaninda nopta bos oyuncular vardi onu anlatmak istemis biriside kendisi kendine laf vurmus resmen :D

DeletedUser63262

Ziyaretçi

Arkadaşın son paylaştığı savaş istatistiği bu savaş başlığı olması lazımdı bizde optan sonra paylaşalım son durumu dedik. Alınan sayısı aslında 300 köye yaklaşan bir istatistik var aslında ama arkadaşın önceki postlarında yazdıgı t.s.k27 sankide hava atıyor dediği arkadaş sabah op girmeden 10 dakika önce klandan çıktıgı için savaş 100 köye yakın köy istatistige yansımadı malesef :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Yine coşturmuşsunuz,ata gardaşım güzel bir meal yapmış kabul karmaşık yazmışım ama anlaşılmayacak birşey değildi

Sen Nopu ne kadar büyük görüyorsan o kadar boşsun da demeye çalışmış.

Valla bunu düşünmemiştim ama güzelmiş,ben foruma az bakıyorum ben yokken sen buralarda beni savunsan olur mu ata :p

DeletedUser62443

Ziyaretçi
dünya çok boş övünmeyin bu kadar sakin olun şampiyonlar :D