NOP - No Panic

• Konuyu başlatan DeletedUser3911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42330

Ziyaretçi
:)))
Panikletmeden önce , w14te ki oyuncu geçmişime bak olur mu ?

Belki bu sayede , bilmeden etmeden konuşmazsın :))))

Sen acaba karşındaki insanı tanıyomusunda konuşuyosun :) o esprisine ortaya laf atmış sen burda prim yapmaya çalışıyosun

DeletedUser17010

Ziyaretçi
:)

prim yapmaya çalıştığım yok Sensation White :)

Arkadaşın beni tanımadan böyle bı yorum yaptıgını düşündüm.

Zira w14 teyken , nop un yönetici ekibindendim :)))

Espriyle yaklaştıgını düşünmedim , nickini tanımadığım için :)

Tanıtırsa kendini , hangi amaçlada yapmış olduğunu anlarız ;)

Yalnız ben başka bişeyi ifade etmek isterken , prim olarak algılaman şasırttı :)

Çünkü ben başarıyı değilde , nop un da eski bi ailem oldugunu belirtmek istedim o cümlemde.

Ön yargılarından uzaklaşmalısın :))

DeletedUser37444

Ziyaretçi
Oyun başından beri zaten sürekli beraber hareket eden iki klan; Efsane ve Nop klanları olarak ilişkilerimizi bir adım daha ileriye götürerek her alanda beraber hareket etmeye karar verdik, ortak diplomasi, savaş, barış...

Diplomasimizin oturması kısa bir süre alacak, merak eden olursa ki çok da olacağını sanmıyorum, buraya bundan sonraki diplomasimizi koyabilirim. :) Zaten hemen hemen aynıydı, bazı klanlarla konuşup tamamiyle netleştireceğiz.

İsim değiştirmeye gerek görmedik, bu şekilde klanların kimlikleri oturduktan sonra ismin pek bir önemi yok.

İşin özü k65 merkezli bir adet Nop ve k56 merkezli bir adet Efsane klanı olarak yolumuza devam ediyoruz. Bilginize...

DeletedUser

Ziyaretçi
ünsaaaaaaal 14 e gel boşver 17 i :D ( özgür ) başarılar dilemiyorum inşallah toplarlar hepinizide 14 e gelirsin :D