NOP (No Panic!) Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser3911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3911

Ziyaretçi
O zaman acarsin klanin adina baslik ne var ne yok koyarsin ;) Iyi bir baslangic olur forumdaki klanlarda sizi takip eder belki bundan sonra herkes o sekilde koyar ne dersin ?

DeletedUser36427

Ziyaretçi
evet öyle koyucaz zaten raporları. başkaları öyle yaparmı onu bilemiyorum tabi ;)

DeletedUser32125

Ziyaretçi
sarilacivertask ceza almış ne güzel eğleniyoduk

DeletedUser32360

Ziyaretçi
no panicte daha 46 kişi var eğlenmenize devam edebilirsiniz, neden durucaksınız ki?

DeletedUser23285

Ziyaretçi
user_image.php

Buradaki BOZGUL yazısındaki yeşil, kırmızı ve sarı renklerinin sizin için anlamı var mı?

DeletedUser32125

Ziyaretçi
bize eglence bitmez ben arkadaş için üzüldüm yoksa eglencede sıkıntı yok

DeletedUser32125

Ziyaretçi
o renklerin özel olarak hiç bi anlamı yok sadece renk

DeletedUser23285

Ziyaretçi
Ne biliyim göze batıyor... O renklerin bazıları için ne anlam ifade ettiğini biliyorsunuz ondan dolayı hoş değil bence ama yinede sizin zevkiniz tabi...
Bu arada bunu yazmamın sebebi dikkatimi çekti ondan yoksa klanınızla alıp veremediğim bişey yok veya aynı şekilde NOP klanıylada herhangi bir bağlantım yok ;)
İyi Oyunlar...

DeletedUser32125

Ziyaretçi
kişisel tercihim sarı laciver olmasından yana renklerin forma yazıyım renkleri şimdi bende sevmedim

DeletedUser23285

Ziyaretçi
İlginiz için teşekkürler :) Neyse arkadaşların konusunu kirletmeyelim ;) İyi günler iyi oyunlar ;)

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Belki trafik lambası renklerinden esinlenmişlerdir :) Öyle olması daha iyi diğerinden ;)

DeletedUser32360

Ziyaretçi
arkadaşlar işinize bakın bence gidip kendi açtığınız konunun altında makara yaparsanız sevinirim. Eğlenmenize yeni hedef seçip devam edebilirsiniz, buyrun oyuna...

DeletedUser23285

Ziyaretçi
İlginiz için teşekkürler :) Neyse arkadaşların konusunu kirletmeyelim ;) İyi günler iyi oyunlar ;)

arkadaşlar işinize bakın bence gidip kendi açtığınız konunun altında makara yaparsanız sevinirim. Eğlenmenize yeni hedef seçip devam edebilirsiniz, buyrun oyuna...

Yukarda belirttiğim gibi amacım eğlenmek veya makara yapmak değil sadece arkadaşı uyarmaktı.
İyi oyunlar.

DeletedUser32125

Ziyaretçi
bizim oyuncu halen devam ediyo sizin oyuncu niye sizin klanda degil kapağı kapatmışız