NOP DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser67417
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47584

Ziyaretçi
Saygı sevgi çerçevesinde güzel bir savaş olur umarım

DeletedUser58950

Ziyaretçi
Alarmın daha birine pek bir şey yapabildiğini göremedik :) ama istersen bir world 50 e misafir olarak giriş yap bak fenersavar alarma ne yapmış :)

Valla ben ordaydim bisey yaptiginida gormedim , oyun disi her turlu bos muhabbetle , yok bu dc de bunu dedi , yok bu bunu paylasmis hemen forumda rezil etmeye calisayim , yok telefonda bu bana agladi hemen dalga geceyim , insanlari tahrik ediyim forumda banlatayim, gerekli gereksiz her foruma atlayim , klavyede yaptiklarini kast ediyorsan haklisin. Onun disinda bisey yapabiliyosa alarm burda görelim.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Valla ben ordaydim bisey yaptiginida gormedim , oyun disi her turlu bos muhabbetle , yok bu dc de bunu dedi , yok bu bunu paylasmis hemen forumda rezil etmeye calisayim , yok telefonda bu bana agladi hemen dalga geceyim , insanlari tahrik ediyim forumda banlatayim, gerekli gereksiz her foruma atlayim , klavyede yaptiklarini kast ediyorsan haklisin. Onun disinda bisey yapabiliyosa alarm burda görelim.

Hatırlat seninde gözünü yaşlandırayım bir ara :)

518E71E3-F482-4B80-9A6D-57D3F1F652C5.jpeg

Worafz

Okçu
Dur ozelden yazayimda forumda paylas , yada telden arayim ses kaydi al , kisaca bildigin isi yap onun disinda bos yapma
50de aldığı köylerin çoğu ya hesap silenlerin köyleri ya da barbar köyleri olan biri olarak çok fazla konuşuyorsun, muhteşem oyunculuğunu 50de yediğin ilk opta ortaya çıkmıştı o yüzden arkana başkalarını alıp burada yükseltme sesini :)

beowulf21

Okçu
sen ona bişi yapmamış diyorsan dünyadan bi habersin heralde. adam yapacagını yaptı dünya kapatıyor :p :p @*FenerSavar bu ara seni çok övüyorum kafama taşmı düştü ne :D

DeletedUser67421

Ziyaretçi
Multisi çok olan değil iyi olan kazansın
Gerçi multi hileye giriyo ve iyinin işini çok zorlaştırıyo ama olsun, lowluğunuza verilmiş bir avantaj sayınız.