No Panic

• Konuyu başlatan DeletedUser37444
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37444

Ziyaretçi
k0vhz.jpg

Don't Panic! It's Organic..

Biz de küçük bir ekip olarak 20'ye geliyoruz.

Tanımayanlar için klanlar.org'ta bir çok dünyada beraber oynadığımız arkadaşlar ile katılıyoruz.
NOP olarak 14'te kısa süreli oynadık hatırlayanlarınız olacaktır muhakkak.

Tekrar o anlayışla bu sefer uzun süreli olarak oynamaya karar verdik.
Kesinlikle alt klanımız olmayacaktır. Tek klan olarak devam edeceğiz.
Bölge durumuna karar vermedik henüz, diğer klanların yerleşimine göre kendimize uygun bi yer seçeceğiz:)
Aceleyle haber veremediğimiz arkadaşlarımız mevcut ama resmi kadroyu 1-2 gün içerisinde tekrar buraya yazarım.
Şimdilik bi aksilik olmazsa;

pwnstaer
bysimyacii
asyakurdu
brgrdl
lavabo*
keyser-soze ile yola koyulacağız.

Umarım hedeflerimizi gerçekleştiririz.

Diğer klanlara başarılar dileriz.

Eklentiler

• k0vhz.jpg
    k0vhz.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 6

DeletedUser12293

Ziyaretçi
başarılar dilerim iyi bir ekip 20 renk katıcaktır

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Ünsal hayırlı olsun kank bizede gelebilirsiniz isterseniz aklınızda bulunsun w16da zaten fazla oynamayıp kaçtıydın dünyadan :)

DeletedUser21797

Ziyaretçi
basarilar da yalnizherhalde heyecandan olacak w19 a geliyoruz yazmisin :D ekibe gelince tanidik isimler saglam bi klan olacagi benziyor tabi bu dunyada yeni katilacaklar size sikinti yaratmazsa

DeletedUser37444

Ziyaretçi
teşekkür ederiz bu dünya böyle olsun şimdilik zaten takım takım dolaşan anadolu klübü futbolcusu gibi olduk umarım bu dünyada kazık çakarız bi klan bünyesine bikaç sürprizimiz olabilir ayrıca eski topraklardan:)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
onu nasıl düzelteceğimiz bilmiyorum mertin eski klan tanıtımlarından kopyala yapıştır yaptım biraz ama aklım 19'a gitmiş biraz forum özürlüsüyüm kusura bakmayın:)

teşekkürler bu arada isa sana da:)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Böyle ekipler birleşmeden oynasa oyunun erken zamanlarında çok kaliteli savaşlar ortaya çıkar. Başarılar dilerim ..:)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
onu nasıl düzelteceğimiz bilmiyorum mertin eski klan tanıtımlarından kopyala yapıştır yaptım biraz ama aklım 19'a gitmiş biraz forum özürlüsüyüm kusura bakmayın:)

teşekkürler bu arada isa sana da:)

Halledildi :) Başarılar dilerim.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
böyle ekiplerde elini taşın altına sokacak adam bulmak zor olunca kaçınılmaz son da çabuk geliyor ama bu sefer keyser-soze ve hasan abiden garantiyi aldık 6 kişi de olsak gideriz böyle:) isa sen de hasan abiyle buzları erittiysen gel bekleriz patron o:)

teşekkür ederim bu arada mayıs yağmuru:)

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Ben şaka yapmıştım :D

Yine çıkacağım karşınıza korkun benden :p

DeletedUser37444

Ziyaretçi
yaman şakacıymışsın isa:)

bölgeyi bilemiyorum ya bi klan yerleşimlerini görelim baştan, bizim bölgemiz şurasıdır yiyen gelsin diyecek bi organizasyonumuz yok ama güneydoğu coğrafyasını az çok biliyoruz:)