Nizam Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser57529
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57529

Ziyaretçi
Entrika ve sonuçları...

rjKW6ha.jpg

Dün gece yaptığımız operasyonumuzda, geneli ANTİ klanı olmak üzere 10 kadar köy düşürmekle beraber bize sınır olan tüm ANTİ köylerini temizlemiş bulunmaktayız. Atış serbest. :) Elimde bir sürü kesim raporu bulunmasına rağmen sadece misyoner içerikli raporları koyuyorum. :)

pnx7qgG.png

YVGFabw.png

TOPBdYm.png

lyNjBaP.png

ha4I1W3.png

K8iK9Qw.png

8SXlhYn.png

1B8JKFU.png

MIJ1ZFu.png

Herkese reel hayatında başarılar, keyifli oyunlar dileriz.

Nizam-I Cedit ailesi..

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Ne kadar doğru bir müttefik seçimi yaptığımı bir kere daha anlamış oldum. Tebrik ederim.

Ayrıca Atakanın oyun misyonu da Takdire şayan." BANLATALIM HEPSİNİ" Artık bu banlatma işi alışkanlık oldu kendisinde :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
- " Nizam klanı ile diplomasimiz "

+ " Banlatalım herkesi "

Yine atakan yine müttefik vurmaca :)
Demek ki neymiş, kurnazlık ve başarı zanettiğiniz şeyler gelir sizide bulurmuş :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
şş sakin beyler sakin :D

başarılar yenii düzen ailesi,yenii dünya düzeninde ter alamayacağınız günler yakındır :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
şş sakin beyler sakin :D

başarılar yenii düzen ailesi,yenii dünya düzeninde ter alamayacağınız günler yakındır :D

bi yandan nizam a bi yandan poke ye falan herkese sallıyosunuz da bi icraat yok şu forumu raporlarla süsleyinde ondan sonra konuşun :)

DeletedUser57529

Ziyaretçi
İcraat var abi.. Anca banlatırlar yazık çok yazık.

DeletedUser57529

Ziyaretçi
Herhangi bir multi kullanımı yoktur umarım anlaşılacaktir. Şimdi bunu diyorsun ya üç gün sonra ne yapacaksın onu düşünüyorum.

DeletedUser55273

Ziyaretçi
Herhangi bir multi kullanımı yoktur umarım anlaşılacaktir. Şimdi bunu diyorsun ya üç gün sonra ne yapacaksın onu düşünüyorum.

Haha güldürme beni nolur böyle saçma konuşmalar yapıp multi kullanmiyosan bot kullaniyosundur :) saldırıya acilmani bekliyorum :) 3 gün sonra saldırılarını bekliyorum kaçacak delik arayayim ben şimdiden :)

DeletedUser55273

Ziyaretçi
Bu ne özgüven hanidir konuşur oldunuz..

Valla sendeki kadar değil asıl sana birşeyler olmuş 3-5 köy aldın diye dur bakalim bide beraber savaşalım senle bakalım nasıl oyuncusun burda atıp tutmakla olmuyor 3 gün sonra ne yapacaksın demekle olmuyor bakalim sen ne yapacaksin 3 gün sonra

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Ben daha kesimlere başlamadım arkadaşlar hatırlatırım.

-Priestess Of The MooN-