Nisan Dönemi 56. Dünya İstatistikler ve Haritalar

K A R M A

Baltacı
-

İyi akşamlar

ESFYAv.png

2 ay önceki genel harita- 8 Şubat 2020

DjiKiu.png

DeletedUser66635

Ziyaretçi
Alarm yancılarıyla beraber 22.000 biz ses ediyor muyuz?

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Konu yancılık mı? Adam orda açılan multi hesaplardan bahsediyor sen multi olmayan paktan.

İçinize açmış 300 tane multi hesap ya op yerken ban yemek için kullanırsınız ya da düşmandan köy alamıyorsunuz diye savunma basmak için. Ulan bir gram delikanlı olun da şu oyunu oynayın kendi bünyenizde 1 aydır 50ye yakın oyuncu bıraktı bunlar niye bırakıyor Nası bırakıyor? Ben Aztek i bu kadar bişeylerden yoksun bilmedim bilmezdim. Şimdi forumdan defolup gidin silinmemek için bi 500 multi hesap daha açın.

Maat

Milis
Vuslat über-diplomasisini uygulayıp düşman oldukları AZAPla müttefik olup ALARMa saplaması yok mu peki :) can çıkar huy çıkmaz ben diyim kimse olmaz demesin :)

Not: Alarmla bir derdim yok :) hatta bu onlara uyarı mahiyetindedir :)

Elinize sağlık paylaşım için bu arada

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Vuslat über-diplomasisini uygulayıp düşman oldukları AZAPla müttefik olup ALARMa saplaması yok mu peki :) can çıkar huy çıkmaz ben diyim kimse olmaz demesin :)

Not: Alarmla bir derdim yok :) hatta bu onlara uyarı mahiyetindedir :)

Elinize sağlık paylaşım için bu arada
Demi 160 saate mis ne guzel gider vuslat kesin uygular bunu .d

Maat

Milis
2 ay önceki açtığım başlıkta da böyle dalga geçiyorlardı :D o başlık altında yorum yapanların hepsi silinmiş çoğu vuslattandı hemde :D işin hem şakası hem ciddisi bu zaten ama eminim bi fırıldak diplomasileri olacaktır silinmeden herkes hazırlıklı olsun diyorum :D