Nirvana

• Konuyu başlatan DeletedUser2091
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2091

Ziyaretçi
uzun yıllardır bu oyunu oynayan tecrübeli dostlarımızdan oluşan klanlarımız adıma tüm w9 oyuncularına öncelikle iyi oyunlar dilerim.

klanlarımız kuzeydoğuda harita itibari ile bir baştan diğer bir başa hilal şeklini almıştır. bu da harita itibari ile oyuna 1-0 önde başladığımızı göstermektedir. Ayrıca kaliteli oyuncularımızla w9 serverında hatrı sayılı bir yer edineceğimize inanıyorum.

Herkese saygılar.

Nirvana Ailesi iyi oyunlar diler.

DeletedUser23680

Ziyaretçi
Mutlak hakimiyetimizi ve egemenliğimizi mertçe ve saygınlığımızı koruyarak tüm W9 camiasına altın harflerle kazımak amacındayız...

Temiz oyun... temiz dostluklar...

Nirvana Ailesi olarak tüm W9 oyuncularına başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

DeletedUser13497

Ziyaretçi
bende tüm w9 daki arkadaşlarıma başarılar diliyorum :)
ihtiyaçları olacak çünkü :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanınız hayırlı olsun başarılı olmanız dieğiyle

DeletedUser3034

Ziyaretçi
klanınız hayırlı olsun :)) bakem du bana yakınmı klanınız :p

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlı olsun, o hilal'in cephesinde biz varız, bir süre sonra yollar kesicek gibi duruyor :) iyi oyunlar dilerim sizlere...

DeletedUser23549

Ziyaretçi
Mikail her servera farklı isimlerde klanlar kurup giriyosun . Artık markalaşmanın vakti geldi diye düşünüyorum :p
Nirvana klanına başarılar . Doğu bölgesi çok fena karışacak gibi görünüyor :rolleyes:

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Mikail her servera farklı isimlerde klanlar kurup giriyosun . Artık markalaşmanın vakti geldi diye düşünüyorum :p
Nirvana klanına başarılar . Doğu bölgesi çok fena karışacak gibi görünüyor :rolleyes:

teşekkürler paşam. valla ne yalan söyliyim her yerde farklı klan kurduk ama çoğu yerde de kayda değer işler yaptık. ama bu sefer çok daha farklı olacak

DeletedUser2091

Ziyaretçi
bizim kıtalarımızda değilsiniz şaman klanlarna adımı verirseniz sizi davet ederler