Nirvana Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser67899
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46644

Ziyaretçi
yok yahu olur mu öyle şey onlar kimseyi satmaz satmayı teklif dahi etmez :) ..
Valla başladığımız klanı kuranlar bırakana kadar klanda savaştık bırakıp gidince onlar 5-6 kişi klan kurduk takılıyoruz ne olsun istiyosunki sen

JrFly

Dük
Valla başladığımız klanı kuranlar bırakana kadar klanda savaştık bırakıp gidince onlar 5-6 kişi klan kurduk takılıyoruz ne olsun istiyosunki sen

bende klandan atılana kadar savaştım , atılınca tek başıma savaştım ama siz hep öyle böyle lafları ettiniz trickse geçtin oynadın diye :D:D 01 martta hesabım trickse geçmiş onunda açıklamasını yapayım 01 martta mali müşavir sınavım vardı hesapta yoktum onun öncesinde arkadaşların oynama tekliflerini reddettim ben bana yakışanı yaptım sizler yakışmayan şeyler söylediniz bende onu tek tek o dcde bulananlara yedirdim. ;)

DeletedUser46644

Ziyaretçi
bende klandan atılana kadar savaştım , atılınca tek başıma savaştım ama siz hep öyle böyle lafları ettiniz trickse geçtin oynadın diye :D:D 01 martta hesabım trickse geçmiş onunda açıklamasını yapayım 01 martta mali müşavir sınavım vardı hesapta yoktum onun öncesinde arkadaşların oynama tekliflerini reddettim ben bana yakışanı yaptım sizler yakışmayan şeyler söylediniz bende onu tek tek o dcde bulananlara yedirdim. ;)
Dcye gelip küfür edip kaçmışlar o senmiydin yoksa :eek:

Bilip bilmemekle alakası yok açıyorum twstatsı bakıyorum aa nirvanadaymış,trikse geçmiş aa şizofrendeymiş,alarma geçmiş görünüyor hepsi :D:D:D

Uğur şimdi yorumlarını okuyorum da , 38 de Kapak olarak ne yaptınız onları hatırla bence başkalarına laf atmadan önce.
Siz ve Tm müttefiğimiz olduğunuz için savaştığınız Şaman'a gidip savaş ilanı verdik,sonra ne oldu peki, oyunun ilerleyen zamanlarında bir gece de anlaşıp Şaman tarafına geçip bizi satan siz değildiniz yani ? Kendiniz de kabul ettiniz yaptığınız ayıbı, sonuç ne oldu sıfırlandınız , tebrik edip gittiniz. Lütfen başkalarına laf etmeden önce kendini yargıla,ülkenin genel sorunu da bu zaten.