NG vs CİN

Ersingltkn

Okçu
İşte böyle bir yorum geleceğini biliyordum :)

Adam gibi gelip emek verenin emeğine sağlık deyince de yaranmaya çalışıyor muhabbeti yaparlar işte bilmezler tebrik etmek teşekkür etmek ne demektir. Ben senin gibi değilim kardeşim forumu sırf millete laf sokma çabası ile kullanmıyorum yada forumdaki tüm konulara sırayla girip millete sallamıyorum. Görüş belirtiyorum insan gibi tebrik etmem gerekeni tebrik ederim,saygıyı hak edene saygımı gösteririm. Ama senin gibi birine ne yapılabilir ki?
Düşüncelerin ve görüşlerin için teşekkür ederiz hala daha zevkli geçen ve devam eden savaşlar içinde başarılar dileriz

ArdaMan

Milis
İkisi de adamdır bu arada :D

Cartel ekibini geçen klasik görmüştüm açıkçası sağlam bir ekip.

İyi dileklerin ve tebriklerin için teşekkürler hocam. Bu dünyada aktif rol alamadık işler güçlerden dolayı. Yönetimde bırakın boşluğumuzu hissettirmeyi üzerine bir kat daha çıkan, başta sanaldriftci olmak üzere her yöneticimizin emeğine sağlık. Ölmez sağ kalırsak ileriki dünyalarda ister karşılıklı ister yan yana sizinle oynamak her zaman keyifli olacaktır :)

uyznlar

Ağır Atlı
İyi dileklerin ve tebriklerin için teşekkürler hocam. Bu dünyada aktif rol alamadık işler güçlerden dolayı. Yönetimde bırakın boşluğumuzu hissettirmeyi üzerine bir kat daha çıkan, başta sanaldriftci olmak üzere her yöneticimizin emeğine sağlık. Ölmez sağ kalırsak ileriki dünyalarda ister karşılıklı ister yan yana sizinle oynamak her zaman keyifli olacaktır :)
başkanım böyle güzel yazılar yazmayı nerden öğrendiniz :D

Cyroburn*

Ağır Atlı

Rica ederim. Elinize sağlık elbet bir gün denk geliriz dediğiniz gibi ister rakip ister dost sizlerle oynamak keyifli olacaktır :)