NG vs CİN

Desolate boy

Baltacı
Arkadaşlarımın ısrarı üzerine burada bulunsun diye açıyorum. 81 günlük bir savaşımız vardı fakat bunun 74 günü Ekibe karşı yapılıyordu. Son 1 hafta NG klanı olarak Cin tarafına odaklanmaya başladık. Ağır gelecek belki Ekibe karşı başarı alamamışken (Forum savaşıydı söylemlerinize göre) Klan ile gelinmesi ama siz yaparsınız inanıyoruz.

Başarı dileyemiyorum sadece sabır diliyorum. Umarım altından kalkamayacağınız başka sözler sarf etmezsiniz.

uyznlar

Ağır Atlı
Konuyu sab vs cin niye yapmadın :p şaka şaka biz klanı bırak bir ekip bile olamıyorduk dimi :S

Diablo - baron klanlarının da bitmesiyle bütün yoğunluğu cin bölgesine vermeye başladık...

Güncel istatistik

2131.png

*Savaşan herkesin eline sağlık

Desolate boy

Baltacı
@Artesta bir aralar bunu paylaşmıştın bunu da bırakayım anıların canlansın :) Bir de hala resitali bekliyorum verdiğin sözleri tut lütfen :)

Artesta

Yasaklı
dediklerimin arkasindayim hala :d isler kotulesince gidip iyi olunca gelen biri degilim merak etme

Cyroburn*

Ağır Atlı
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Benim bu dünyada rakiplerden beğendiğim iki ekip var; NG ve EiBO

Kudret ve Barzo zaten gerek sınırlarının diğerlerine göre daha ufak olması ve gerek köy sayısı bakımından her zaman çok güçlü oldular. Az köyü çok asker ile savunma imkanları vardı ki hiçbir zaman o bölgelere dönemedik zaten fırsatımız olmadı :D

EiBO çok büyük bir cepheyi tuttu evet belki destek alarak tuttu ama iki adam var ki orada baya oynadılar ellerine sağlık; efe55 ve Hardwarrior

NG ekibi içinde şunu söyleyeyim çok sonradan yapılan bir oluşum hele ki ArdaMan ve Freaky olaylarından sonra ben kesin dağılırlar demiştim(yeni bir oluşum olduğu için küçümsediğimden değil) ama yine de bir arada kaldılar. Bizi hiçbir zaman zorlamadılar açık konuşayım o sınır bizim her zaman en rahat sınırımız oldu. Ama benim gözümde DİABLO'yu bitiren ekip BARZO değil NG'dir. Savaş istatistiklerine bakınca net bir şekilde görünüyor ki BARZO klanı ile aynı sayıda köy almışlar aynı sayıda köy vermişler DİABLO'ya karşı. Ama aradaki güç farkı? Resmen uçurum. Oyuncularıyla anlaşamıyorum belki ama oyunculukları ile ilgili düşüncelerim bunlar. Hee destek almasalardı ne olurdu? Tartışılır bence biz süpürürdük direk ama hatice neticeyi değiştirmiyor derler :)