New World Order (NwO)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Dünyayı büyük ihtimal nop kapatacak bu yüzden diplomasilere ne gerek var diyorsun, en iyisi nop ekibi harici tüm klanlar direk hesap sil yapsınlar world kapansın ne gerek var abi yeaaaa boşa oynamaya :D

Bu diplomasinin olması için udw nin silinmesi mi gerekiyor onu çözmeye çalışıyorum :) Madem kuzey-güney 2 kutup oluşturulmaya çalışılıyo, mevcut düzende neden savaş açmıyorsunuz nopa hep beraber bunu sorguluyorum :) Şimdiyle udw silindikten sonrası arasında bir farklılık mı bekleniyor :) Ban yerler bunlar nasıl olsa uzatalım mı amaç :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
UDW'de isminin kısaltmasını doğru yazarak (UWD) SANCAK VE CEDCAL ile anlaşma yapsın sonra hep birlikte W51'e savaş açalım, olmaz mı ?

POLİGON

Okçu
Herkes bir şeyler yazıyor çiziyor hayal dünyasından yorumlar yapılıyor,reelde görse besmele çekip yolunu değiştireceği insanlara hakaretler yağdırıyor boş yere kalpler kırılıyor..

Biraz saygı sevgi çerçevesinde oynayalım şu oyunu, yeni yapılan yapılanma Serhat ile beraber benim(bu dünya da *Cengiz Han* niki) önerim ve ricalarımla gerçekleşmiştir. Serhat a atıp tutmanız yersizdir..

Sancak klanı geçmiş dünyalardan da tanıdığım karakter sahibi efendi,oyunu bilen insanlardan kuruludur ve harita üzerinde ki bazı klanlar gibi yanar döner olmak yerine aldığı kararların karşıdan aksi bir hamle olmadığı sürece ucunda kaybetmek dahi olsa arkasında duran insanlardır..Sancak ve NWO klanlarının diplomasi yapmasında ki yegane anlayış budur..

NWO yapılanmasında ki diplomatik hamleler TAMAMEN başta şahsım ve yönetici ekibimde ki arkadaşlar tarafından alınıp bundan sonra ki aşamalarda böyle devam edecektir..Lütfen beni tanımayan arkadaşlar var ise tanımadan atıp tutmak yerine güzelce yazsın efendi gibi karşılık bulsun..Hakaret içeren hiçbir yazıya vereceğim cevap yoktur..

Saygılarımla..

Efe öncelikle oluşum hayırlı olur inşallah oluşumda senin olman bana güven veriyor.

Serhat konusuna gelirsek arkadaş yakın tarihte çok kalp kırdı ağır ithamlarda bulundu yeri geldi hakaretler etti ( omurgasızlar, adam değiller, karaktersizler vs.). Benim kızgınlığım kolay geçmez bunun oluşumla da oyunla da alakası yok. Ha gelir burda tüm SANCAK ailesinden samimi bir şekilde özür diler haddini aştığını söyler ozaman geçmişteki söylediklerini affederim tatlıya bağlarım yoksa buraya her yazı yazdığında önceki yazılaını yüzüne vururum.Bence ona yakışan gelip burda SANCAK oyuncularından özür dilemesi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Efe öncelikle oluşum hayırlı olur inşallah oluşumda senin olman bana güven veriyor.

Serhat konusuna gelirsek arkadaş yakın tarihte çok kalp kırdı ağır ithamlarda bulundu yeri geldi hakaretler etti ( omurgasızlar, adam değiller, karaktersizler vs.). Benim kızgınlığım kolay geçmez bunun oluşumla da oyunla da alakası yok. Ha gelir burda tüm SANCAK ailesinden samimi bir şekilde özür diler haddini aştığını söyler ozaman geçmişteki söylediklerini affederim tatlıya bağlarım yoksa buraya her yazı yazdığında önceki yazılaını yüzüne vururum.Bence ona yakışan gelip burda SANCAK oyuncularından özür dilemesi

Selam dostum..

Eleştiri vs. her şey kabul yukarıda dedim ki forum ve diplomasinin içerisinde olmayacağım ve diplomasi görevini üstlenen abimizin yaptığı işlere saygı duyup yanında duracağım... Ancak senin nezdinde yine tüm eleştiricilere yazıyorum. Beni tartmak, beni yargılamak, benim yanlışlarımı vurgulayıp beni bir şeyler yapması gerek demek kimsenin haddi değil..

Benim yazdığım, çizdiğim, söylediğim her şeyin ben farkında ve bilincindeyim. Yanlış, hata, kusur varsa bunun adımını kendim isteyerek iyi niyetli bir şekilde gösteririm. Bunun haricinde şu şöyle yapsın bu böyle yapsın toplarına ve pozlarına boşuna girmeyin.. Ben kimsenin oyuncağı yada oynayabileceği bir adam ve karakter değilim..

Yazım yanlış anlamasın, senin sözlerin diğer bazı arkadaşların yorumunu karşılıyordu o yüzden senin mesajını alıntılayarak yazdım. Benimle alakalı istediğin şeyi yazabilirsin. NwO klanı stratejisi ile diplomasisi ile yürüdüğü yol ile farklı bir kulvardadır artık. Bu nedenle ne benim söylemlerim davranışlarım NwO yu bağlar. Ne NwO nun diplomasisi stratejisi beni bağlar..

Ancak girilen ortam ve durumdan kaynaklı ben iyi niyet göstermek istediğim, haksızlık yaptığım kişi veyahut kişiler varsa gereken adımı atarım... Tekrar altını çiziyorum BEN İSTEDİĞİM İÇİN YAPARIM. :)

İyi oyunlar herkese.

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Nekadar isim de degişseniz bu dünyada kalıcı olamazsınız

DeletedUser14924

Ziyaretçi
udw yi günahım kadar sevmem.

Ama yok radikal değişikliklere gitmiş. Yok cedcalden tanımayan yokmuş. Yok gergin ortamda sıcak ilişkilerden gayrimeşru diplomasiler çıkmış. Yok efendim gece mehtaba çıkarken kayıkçının ayağı kaymış. Yok aldığı kararların arkasında dururken önü kapanmış kararları görememiş. Yok yegane hazinesi mülkün temeliymiş.
Yok efendim bu gücenmiş , öteki darılmış, beriki içerlemiş.
Vay efendim zemin oluşturmuş temel atmış. Çiroz hesabı yapmış.
Yeni heyecanlar arıyormuş da duygusal bir şey yoksa aldatmış sayılmazmış da
Vay efendim nü portre çizdirirken paparazzilere poz vermiş de

La ne edebiyat parçalıyonuz. Baktık udw gidici biz de bi tarafımızı sağlama almak için yol yapıyoduk fırsat bulunca arkadan yapıştırdık deyin işte.
Yok ben de vurdum mustafayı hiç böyle toplara girmedim yani.
Yediğiniz haltı söyleyemiyosanız hiç birşey söylemeyin sessiz sessiz bekleyin. Sancak toplamazsa sizi başka biri toplar zaten çok çok 2 ay fazla köy kasarsınız.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Söylenecek çok şey var (Şimdilik sessizlik diyorum) :) konuşun arkadaşlar. Dökün içinizi.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Günü gelince konuşuruz, zoruna gidenler boş yapmaya devam etsin.

DeletedUser64602

Ziyaretçi
Bildiğiniz Gassal sadece diplomasisi farklı. :D Çok büyük bir heyecanı yok aslında.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
şimdi arkadaşlar bu benim tahminim biz antiyi dehşeti bildiğiniz üzere dövdük arkaya gönderdik adamlar geri orada büyüdüler gassalın içinde bu sinserin hatası oldu adamlar ama köy topladı artık belirli bir güçleri oluştu sinsere dedilerki sinser ya klanı bana ver ya da sen sancakla savaşırken ben seni vurur toplarım gerçi sancaklada savaşmasa vurur toplarlardı gassalın çöp olduğunu bütün world biliyor :D neyse sinserde napsın dik dursa gassal kalmayacak toplanacak çünkü dediğim ekiplerle savaşacak gücü yok tm arkadaşlar o zaman klanı size veriyom isim değişikliği yapalım en azından gassal bunu yaptı olmasın bunu gassalın sancak klanıyla savaşı bitirdiğinde düşündüm ama buraya yazmaya anca fırsat buldum bu bir teori ne kadar doğru olduğu tartışılır elimde hiçbir bilgi yok sadece varsayım

şimdi sizden ricam ben bu konuda doğrumu düşünüyom yanlışmı bilgisi olan beni bilgiledirirse sevinirim

Ramazan, oyuna ANTİ-DEHŞET-CEDCAL-UDW ile SA anlaşması olarak başladık. UDW kanadında haykocu tanıdığımız, ANTİ-DEHŞET tarafında hatrını hiç bir zaman kırmayacağım bir adam aracılık etti, bizimde amacımız arka bölgede takılmaktı kabul ettik ve başladık. ANTİ-DEHŞET i temsil eden kişinin kötü niyetli değildi belki ama bize yanlış gelen samimi gelmeyen tavırları yüzünden ANTİ-DEHŞET ile SA mızı sonlandıracağımızı bildirip UDW ile müttefik konuma geçtik. Daha sonra Nail Erda başta olmak üzere, Erman abi, Xxrize53 batu hepsi ile tanışıp kaynaşıp sohbet edip birbirimizi tanıma fırsatı bulduk sonra anladık ki problem en başta irtibatsız kalmakmış yoksa biz gerçekten çok iyi anlaşacak insanlarmışız. Geç olsun güç olmasın dedik birleşim sağlanırken de "UDW yi hedef tahtasından düşürdüm." git kime soruyorsan sor. Ayrıca senin yönetiminde ONAY verdi yani kalkıpta kafama göre bu klanı kendime katıyorum demedim...

Kadere bak ki, oyun başından beri müttefiğim olan klanın içinden bazı adamlar, gerçekten kalitesizlikten kıvranıyor... Ne zorunuza gidiyor anlamadım dün UDW müttefiğimdi, şuan diplomasim de hala aynı ? Amacınız zorla beni bir noktaya getirmek mi ? Derdiniz ne yani ? Daha çok şey yazarımda hep söyledim sevdiğim insanlara saygımdan susuyorum git kendin öğren sinser niye böyle yazdı diye sor soracağın kişilere burda boş yapma !

Sinser vurmak istese arkadan vurur klan adını ondan degısmez sadece saglam ekıp olusturmak ıstıyor benım gorusum
Dehset antı oyuncularına ıhtıyacı var udw ı zaten dehset antı bastan baslamasa vururdu sancak cedcal bırlıkte vurmaya baslayınca sıra ona gelcek en azından ekmek yim buyim fırsatım olur dusunmus olabılır yada sızofrenle anlasmıstır diplomasi bu udw ıle sonsuza kadar devam edecek olsa gassal olarak dıl udw ıcınde gırerdi

Gözlerimi yaşartıyorsun len bu ara :D

İyi de şimdi diyelim ki sancak udw'yi tamamen temizledi cedcal ile birlikte. Dönüp oyun başından beri müttefiki olduğu klanı satan gassal'ı ardında bırakırlar mı? Yeni oluşan klan bunu nasıl yorumluyor?

Diplomasi sorumlumuz değişti, diplomasi sorumlumuzun yaptığı görüşmeler belli varsayımlarınız tahminleriniz bizim umrumuzda değil. Biz bir yön çizdik ve yürüyoruz... O ona vurur bu bana vurur bizim derdimiz değil. Ben şunu söyledim "Oyundan önemli şeyler vardır." benim ekibime tek sözüm var "Keyif alacağınız bir oyun olacak" . Kısaca ben istiyorum ki ekibimin aklı net olsun, oyuna odaklansın, keyif alsın. A klanı şunu yapmış B klanı bunu yapmış konusuna girersek burada en temiz diplomasi yürüten klanların başında yine biz yer alırız hocam.

Bu yorumlardan anlıyoruz ki Massal çöpü w52 açılana kadar vakit geçirmek istiyor erken silinmek istemiyor..

Ne kudurdun dostum sen ya ? Allah aşkına bu dünyada 2. haftayı göremedin gelmişsin burada bize sallıyorsun hala ? git w51 inde oynasana. Barbarlar bile senden daha fazla gelişiyor.

zaten benim teorimde bir nevi bunu destekliyor

Teorin, pratikte farklılıklar oluşturur. Bizi şahıs olarak kendinizle karştırmayın beni de daha fazla konuşturmayın ramazan !

DeletedUser67679

Ziyaretçi
klanlar oyun yönetimi olan biteni "ohh yine kapışıyor bunlar şimdi diğer dünyalara da zemin hazırlarlar oradan da kaparız paraları" gözüyle izliyordur kesin. valla dünya genelini geçtim kuzeybatıdaki klanların diplomasisi kim kimi koparıyor kendi payının namına olarak gelişiyor. bir gece bakmışız her şey değişir. ne bileyim çiçekler açar falan ama savaş ve diplomasi hatta sen benim kardeşimdin nasıl vurursun beni muhabbeti bitmez. bu gidişle de dünyanın sonunu kuzeybatıdan bir klan göremez diyerek atıyorum lafımı ortaya.

ulan bu kadar yazdım konu başlığı bizim klanın tanıtım başlığıymış :D nwo çöp diyemiyor kimse çünkü gassal kadar yakışıklı değil :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Biz bir yön çizdik ve yürüyoruz... O ona vurur bu bana vurur bizim derdimiz değil. Ben şunu söyledim "Oyundan önemli şeyler vardır." benim ekibime tek sözüm var "Keyif alacağınız bir oyun olacak" . Kısaca ben istiyorum ki ekibimin aklı net olsun, oyuna odaklansın, keyif alsın.
Naptın tutabildinmi sözünü.Keyif aldılar mı bari ekibin :D