New World Order (NwO)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66224

Ziyaretçi
sen bana kelime oyunu mu yapıyorsun diyorum :D adamın yazdığı son 100 mesaj sancak klanına hakaret içerikli.
Haa, yok öyle şeyler yapmıyorum :d şahsen yetkisi olmayan biri olarak güzel yaptılar bence. Sen de burda olsan bu hareketi yapardın :D özellikle bir kacimiz pusuladan udwye yardım için gecip sonra klandan atilmaya calisilinca :d baya hoşuma gitti hatta son olaylar xhxjxjxx

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Herkes bir şeyler yazıyor çiziyor hayal dünyasından yorumlar yapılıyor,reelde görse besmele çekip yolunu değiştireceği insanlara hakaretler yağdırıyor boş yere kalpler kırılıyor..

Biraz saygı sevgi çerçevesinde oynayalım şu oyunu, yeni yapılan yapılanma Serhat ile beraber benim(bu dünya da *Cengiz Han* niki) önerim ve ricalarımla gerçekleşmiştir. Serhat a atıp tutmanız yersizdir..

Sancak klanı geçmiş dünyalardan da tanıdığım karakter sahibi efendi,oyunu bilen insanlardan kuruludur ve harita üzerinde ki bazı klanlar gibi yanar döner olmak yerine aldığı kararların karşıdan aksi bir hamle olmadığı sürece ucunda kaybetmek dahi olsa arkasında duran insanlardır..Sancak ve NWO klanlarının diplomasi yapmasında ki yegane anlayış budur..

NWO yapılanmasında ki diplomatik hamleler TAMAMEN başta şahsım ve yönetici ekibimde ki arkadaşlar tarafından alınıp bundan sonra ki aşamalarda böyle devam edecektir..Lütfen beni tanımayan arkadaşlar var ise tanımadan atıp tutmak yerine güzelce yazsın efendi gibi karşılık bulsun..Hakaret içeren hiçbir yazıya vereceğim cevap yoktur..

Saygılarımla..

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Herkes bir şeyler yazıyor çiziyor hayal dünyasından yorumlar yapılıyor,reelde görse besmele çekip yolunu değiştireceği insanlara hakaretler yağdırıyor boş yere kalpler kırılıyor..

Biraz saygı sevgi çerçevesinde oynayalım şu oyunu, yeni yapılan yapılanma Serhat ile beraber benim(bu dünya da *Cengiz Han* niki) önerim ve ricalarımla gerçekleşmiştir. Serhat a atıp tutmanız yersizdir..

Sancak klanı geçmiş dünyalardan da tanıdığım karakter sahibi efendi,oyunu bilen insanlardan kuruludur ve harita üzerinde ki bazı klanlar gibi yanar döner olmak yerine aldığı kararların karşıdan aksi bir hamle olmadığı sürece ucunda kaybetmek dahi olsa arkasında duran insanlardır..Sancak ve NWO klanlarının diplomasi yapmasında ki yegane anlayış budur..

NWO yapılanmasında ki diplomatik hamleler TAMAMEN başta şahsım ve yönetici ekibimde ki arkadaşlar tarafından alınıp bundan sonra ki aşamalarda böyle devam edecektir..Lütfen beni tanımayan arkadaşlar var ise tanımadan atıp tutmak yerine güzelce yazsın efendi gibi karşılık bulsun..Hakaret içeren hiçbir yazıya vereceğim cevap yoktur..

Saygılarımla..
Ortağın serhat sancak klanının ne adamlığını bıraktı ne efendiliğini etmediği laf kalmadı bunun hakkında ne düşünüyosun sen tam tersi şeyler söylemişsin de,eminim bu isim değiştirme dip değiştirme politikasının sancak savaşı kötü gittiğinden ve üstüne cedcal savaşa girdiğinden felan değildir.

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Ortağın serhat sancak klanının ne adamlığını bıraktı ne efendiliğini etmediği laf kalmadı bunun hakkında ne düşünüyosun sen tam tersi şeyler söylemişsin de,eminim bu isim değiştirme dip değiştirme politikasının sancak savaşı kötü gittiğinden ve üstüne cedcal savaşa girdiğinden felan değildir.
Beni Sancak oyuncularından tanıyan tanır. Cedcal den de tanımayan azdır o yüzden dünya görüşlerimi bilirler. Lakin beni tanımayan biri olarak senin yazdıkların beni tanımadığın içindir. Serhat da sancak ekibi de birbirlerinin kalbini kırmış olabilir ama can bedenden çıkmadığı sürece onarılamayacak bir kırgınlık yoktur.

Buraya gelip polemik yaratmak kolaydır,birleşen kalpleri ayırmaya çalışmak da kolaydır tüm bunları anlıyorum ama mesele değil bu da sizin zevkiniz herkes saygı duymak zorundadır..

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Beni Sancak oyuncularından tanıyan tanır. Cedcal den de tanımayan azdır o yüzden dünya görüşlerimi bilirler. Lakin beni tanımayan biri olarak senin yazdıkların beni tanımadığın içindir. Serhat da sancak ekibi de birbirlerinin kalbini kırmış olabilir ama can bedenden çıkmadığı sürece onarılamayacak bir kırgınlık yoktur.

Buraya gelip polemik yaratmak kolaydır,birleşen kalpleri ayırmaya çalışmanı da anlıyorum ama mesele değil bu da sizin zevkiniz herkes saygı duymak zorundadır..
Birşey ayırmaya felan çalıştığım yok ortada birşey yokken foruma konu açıp sataşan ben değildim , yapılanlar hakkında ne düşündüğünü sordum

Mütünün düşmanına başarılar dilemen tanınmaya çok da değer biri olmadığını gösterir kusura bakma.

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Birşey ayırmaya felan çalıştığım yok ortada birşey yokken foruma konu açıp sataşan ben değildim , yapılanlar hakkında ne düşündüğünü sordum

Mütünün düşmanına başarılar dilemen tanınmaya çok da değer biri olmadığını gösterir kusura bakma.
Saygı değer bulmadığınız birine cevap yazmamanızı rica ederim. Benim size saygım söz konusudur ve benim klanımda ki diplomasimi bilmediğiniz için bu tarz yazmanızı da anlıyorum. Cedcal ekibi benim senelerdir oynadığım kardeşlerimdir ve burası bir oyun mecrasıdır.Rakibime bile başarı dilerken kardeşlerime başarılar dilemek bence saygı duyulacak bir harekettir. Keşke herkes rakip de olsa düşman da olsa kaybettiğinde tebrik edip savaştan önce başarılar dileyebilse şu oyun daha güzel hale gelebilse

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
bu olaylar bana c10'u hatırlattı :) orada da Gapat klanları başta adam değildi, hilecilerdi ve savaşta etik dışı işler yapıyordu(!) sonra bir anda oyunun en karakterli klanlarından biri oldular bir anda. şimdi de sancak klanını adam gibi adamlığa terfi ettirmişler. halbuki bi ara veterinere görünmelerini filan öneriyorlardı :) genel olarak klanların adamlığı, bu klanın kurucusunun inisiyatifine kalmış durumda yani :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Kesinlikle, w51 yüzünden hepsinden haberdar değilim eksik bilgim varsa oyundan bilgilendirirsen sevinirim :D başladım şu an

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.

Öncelikle efe abiye açıklamalarından dolayı teşekkür ederim. Tek bir açıklama yaptıktan sonra forum ve diplomasi arenasında bulunmayacağımı bildiririm. (Muhabbet-sohbet harici).

SANCAK klanı ile 1.5 aya yakın bir süredir savaşıyoruz. Burada sizin gördüğünüz tartışmaların dışında oyun içinde çok iyi arkadaş olduğumuz bir çokta isim var. Savaş ortamı geriyor, gergin ortam tartışmaları oluşturuyor. Burada ithamlar hakaretler vs. denmiş bu durumların hepsi karşılıklı atışmalar ile meydana gelmiştir. Kalkıpta burada durup dururken birine sallamadım. Ancak özelden de şuan yazdığım gibi bunun savaş ortamının gergin olmasından dolayı benim de bazen fevri ve agresif çıkışlarım olduğunu kabul ederek tamamen savaş ortamının doğasından gerçekleştiğini hiç birinin şahsi karakter ve kişilikleri ile bir derdim olmadığını bu arena da oyuncu profilleri üzerinden bir atışma döndüğünü ve bunun dışına çıkmamak için elimden geleni yaptığımı yinede kırdığım olduysa affola tarzında mesajlarımı yazdım... Bazı şeyleri onarmak hemen gerçekleşmiyor ne yazık ki zamana ihtiyacımız var.

Ancak zaten yukarıda ki paragrafı yazmama neden olan kişilerin direk saplantısı benimle olduğu için, SANCAK klanı veya sancak üyeleri umurlarında değil. Tek sıkıntıları SiNSeR e laf sokalım,küçük düşürelim fırsat gelmiş ayağımıza durumu. Arkadaşlar size bu başlıktan ekmek çıkmaz. Radikal bir değişikliğe gittik ve bu değişiklik itibari ile net olarak mesajımız tüm klan ve oyunculara şudur "NWO klanı strateji, planlama, diplomasi konularını kendi çözer, kendi halleder, kendi diyalog kurar. Kişi ve kişilerin buradan ekmek çıkarmasına asla müsade etmeyecektir. Eğer SANCAK klanı içerisinde de farklı düşünce yapısı içerisinde olan arkadaşlar var ise kırılmış gücenmiş vb. Bunları zamanla özelden konuşarak halledeceğiz. Bunun içinde gerekli adımları attık, gerekli zemini oluşturduk. Geri kalan forumculara ise AFK kalmalarını öneririm burada size EKMEK YOK"

Diplomasi sorumlumuz profilde yazdığı üzere *Cengiz Han* (Efe abidir). Yaptığı, yapacağı tüm görüşme anlaşma hareketlere de klan olarak bir bütün şekilde uyacağımızın duyurusunu buradan yapıyorum... Dünya yeni bir soluk, yeni bir heyecan oluşturacak ve bir renk katacak klan kazanmıştır. Bence keyifli günler bizi bekiyor

Sevgi ve saygılarımla.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Anlamadığım bir nokta var. Dünyayı büyük ihtimal nop ekibi kapatacak farklı bir durum olmazsa. bu diplomasi hamlesinin kime ne faydası var? Udw dünyadan vazgeçti diyelim nwo sancak paylaştı köyleri sonra nwo ,nirvana ile sancak cedcali de ikna edip nop ekibine mi savaş acacaksınız? Kendal udw nin yerine sancak klanını mı koyup nop ekibiyle savaşacak? udw out sancak in mi oldu :) Bunu mu anlamamız gerek? güney kuzey savaşı için mi bu hareket?

erwl

Okçu
Anlamadığım bir nokta var. Dünyayı büyük ihtimal nop ekibi kapatacak farklı bir durum olmazsa. bu diplomasi hamlesinin kime ne faydası var? Udw dünyadan vazgeçti diyelim nwo sancak paylaştı köyleri sonra nwo ,nirvana ile sancak cedcali de ikna edip nop ekibine mi savaş acacaksınız? Kendal udw nin yerine sancak klanını mı koyup nop ekibiyle savaşacak? udw out sancak in mi oldu :) Bunu mu anlamamız gerek? güney kuzey savaşı için mi bu hareket?

Dünyayı büyük ihtimal nop kapatacak bu yüzden diplomasilere ne gerek var diyorsun, en iyisi nop ekibi harici tüm klanlar direk hesap sil yapsınlar world kapansın ne gerek var abi yeaaaa boşa oynamaya :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Dünya kapatma şartı %85 hakimiyet
Şuan en iyi 50 kişilik klanın hakimiyeti %2

Daha çok olay döner bu dünyada favorim p1pijo, bence o kapatır burayı.