New 0rleans Pelicanss

• Konuyu başlatan DeletedUser21797
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hizmetçi demeyelim de görevli diyelim.
Ayrıca işleri bu. Bu işleri yapmak için gönüllü olarak çalışıyorlar ben bir sakınca göremedim durumda :S
Kaldı ki kendilerine madem forumcu yaptınız bari postu düzenleme yetkisi verin de kendi işimi kendim göreyim dedim hatta daha önceden de kötüye kullanmadım diye ikna girişimlerime devam ettim ama yemedi :D Kendi bilecekleri iş tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Düzenleme varken çok rahattık harbi ya :/ 5 dakikaya da gerek yok 1 dakika da yeter.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Aynen öyle. Bazıları kötüye kullandığı için olan bize oldu. Çok ağır lafları hak ediyorlar.

DeletedUser614

Ziyaretçi
çok ayıp ne vardı halimizde ben de medcezırde ıdım hıç de ole ne ıdı halımızlık bır durum yoktu atabey .

Ahahaha savaş güzeldi ona lafım yok güzel geçiyordu gayet iyi de direniyordunuz ama çok fena op yapıyorduk. Hatta hatırlıyorum da opta gittiğim köye 6k mancınık yığmıştınız ama fener yoktu :D

x3mes

Kılıç Ustası
sen opa katıldın mıs felan attın bıde koye gıdıp 6 k fener sız manco kestın he :D :D duyda ınan işte :p bu hakaten komıktı :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
çok ayıp ne vardı halimizde ben de medcezırde ıdım hıç de ole ne ıdı halımızlık bır durum yoktu atabey .

bence vardır erhan abi vardı bir kere sizde daha nolacak :D

tarık abi zaten kesin kurtarıcıdır gene en son pc kırınca zorlandınız kanka demi erhan yüzünden pc kırmıştı :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D Şaka gibi geliyor biliyorum ama öyle oldu :D Yunus'ta kuduruyordu nasıl fener olmaz diye :D w17de de aynısı olmuştu. Buna raporu atmıştım da küfür ederek şansımla ilgili laflar etmişti :D

Ayrıca mis attığımı pek hatırlamıyorum ya da patlamış olabilir :D Oralara geç gitmiştim. Stajı bahane edip oyuna bakmıyordum :p

x3mes

Kılıç Ustası
yok kanka arrowda bırı vardı onun yuzunden kırmıştı pcıyı tarık abının rezevı almıştı dellendı tabı tarık abı :D :D erhan abı oyuna bakmıyordu artı olarak ole fener sız bır koy hatırlamıyorum bende buyuk ıhtımal pasıflerde kesılmıştır

x3mes

Kılıç Ustası
:D :D Şaka gibi geliyor biliyorum ama öyle oldu :D Yunus'ta kuduruyordu nasıl fener olmaz diye :D w17de de aynısı olmuştu. Buna raporu atmıştım da küfür ederek şansımla ilgili laflar etmişti :D

Ayrıca mis attığımı pek hatırlamıyorum ya da patlamış olabilir :D Oralara geç gitmiştim. Stajı bahane edip oyuna bakmıyordum :p

İşte 40 yılda bır ordu atıyorsan oluyor buşekil şeyler demekkı sende haklısın :D hadı övün en buyuk başarın ıle sustum ben :D :D :pP

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ya bırak allasen hatırlamıyorum ayağı yapma şimdi biz bizeyiz :D Utancından raporu paylaşamamıştır bence o arkadaş :D O kadar mancınık bir araya toplayıp fenersiz kesilince linç edilmekten korkmuştur :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
İşte 40 yılda bır ordu atıyorsan oluyor buşekil şeyler demekkı sende haklısın :D hadı övün en buyuk başarın ıle sustum ben :D :D :pP

En büyük başarım bu değildi ki. En büyük başarım Mayıs'ın köyünü mislemek oldu :D

x3mes

Kılıç Ustası
yanı ole de olmuş olabılır yoksa gerçek ten ole bır ropor gorsem unutmam o adamda hakkaten meydan dayağı yerdı :D :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben mi :D ahahahahaha gülme krizine girdim :D Ben ne kadar lazım olabilirim ki :ASDF:ASDfhahahahahaha

x3mes

Kılıç Ustası
boş konuşacaklarda lazım oluyorlar doluyu görelım dıye da :D :D

Neyse velhasıl konuyu dağıtmayalım daha :) Garez klanına teşekkür ederiz , seviyeli duruşlarından dolayı , oyunlarında ve real hayatlarında da başarılar ..

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ya bırak burada boş boş konuşuyorsunuz benim postum fazla diye ben boş konuşmuş oluyorum :D

Bunu da az önce Medcezir-Error savaşının başlığında buldum. Konuya attığım ilk post hatta. Ne kadar da güzel konuşuyormuşum :D

dbnLqQ.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunun güzelliği değil mi, gece gündüz savaşırken şimdi can ciğer abi kardeş olduk.