.net scriptlerinin incelenip uygunlarının alınması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

honey badger

Okçu
bu script konusuna kim bakıyor saldınız mı orayı adminler olarak bir temizlik scripti onaylatayım dedim sonra baktım 5ay önce yazdığım şey admin onayını geçip yayınlanamamış

Tibelda

Emekli Görevli
bu script konusuna kim bakıyor saldınız mı orayı adminler olarak bir temizlik scripti onaylatayım dedim sonra baktım 5ay önce yazdığım şey admin onayını geçip yayınlanamamış

Scriptlerle ilgili bir çalışmamız bulunmamaktadır. Sadece onaylı scriptleri kullanabilirsiniz.

honey badger

Okçu
Scriptlerle ilgili bir çalışmamız bulunmamaktadır. Sadece onaylı scriptleri kullanabilirsiniz.
ban yedim mesela buraya yazar yazmaz ama umrumda değil açıkcası :) .net ve ukda oynuyorum hiç birinde temizlik için elle bölmeye uğraşmam etmem gerekmedi valla bana saçma geliyor belki ben üşengecim ama birileri kısayolunu yapmış neden tek tek uğraşayım ki .netteki script sayısına bakıyorum ve burası cidden yetersiz orada classicte oynuyorum sanırım oraya devam edeceğim umarım bir çalışmanız olur ileride de orta çağdan kalma scriptleri güncelleriz

DeletedUser69958

Ziyaretçi
ban yedim mesela buraya yazar yazmaz ama umrumda değil açıkcası :) .net ve ukda oynuyorum hiç birinde temizlik için elle bölmeye uğraşmam etmem gerekmedi valla bana saçma geliyor belki ben üşengecim ama birileri kısayolunu yapmış neden tek tek uğraşayım ki .netteki script sayısına bakıyorum ve burası cidden yetersiz orada classicte oynuyorum sanırım oraya devam edeceğim umarım bir çalışmanız olur ileride de orta çağdan kalma scriptleri güncelleriz

§6) Botlar & Yazılımlar

1. Oyunun resmi web sürümü üzerinden desteklenen tarayıcılarda veya resmi ve güncellenmiş mobil uygulamalar üzerinden oynanması gerekir. Oyundaki her türlü eylem, elle veya izin verilen yazılım ve araçların marifetiyle yapılmalıdır.
  2. Açık bir şekilde izin verilmedikçe otomatik eylemler sağlayan veya premium işlevselliğe erişime izin veren ve / veya onları taklit eden botlar, araçlar, yazılımlar ve diğer yardımcılar yasaktır.
  3. Oyunda hangi yazılımların kullanılabileceğine genel bir bakış burada bulunabilir.

§7) Diğer
Yazılım Kuralları
Bütün yazılımlar Destek Ekibi tarafından onaylanmak zorundadır. Bir yazılımın veya aracın onaylı olup olmadığından emin değilseniz her zaman bildirim göndererek destek ekibine sorabilirsiniz. Forumda izinli yazılımların bir listesi bulunur.

Aşağıdaki kurallar geçerlidir:

1. Benzer davranışlar içeren bütün yazılımlar (greasemonkey/tampermonkey/…) veya araçlar (uzantılar/tarayıcı eklentileri) yasaktır.
  2. Yazılımlar, komutları, köyleri veya rapor başlıklarını yeniden adlandırmak hariç sadece tıklama başına tek eylem gerçekleştirebilir.
  3. Yazılımlar, Klanlar Takımının özel onayı olmadan Yağma Asistanı ile etkileşime giremez.
  4. Yazılımlar hesabınızdaki bir etkinliğe bilgi gönderemez veya tepki veremez.
  5. Yazılımlar Saldır, Destek Gönder veya içtima meydanındaki/saldırı onay ekranındaki Gönder butonlarına odaklanamaz veya tıklayamaz.
  6. Yazılımlar sizin adınıza saldırı gönderemez veya normalden daha az tıklamayla birlik göndermenizi sağlayamaz.
  7. Yazılımlar Premium Takası ile etkileşime giremez.
Klanlar takımı, yazılım yukarıdaki kuralları çiğnemese bile onu onaylamama hakkına sahiptir.

Oyuna başlarken kabul etmiş olduğunuz Genel İş Koşullarında oyun kurallarına uymayı kabul ettiğiniz yazar. Oyuna başlarken uymayı taahhüt ettiğiniz oyun kurallarının, sonradan size saçma gelmesi, ne yazık ki oyun kurallarına karşı yükümlülüklerinizi ortadan kaldırmamaktadır. Oyun hayatınızda başarılar dileriz.

honey badger

Okçu
Teşekkürler kusura bakmayın ama her hafta güncellenen bir script forumu görüyorum dışarıda veya en azından çalışan şeylerin onaylı olduğunu görüyorum burada çoğu script 2014 ten ve 2019 daki temizlik scripti bariz çalışmıyor bu bence biraz ilgisizlik yoksa ben aynı kuralların benzerini yabancı dünyalara girerken de kabul ediyorum ama gördüğüm en azından çalışmayan scriptlerin güncellenmesini destekleyen bir grup var orada karışmayız demek kolaya kaçmak oluyor bu konu da bence belki yoğunluktan uğraşamıyorsunuz bunu bilemem kişisel olarak ama umarım ileriki tarihlerde script konusu bir ilgi görür

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Scriptler konusunda desteğimiz bulunmamaktadır. Klanlar Takımı sadece oyuncular tarafından hazırlanan scriptlerin o anki koşullar altında bir kurala aykırı olup, olmadığını araştırır onaylar ya da onaylamaz. Script çalışmaz hale geldiğinde yazan kişi düzelterek tekrar onay almalıdır. Sorularınızı ilgili scripti paylaşan oyuncuya ulaşarak sorabilirsiniz.

honey badger

Okçu
Biliyorum bunu hocam açıkçası bence bu işi .nete bağlayıp oradaki scriptlerin kurallara uygun olanlarını en azından alsanız çok daha verimli bir oyun çıkar çünkü Türkiye’de kaç kişi Java script kullanıyor ve bunlardan kaçı bu işi para almadan yapar bunu düşünürsek script konusunda geri kalmamız gayet doğal bir durum :)

honey badger

Okçu
Bu linki incelerseniz bile uğraşma farkını anlayabilirsiniz açıkca trde klanlar oynayan bu işi düzenleyecek çok bir insan yok kararlar sizin ama depo ham eşitleme La enchancer veya benim tepki verdiğim eşit süreye temizlik gibi bir çok kolaylık sağlanabiliyor etkili kullanılırsa bu scriptler

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Bu linki incelerseniz bile uğraşma farkını anlayabilirsiniz açıkca trde klanlar oynayan bu işi düzenleyecek çok bir insan yok kararlar sizin ama depo ham eşitleme La enchancer veya benim tepki verdiğim eşit süreye temizlik gibi bir çok kolaylık sağlanabiliyor etkili kullanılırsa bu scriptler

Bu konuda tasarrufun olumsuz yönde olması bizim bilgisiz, ilgisiz, habersiz olduğumuzu göstermiyor. Söylediklerimizi doğru anlamadığınızı düşünüyorum. Klanlar ekibinin işi script olmadığı gibi scriptlerle ilgili bir çalışması da bulunmamaktadır. Oyun oynanışını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek fikirlerinizi öneriler bölümünde sunabilirsiniz.

honey badger

Okçu
burada gördüğünüz gibi trye göre çok daha geniş kapsamlı bir script havuzu var ben de trnin kurallarına uygun olanların bizde onaylananlara eklenmesini istiyorum scriptlerimiz eski ve çalışmayanları da var ve bir çok yeni scriptten habersiz kalıyoruz konuyla tr de ilgilenecek insan olmadığı için bu durumda dışarıda yapılmış güzel,oyunu kolaylaştıran en azından ameleliği azaltıp daha zevkli kısımlarına odaklanabilmemizi sağlayan scriptler bu havuzdan seçilip kurallara uyuyorsa bizim script havuzumuza eklenmeli

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

honey badger

Okçu
açtım öneriler kısmına konuyu hocam ben de açıkcası adminler çalışmıyor diye ağlamak için yazmıyorum sadece bu konunun daha önemli bir konu olduğunu belirtmek istiyorum ilgilenilirse de çok daha iyi bir oyun oynayabileceğimizi düşünüyorum.
kolay gelsin umarım zaman içinde çok daha iyi bir duruma gelir :)
oyunun almanya forumunda bile bir sürü script var oyunu yapanlar tek başına yetersizliğini biliyor bence :)

Tibelda

Emekli Görevli
Öneriden kastım bu değildi. :) Script neden kullanılıyor? Oyunun mekaniğini daha kolay, daha hızlı cevap verebilmesi için değil mi? Eğer bu konuda gerçekten ihtiyaç olduğunu düşündüğünüz fikirler varsa bunları sunun bunların değerlendirmesini yapalım ve isteyelim.

honey badger

Okçu
depo eşitleme,temizlik(eşit süreye bölme),kilit süresi bulucu,gözlemci kulesi olan dünyada ne zaman saldırının etiketleneceğini gösteren script,LA enchancer,MS clock(saniyeli olan çok hızlı geçiyor dairesel saatli olan çok daha kullanışlı),bütün köy notlarını tek sayfada görme,belli bir süreye hangi köylerden nelerin yetiştiğini görme gibi scriptler bence yararlı olabilir ama tabi bunlardan türkiyenin kurallarına siz daha hakim olduğunuz için hangileri uyar bilemiyorum hocam aklıma ilk gelenler bunlar village renamer gibi scriptler sanırım zaten vardı yakın zamanda etkinliğini kontrol ettiğim tek script temizlik scripti ve fake scripti trde o yüzden diğerlerinin durumu hakkında görüşleri kullanan oyunu oynayan arkadaşlara bırakıyorum

honey badger

Okçu
isterseniz yararlı olanların linklerini müsait zamanla buraya listeleyebilirim sizin için sonra kurallara uygunluk ve herkesin istemeyeceğini düşünüyorsanız bir çeşit oylamayla alınabilir benim kullandıklarım genelde bunlar benden çok daha iyi scriptlerden yararlananlar vardır muhtemelen tabi onlarda fikirlerini paylaşabilir hem

Tibelda

Emekli Görevli
Scriptlerle ilgili bir çalışmamız bulunmamaktadır. Oyunu geliştireceğini düşündüğünüz fikir ve önerileriniz varsa "Öneriler Hakkında" şablonuna uygun olarak paylaşabilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.