Neslican TAY

UNCHARTED

Dük
ED510C04-DDF9-4E55-A5D7-6DC0633CF3C9.jpeg

Neslican TAY 1998 doğumlu genç bir kız

Kansere yakalanıp bacağını kaybetti ama yaşamaya küsmedi

Benim hayranlıkla takip ettiğim şaşkınlıkla izlediğim çok deli şekilde örnek almak istediğim birisi annemden sonra gördüğüm en güçlü savaşçı diyebilirim

Bu konuyu buraya açıyorum belki içinizde bilmeyenler duymayanlar vardır kızı diye ama lütfen gidin araştırın paylaşın

O kanser ile savaşmayı kendisini örnek göstererek yapıyordu onun bıraktığı bu savaşta şimdi bizimde destek olmamız gerektiğini düşünüyorum

Ve vefatının dahi daha bir çok insana yararlı olması için onun verdiği bu savaşı bu saçtığı neşeyi herkese göstermek için hepimiz paylaşalım

Çok sevdiğim sözü var
‘’Belki kaybederim ama savaşarak kaybederim’’

Bir çok insana ışık oldu şimdi Işık’lar içinde uyusun :)

Allah Rahmet Eylesin.

SungurAlp

Markiz
Vefat ettiğini sen yazınca öğrendim :(
Allah rahmet eylesin,olumsuzluklar içinde dünyaya güzel bakan insandı

UNCHARTED

Dük
Bu arada yinede bilgi vereyim kansere 4 kere falan yakalandı hani sadece bacağını kaybetmedi kanserden gerçekten güçlü bir insandı

TyPHonE

Yasaklı
Vefatı beni de çok sarstı kansere yakalandığı 2. defa Tedx deki röportajına denk gelmiştim ilk orada tanımıştım gerçekten yaşam doluydu günümüz insanı elindekiyle mutlu olamazken Neslican’ın duruşunun çoğu insana örnek olacağını düşünüyorum mekanı cennet olsun.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
“Belki kaybedeceğim ama savaşarak kaybedeceğim” derdi. Mekanı cennet olsun mücadelesi hepimize bir ders olsun.