NEDEN BÖYLE OLDU

• Konuyu başlatan DeletedUser65485
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65485

Ziyaretçi
Değerli arkadaşlar bölüm ile alakasız bir başlık açmak istedim..İster gırgır olsun ister makara muhabbet farketmez.Farkındaysanız oyun günden güne dahada berbat bir hal almaya başladı..Ben mesela 3 yıl önce bıraktığımda bile bu kadar sıkıcı olmamıştı..Sebebi acaba oyuna girenlerin yarısının pre kasmaya gelmesi, öbür yarısınında diğer dünyalarda kasmış oldukları preleri harcamaya mı gelmesi..5000 kişi varsa servarda 500 ü oynuyor o da orta şekerli köy düşünce hemen bırakıyorlar , klansavaşlarındayken köy düşse bile oyunu bırakmazdık..Sadece muhabbetine açtım başlığı belki w42 de birşeyleri değiştirebiliriz herkesi oyuna teşvik edebiliriz diye düşündüm..

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Eğer oyundan zevk almak istiyorsan Türkiye gibi bir serverda klan kurup oyundan zevk alamazsın.Böyle birşey yok :) Ha girersin yabancı bir servera,çaylak açılır açılmaz zevkin doruklarına çıkarsın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan ki mevcut klanlar açılan yeni dünyalarda;

Pre kasmak ve Pre ile kasmak dışında normal oyun oynayan sayısı oldukça az, sizde sanırım bu konuya değinmek istediniz sanırım. Eskisi gibi bilek hakkı ile oyun oynayanlar çok az kaldı. Zaten öyle oyun arayan pre kasmayı, pre ile kasmayı sevmeyenler çoğunlukla klasik serverları bekliyor. Orda daha adil oluyor en azından bazı şeylerr

Durum
Konu yanıtlara kapalı.