Ne oldu beyler.

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
La harita arada bir bakip aaaa ne olmus derdim.d

Lakin bakiyorim goremiyorum..

Bir ark. Kisaca ozet gecse..

Samans derebey ne ara dagildi yoksa birilerine transfer mi oldu..

Nop argo ve set klanlari simdi kimle kapisiyor...

Hadi kavgasiz kisaca yaz.d

DeletedUser

Ziyaretçi
Kuzey doğuda NOP-KİNGS-ŞAMARS-DEREBEYİ-ARGO klanları vardı. Derebeyi ve Şamars'ın sol bölgesinde Net ve Gg klanları bulunuyordu. Nop oyun başı argo ile daha sıcak savaş düşündüğünden yığılmalar aşağı doğru oldu. Bu nedenle ilk etapda Şamars ve Drby ile aktif savaş yapılamadı. Nopun sağında kings klanı bir tehtit yaratıyordu. Nop klanı üst bölgeye henüz çıkma planları yapmamışken DEREBEYİ, ŞAMARS-GG, NET arasında bir savaş oldu. Derebeyi ve şamars bu bölümde aşırı yıprakdıklarını düşünüyorum. Hem rakiplerin aktif kaliteli oyunculardan oluşması hemde bana göre klan içi anlaşmazlıklar durumlarını bu hale getirdi. Kings klanına da Nop klanı bir opcuk düzenledi 1 operasyonda bitti temizlendi zaten, kalan bir kaç elemanları da KABUS klanlarına geçti sanırım kendilerini desteklettiler şuan haritaya açıp hala duruyorlarmı diye bakmaya üşendim fakat 2-3 kişi kalmıştı sadece kings de :D Ardından Nop da üst bölgeye operasyon başlattı 1 operasyon ile o bölge tamamen etkisiz hale getirildi, Croza emin bey yeni bir klan kurmuş HONOR adı altında. Ama uzun vadeli olacaklarını sanmıyorum onlarında. Şuan aktif olarak KABUS-NOP savaşını takip edebilirsiniz, baya güzel eğlenceli savaşlar olacağa benziyor, herkes kaliteli oyunculardan oluşan ekipler yaratmış, iyi olan kazansın :D

Benim gözüden kuzey doğu budur :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Doğru bir gözlem olmuş. Derebeyi-Şamar klanlarının hesap sil yapma sebebi yıpranmak değildir ama Argo-Wc klanları Derebeyi-Şamar klanlarını kuzeydoğuya gelin NOP'un haritasına girelim dedikten sonra kendileri birleşme yapıp Argo ile SA yaparak Derebeyi-Şamar'ı NOP ile başbaşa bıraktı bu diplomasi oyunundan sonra Derebeyi-Şamar yönetimi hesap sil kararı aldı :)

Doğru bir gözlem olmuş. Derebeyi-Şamar klanlarının hesap sil yapma sebebi yıpranmak değildir ama Argo-Wc klanları Derebeyi-Şamar klanlarını kuzeydoğuya gelin NOP'un haritasına girelim dedikten sonra kendileri birleşme yapıp Argo ile SA yaparak Derebeyi-Şamar'ı NOP ile başbaşa bıraktı bu diplomasi oyunundan sonra Derebeyi-Şamar yönetimi hesap sil kararı aldı :)

Olayları farklı lanse ediliyor ama olsun bakalım :)
Şamars derebeyi klanının hesap silme sebebi tamamen yönetimsel zaafiyet henüz dünya başında kimse 1 k lık köy alamazken kendi bünyesindeki oyuncular 3-4 kılık köyler alıyor savaşa daha hazır girmiş oluyorlardı bunu kullanamadılar.

Herkes klan kurabilir ama herkes klan yönetemez.

ne kadar güzel ekip kurarsan kur yönetim olarak ilgilenmezsen o klan dagilir .

Batu ve bayram in eksiği daha önce bu kadar oyuncuyu bir araya getirmemeleriydi. Deneyimsiz oldukları için çok çabuk pes ettiler :) olsun bu dünya da bazı şeyleri tebrube etmislerdir.

Bu arada gönlüm Araf , Kabus ve Udw den birinin kapatmasindan yanadır .

Kalan klanlara başarılar :)

**BayRam**

Ağır Atlı
Kimileri tecrübesizlik olarak dayatabilir bunu topluma.Fakat genellikle diplomatik hareketleri biz kendimizce adam olarak kabul ettiklerimizdendir tecrübesizliğimiz.Her neyse worldde hayal kırıklığına uğrattığım insanlardan af diledim.Benim vicdanım rahat şimdi.Yem olsunlar gram umurumda değil bizi satanlar.Geri kalan oyunculara başarılar diler worldde iyi olan kazansın.Şunu da söyliyeyim worlde geleceğim tekrardan ilerleyen zamanlarda.

Kimileri tecrübesizlik olarak dayatabilir bunu topluma.Fakat genellikle diplomatik hareketleri biz kendimizce adam olarak kabul ettiklerimizdendir tecrübesizliğimiz.Her neyse worldde hayal kırıklığına uğrattığım insanlardan af diledim.Benim vicdanım rahat şimdi.Yem olsunlar gram umurumda değil bizi satanlar.Geri kalan oyunculara başarılar diler worldde iyi olan kazansın.Şunu da söyliyeyim worlde geleceğim tekrardan ilerleyen zamanlarda.

baskalarında suc bulma bebem , gittin lol oynadın sonra yok söyle yok böyle yemezler :D:D

Luciferr

Dük
Bana kalirsa dunya uzerine gelmis en iyi 4. Oyundur m2

1. Skyrim
2. Wow
3. Klanlar.org

Ahahaha

**BayRam**

Ağır Atlı
baskalarında suc bulma bebem , gittin lol oynadın sonra yok söyle yok böyle yemezler :D:D

bak yavrucum,bu benim için klasikleşen 4.worldüm birine güvenirsin kazık yersin sonra oyun oynama şevkin kaçar,ümitsizliğe kapılırsın,bugün olanlar yarının rotasını belirler bu böyledir.O nedenle Şamars-Derebeyi dağıldı mesele kapandı.Ne klanın yönetiminden kaynaklı bir durumdu ne de klan içi oyuncularla bir alakalı durumdur.Bir insanı getirmek için onca yalvarır dil dökersin hani acizsin ya birine karakterini bile hiçe sayacak insanlarla muhabbet etmişim ki gülüyorum :).Şimdi klan yönetmek herkesin harcı değil doğru kendi açımdan söyliyeyim ben uğraşamiyacak bir insanım fakat öncesin de geçmişin de bi başarı elde edebilmiş sınırlı diplomat sınırlı kurucu vardır,kuranların da çoğu tarih oldu zamanın da o yüzden :) .Yıkılmicak klan yenilmeyecek oyuncu yoktur bu da böyle biline.İyi oyunlar cümleten hayırlı ramazanlar.

Bana kalirsa dunya uzerine gelmis en iyi 4. Oyundur m2

1. Skyrim
2. Wow
3. Klanlar.org

Ahahaha

Bakıs acısı ama 11 yıldır her oyunu oynadım , knight in verdigi tad i alamadım , sen yine de bi dene . Yenı server e recep ler gelirse sende gel onlarla ilk basta para bayılırsın biraz ama bir süre sonra günde 100 lira para kazanacaksın :D:D Seni priest yapsınlar

bak yavrucum,bu benim için klasikleşen 4.worldüm birine güvenirsin kazık yersin sonra oyun oynama şevkin kaçar,ümitsizliğe kapılırsın,bugün olanlar yarının rotasını belirler bu böyledir.O nedenle Şamars-Derebeyi dağıldı mesele kapandı.Ne klanın yönetiminden kaynaklı bir durumdu ne de klan içi oyuncularla bir alakalı durumdur.Bir insanı getirmek için onca yalvarır dil dökersin hani acizsin ya birine karakterini bile hiçe sayacak insanlarla muhabbet etmişim ki gülüyorum :).Şimdi klan yönetmek herkesin harcı değil doğru kendi açımdan söyliyeyim ben uğraşamiyacak bir insanım fakat öncesin de geçmişin de bi başarı elde edebilmiş sınırlı diplomat sınırlı kurucu vardır,kuranların da çoğu tarih oldu zamanın da o yüzden :) .Yıkılmicak klan yenilmeyecek oyuncu yoktur bu da böyle biline.İyi oyunlar cümleten hayırlı ramazanlar.

Ee iste olm , dediğim tecrübesizlik bu zaten . :oops: körü körüne güvenmeyeceksin