NASIL BU GÜNLERE GELDİK?

A p s i m o

Baltacı
saldırı puanınıda klanı toplarken yaptım :)

Tamam da böyle sidik yarıştıramazsın :)
50 Köy var saldırı puanı 1,5m , ve senin önünde 17 kişi daha ve bunların arasında 50+ köyü olan sadece 1 kişi var.
Ayrıca bide şöyle bir görsel var aşağıya bırakıyorum. Arada 1 kaç tane de rakipten al be insafsız sömürdün klanı.

Eklentiler

• sss.jpg
    sss.jpg
    343,6 KB · Görüntüleme: 41

PARS Estergon

Ağır Atlı
Tamam da böyle sidik yarıştıramazsın :)
50 Köy var saldırı puanı 1,5m , ve senin önünde 17 kişi daha ve bunların arasında 50+ köyü olan sadece 1 kişi var.
Ayrıca bide şöyle bir görsel var aşağıya bırakıyorum. Arada 1 kaç tane de rakipten al be insafsız sömürdün klanı.
Yahu arkadaş klanını toplayarak saldırı puanı kasıyor elleşmeyin. En iyi oynadığı dünyada barbarcı bir diğeri yani bu dünyada klanını toplayarak saldırı puanı kasmış. Şaka gibi ya :) Bunu ciddiye almak vakit kaybıdır.

UNCHARTED

Dük
Yahu arkadaş klanını toplayarak saldırı puanı kasıyor elleşmeyin. En iyi oynadığı dünyada barbarcı bir diğeri yani bu dünyada klanını toplayarak saldırı puanı kasmış. Şaka gibi ya :) Bunu ciddiye almak vakit kaybıdır.

Senin klanında yok mu pasif köy alan?

Hadi bana yok desene

Ya da sen hiç almadın mı?

Abi lütfen boş yapmayın ya gözünüzü seveyim

A p s i m o

Baltacı
Senin klanında yok mu pasif köy alan?

Hadi bana yok desene

Ya da sen hiç almadın mı?

Abi lütfen boş yapmayın ya gözünüzü seveyim

Arkadaşım konunun olayı o değil . Mesele pasif toplamak veya bırakan adamın köyünü almak değil . Mesele bunula övünmek. Bırakan adamın köyünü heralde onlar alacak, gelip bana vermeyecekler . Boş köye mis sallamak zor bir zanaat mi ?

DeletedUser71128

Ziyaretçi
Ben iyiki bırakmışım bu dünyayı diyorum. Bu kadar prensipsiz oyuncunun toplandığı bir dünya görmedim. Kimin dost kimin düşman olduğu bile belli değil.
Bence herkesin en büyük düşmanı klanlarının yöneticileri :)

İlginçtir, oyuncu sayısının da bu kadar az olduğu bi dünya yoktur herhalde. Kimse bu dünyada oynamaktan hoşnut değil ve herkes tek tek bırakıyor sanırım.
Halbuki özellikleri itibariyle oynanası olan bi dünya, ama bu kadar vasıfsız yöneticilerin klan yönettiği başka dünya yoktur herhalde.

Neyse kalan karakterli oyunculara kolaylıklar diliyorum.

saydan09

Mızrakçı
kardeşim bizim diplomasimiz her zaman net olmuştur ve dünya başından beri alfa hariç bütün klanlarla savaşan tek klan biz olduğumuzu biliyosundur umarım biz kirli oyunlar stratejik bi hamle yapmadık
pars klanı ile bi hamle yaptık olay oldu bütün takkeler yere düştü bütün planlar gün yüzüne çıktı farkındasındır umarım bizim hakkımızda birşey söylerken lütfen araştır öyle konuş
bizim dostumuz da bellidir düşmanımızda he pars klanını arkadan vurursak o zaman bu mesaj burda kalsın sonra istediğin lafı söyle ağzımı açmam ama bil tanı öyle konuş koca bi klanı karalarama lütfen ...
efendi klanının istatistik merakını herkes görüyor düşen oyuncularını klandan atıyor ve bugüne kadar tek tek hiçbir klanla savaşmadığı için savaştığını zannediyor ama öğrenecek zamanla :))
Noldu ya kral foton gitti.s.s.s.s