NARCOS SAVAŞ RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65726
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65510

Ziyaretçi
boş laf yapma diyorumki ver ismini :D kim bana laf yapmış yüzüme karsı göster örnek ver bak listeyi yollim içinden sec begen bi kac isim söyle bari biliyon ya bişiler ? :D
bi laf yaptın gerisini getir hadi benm yüzüme laf yapıpta benmle oynayan kim var ?

C8de oynayıp da az önce sövdüklerinin şuan hangi klanda olduğuna bak sonra görüşelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
C8de oynayıp da az önce sövdüklerinin şuan hangi klanda olduğuna bak sonra görüşelim :)

sen nicklerini versene :D incelemişsin belliki listeyi paylaş burda herkes görsün madem karektersizim sizin gözünüzde herkes görsün :D

buyur paylaş ? bekliyorum

DeletedUser65510

Ziyaretçi
İnsanların karakterine laf edecek kadar ciddiye almıyorum bu oyunu.

Ama narcos klanın da c8de argo da oynayan tomarla kişi var adamların hepsine benim gözümde sövmüş oldun gerisi senin yüzüne onların genişliğine kalmış :)

DeletedUser

Ziyaretçi
İnsanların karakterine laf edecek kadar ciddiye almıyorum bu oyunu.

Ama narcos klanın da c8de argo da oynayan tomarla kişi var adamların hepsine benim gözümde sövmüş oldun gerisi senin yüzüne onların genişliğine kalmış :)

sövdüm öylemi .d helal olsn

isteyen istedigini anlasın adamlar gelsin yüzlerinede söylim orda öyle yaptılar sonradan nop sıfırladı onları oda onların bilicegi bişi beni ilgilendirmiyorda

bi laf attın ortaya tutarsa diye tutmadı malesef :D kendi dedigin şeye bile inanmıyon insanların senn dedgin şeye ınanmasınımı beklyon ayrıca soadan 200 300 kişi var forumda sadece 5 10 kişiyi almış gelmiş kendi aranızda güya egleniyorsunuz milleti aşagılıyarak cidden merak ediyorum siz ne yaşıyonuzlan ? bu kafayı bulmak için nasıl hayatınız var merak ediyorum

konu argoya mı geldi simdi onlara gelene kadar daha cok kişi vardır diye düşünüyordm ben ? argodan konuştugum tek kişi vardı serhattı oda telefonda konuştuk ettik bi türlü anlaşamadık wcden dolayı olan oldu forumda bi laf ediyorum bi klana karsı sonra dönersem hakkımda herkes isstedigini desin onu kabullenmişimdir saten .d

TyPHonE

Yasaklı
g9G4zL.png

BydRmj.png

ZOqAg0.png

lbD02l.png

V37g5q.png

1Go2m1.png

LO6Y7J.png

rJDmLB.png

7yLVmm.png

POVY3v.png

ROvb6j.png

pGDmYL.png

kXD1Ym.png

NOo9bP.png

a1AyBO.png

8Nr9EV.png

DyA8kz.png

mJDr8V.png

Ey0zzn.png

jQDvvJ.png

TyPHonE

Yasaklı
2 tarafında ellerine sağlık süper über muber bi gündü :D

İstediğimiz sonucu alamasakta yani beklemiyorduk soaya geçmelerini :)

Fetih raporlarını koymaya gerek yok zaten daha koyamadığım birsürü rapor var foruma atılmayan falan

Dediğim gibi o mis arası atanların falan eline sağlık

@September* Sana kırgınım bilesin...

DeletedUser64940

Ziyaretçi
2 tarafında ellerine sağlık süper über muber bi gündü :D

İstediğimiz sonucu alamasakta yani beklemiyorduk soaya geçmelerini :)

Fetih raporlarını koymaya gerek yok zaten daha koyamadığım birsürü rapor var foruma atılmayan falan

Dediğim gibi o mis arası atanların falan eline sağlık

@September* Sana kırgınım bilesin...

Geliyom yiğido hazır mıyız :D

Benim açtığım başlıkta rapor paylaşmanız da çok manidar yalnız ahshhash

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Şuradaki tartışmaya bir son vereyim serdalı zerre tanımam c7 de forumda laf atmışlığım olmuştur öyle hatırlıyorum. Sövme konusuna gelince ben daha ana bacı küfrettiğim kimseyle aynı çatı altında bulunmadım emir sana yakışmadı hadi eyv.