NİZAM KLANI VEDA

uptown funk*

Milis
Bu dünya için genel foruma ne tanıtım yazısı yazdım ne de bize yönelik söylenenlere cevap verdim. Bu da yazacağım ilk ve son mesaj olacak.

NİZAM klanı olarak bizler eğlenmek ve vakit geçirmek için sadece klasik dünyalara kısa zamanlı girişler yapıyoruz. Bu dünya için de aynı amacı taşıyorduk. Bir şekilde yolumuz ARGO klanlarıyla kesişti ve dünyaya aynı ittifak içinde giriş yaptık. Yeri geldi keyif alarak yeri geldi istemeyerek yeri geldi hata yaparak bir şekilde oyunumuzu oynadık. Diplomasi hataları da oldu, taktiksel sorunlar da. PUSULA ve ARGO arasında yaşananlar hakkında da en ufak fikrim olmadığı gibi merak da etmedim. Bana söylenilen PUSULA ile oyun sonuna kadar dost gidileceği ve son savaşa kalırsak onlarla savaşacağımızdı. Belli ki yaşanan sıkıntılar sorunlar aradaki dostluğu anlamsız kıldı.

Hangi savaş ne zaman verilmeliydi, kime vurulmalıydı vs konuları geçmişte kaldığı için buna dair bir şey yazmayacağım. PUSULA ile diplomasinin kopacağını haber aldığımda sadece bunu klana bildirdim ve elimizden gelen savaşı da verdiğimize inanıyorum. Bugün yaşanan olaylar sonucunda da ARGO(TEKEL) klanının almış olduğu hesap silme kararı doğrultusunda bizim de bu dünyada daha fazla vaktimizi harcamamızın anlamı kalmadı.

Şimdiye kadar verdiğim sözü tutmak ve yüz üstü bırakmamak için oynuyordum ve birçok kişiyi de zorla oynattırıyordum. Hem kendi klanımdan hem de tüm diğer klanlardan emek verenlere vakit ayırdıkları için teşekkür ederim. Hatamız, yanlışlarımız için de herkesten tek tek özür dilerim, hakkınızı helal edin.

salimcani

Hafif Atlı
Dost düşman bütün klanları ve en başta İhsan olmak üzere kısıtlı vakitlerini oyuna ayıran bütün klandaşlarımı da tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Keşke diğer klanlar da bizim kadar oyunla ilgilense idi de böyle bir son olmasaydı. Biz zevk aldık gayet güzel vakitler geçirdik fakat buraya kadarmış. Zaten biz de sıkılmıştık alışık değiliz bu kadar uzun süren dünyalara :p. Hatam, kırdığım olduysa şimdiden özür dilerim. Başka klasiklerde görüşmek üzere, NİZAM verilmesi gereken elbet çok klasik olacaktır.
Kalan klanlara da başarılar dilerim.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Sizin gibi bir müttefiğe sahip olduğumuz için baya şanslıydık başka dünyalarda yine beraber oynama şansı buluruz umarım :)

Bu arada Alper hastalığını hepinize bulaştırmadan silmeniz en doğru karar olmuş :p :D

DeletedUser67765

Ziyaretçi
Classic9'da da olduğu gibi bu worldde de başarısızlıkla sonuçlanan bir Argo girişimi görmekteyim ne yazık ki.Savaşa gireceğimiz zaman şöyle oynarız böyle yaparız diyen adamlar tek operasyonda darmaduman oldu.Şimdi aksini iddia ederler muhtemelen.Argo klanı benim için bitmiştir.Oynayan oyuncuların emeğine sağlık.Pusula klanlarınıda tebrik ediyorum.

DeletedUser67866

Ziyaretçi
Bu dünya bizler için beklediğimizden çok daha uzun sürdü. Biz genelde kısa süreli zevk almak için bu oyunu oynuyorduk. Fakat dostlarımıza da düşmanlarımıza da NİZAM'ın nasıl bir klan olduğunu göstermiş olduğumuza inanıyorum. Biz elimizden geleni yaptık ve aldığımız geri dönüşler de bizi mutlu etti.

Oyunda online olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anladık. Keşke müttefik klana operasyon yapılırken tek tek oyunculara mesaj atıp köylerini savunmak zorunda kalmasaydık. Keşke online sürelerine biraz daha dikkat edilseydi de şu oyunun hakkı verilseydi.

Olsun biz hedeflerimizin birçoğunu gerçekleştirdik, alacağımız zevki aldık. Yıllar sonra en çok zevk aldığım dünya bu oldu :)) Hatam olan olduysa tek tek özür dilerim. Hepinize iyi oyunlar diliyorum. Kendinize dikkat edin.

NİZAM'ın mis aralarına attıkları orduları hatırlamanız dilekleriyle..

salimcani

Hafif Atlı
Classic9'da da olduğu gibi bu worldde de başarısızlıkla sonuçlanan bir Argo girişimi görmekteyim ne yazık ki.Savaşa gireceğimiz zaman şöyle oynarız böyle yaparız diyen adamlar tek operasyonda darmaduman oldu.Şimdi aksini iddia ederler muhtemelen.Argo klanı benim için bitmiştir.Oynayan oyuncuların emeğine sağlık.Pusula klanlarınıda tebrik ediyorum.
Burada ARGO ya da herhangi bir klanın iç sorunları tartışılmasın lütfen onun için ayrı başlık açabilirsiniz isterseniz. NİZAM klanının veda başlığı olarak kalsın burası tartışmalara girmeyelim lütfen :)

TyPHonE

Yasaklı
Argo ve Nizam klanlarını tebrik ederim ellerinden geleni yaptılar çok aktifti 2 klanda haklarını yememek lazım aynı şekilde pusula klanınıfa tebrik ederim her ne kadar sayı fazlaları olsada o sayı fazlalığını yönetmekte hiç kolay bir iş değil çok güzel şekilde kullandılar ellerindeki imkanları :)

Kalan klanlara başarılar dilerim :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
ARGO klanlarını tebrik ederim bu dünya yakından tanıma fırsatı da buldum az buçuk kendilerini. Yaşanan patlak veren olaylar ile ilgili bir fikrim yok. Ancak zaten bolubjk gölgesi bu worldün SARI ÖKÜZ'üydü. SARI ÖKÜZ verildikten sonra dünya PUSULA'nındı. SARI ÖKÜZ verileli çok oldu formalite düzen içerisinde ilerleyen oyun. Pusula - qapat çehresine dönüştü. Bakalım daha neler göreceğiz :)

DeletedUser56918

Ziyaretçi
Herkesin eline sağlık eğlenceli oldu bizim için.
Sürç-i lisan ettiysek affola
Bir kişi hariç herkese
Saygılar Sevgiler

Hesap Bakıcısı: Efrasiyap (LoL)

Argo ve Nizam klanlarını tebrik ederim, güzel savaştı, bir-iki kere fake diye yıktım ama emin olun bu savaşta bizim için güzeldi...

Gerçek hayatınızda başarılar dilerim.

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Argo ve Nizam klanlarına verdikleri savaşlardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben operasyonları hazırlarken ve sizlerle savaşırken gayet zevk aldım , güzel bir savaş oldu elinize sağlık arkadaşlar. Başka Classiclerde görüşmek üzere...

MTK 136

Casus
Dost düşman bütün klanları ve en başta İhsan olmak üzere kısıtlı vakitlerini oyuna ayıran bütün klandaşlarımı da tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Keşke diğer klanlar da bizim kadar oyunla ilgilense idi de böyle bir son olmasaydı. Biz zevk aldık gayet güzel vakitler geçirdik fakat buraya kadarmış. Zaten biz de sıkılmıştık alışık değiliz bu kadar uzun süren dünyalara :p. Hatam, kırdığım olduysa şimdiden özür dilerim. Başka klasiklerde görüşmek üzere, NİZAM verilmesi gereken elbet çok klasik olacaktır.
Kalan klanlara da başarılar dilerim.
Uzulme salim gel alcagim barbari sana aldirayim

DeletedUser63568

Ziyaretçi
Classicten zevk alamayan veya istediğini bulamayan varsa ispanya classic serverı bir buçuk gün önce açıldı. 2 türk klanı var şuan görünürde. Eğer isteyen varsa buyursun gelsin. Yönümüz kuzey batı. Klan delete.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Elinize sağlık beyler, sizlerle daha müsait bir ortamda kapışmak ilerde nasip olur inşallah

DeletedUser67653

Ziyaretçi
Nizam klanının oyunculuğuna ve dostluğuna şahsım ve Tekel klanı adına teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.