MyrmidoNs

• Konuyu başlatan DeletedUser59593
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Myrmidons klanı hiçbir klanın bünyesine katılmamıştır.Kısaltma konusunda biraz pürüzler var biz de biliyoruz fakat olayı çarpıtmanın manası yoktur.Bu benlik bir anlaşma değildir,ben alarmın yıkılışını izledim hesabımı toplattım o yüzden rahat olduğumu söyliyebilirim.UDW ile birleşme konusunda fikir ayrılıkları yaşadığımız doğruydu,ben bataklıkta batmayı yeğledim büyüklerimiz söz söyledi biz de saygı duyduk.

C5te korkuyor olsaydık herhangi bir klandan gelmiş geçmiş en büyük klanlardan olan gölgeyi ablukaya alıp hesap sildirmezdik bu da bir gerçek,herkesin aklında olan bölgeyi kapatıp dünyaya hakim olma olasılığı düşünüldü,biz bunu tersine çevirdik :)

W20 haricinde olmadı bu worldde tekrarlanması dileğiyle. :)

Nedense dokunduğumuz yeri çürüttük yoksa siz mi eskidinizz :))

C5'te udw olmadınız mı bayram? Nasıl hiçbir klanın bünyesine katılmamıştır diyorsun?

DeletedUser60610

Ziyaretçi
Seninle de muhabbet edilmiyor. Hemen başım bağlı diyorsun. Ne alaka :D selamlaşırken de el ele tutuşuyorsun o zaman da mı başım bağlı diyorsun :D

Sana özel olm tt2 işimi garantiye alayım sonuçta sağın solun belli olmaz .

DeletedUser41078

Ziyaretçi
ya bence uzatmanızın bı geregı yok dünya acılıyor herkes kozlarını orada döksün :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Kimse boşa crnenyormasin bu dünyanın son savaşı vip-myr arasinda olacak onda da dostluk kazansın yiter :)

DeletedUser57245

Ziyaretçi
Aslında klanınızın adını değiştirseniz kolpa koysanız olmazmıydı :? kolpa kendalın kolpa klanı diye