MyrmidoNs

• Konuyu başlatan DeletedUser59593
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Vallaha arkadaşlar kim olursa olsun kimse UDW küfür edemez eleştirir orası ayrı ama küfür olayı yanlış.
Kaldı ki UDW küfür etmek sizlerin ne duruşuna yakışır ne sıfatına herkes hattini bilsin.[/B][/COLOR][/SIZE]

DeletedUser60610

Ziyaretçi
Adını nickini sanini bilmediğim insanlar burada laf söyler olmuş . Herkes bir artıstlık peşinde prim yapma peşinde :) doğru yoldasiniz gençler devam tt2

DeletedUser60612

Ziyaretçi
kardeşim yazmış :)

Hayır abartma sende admınlere de gerekli bilgileri verdim ayrıca sanal köy için neden böyle birşeye kalkışayım ayrıca sizleri ve ekıbınızi hiç tanımıyorum sizlerle oynamadım neden böyle bir işe kalkışayım tekrar özür dilerim hem klan kurucunuzdan hem ailenizden

DeletedUser

Ziyaretçi
Klandan ziyade bende Moğol istilacısına benzettiğim Maydonoz ahalisine başarılar dilerim.

Klasik'te bulunduğum klanı güzel baltaladınız. Ne ara örgütlendiniz de ne ara geldiniz anlayamadık. Aynı belayı Stalker ahalisine açarken sizi keyifle izleyeceğim. Dışardan izlemek nasıl bir duygu merak ediyorum. Yiyin efenim birbirinizi.

Bu dünyada favorim sizsiniz.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Klandan ziyade bende Moğol istilacısına benzettiğim Maydonoz ahalisine başarılar dilerim.

Klasik'te bulunduğum klanı güzel baltaladınız. Ne ara örgütlendiniz de ne ara geldiniz anlayamadık. Aynı belayı Stalker ahalisine açarken sizi keyifle izleyeceğim. Dışardan izlemek nasıl bir duygu merak ediyorum. Yiyin efenim birbirinizi.

nbenim favorim de sen wub

DeletedUser60610

Ziyaretçi

Düşüncelerin için teşekkürler ederim golge halen favori klan dir herkesin gözünde mehmet in is yoğunluğuna verelim :)

DeletedUser53074

Ziyaretçi
yine 7-8 klan olmuşuz. şimdi bunun sağladığı avantajı kimse inkar edemez. her dünyaya girişimizde kendala allah aşkına bu sefer en fazla 2 klan girelim diyorum, tamam diyor, oyun bi açılıyor biz yine sülale klanı olmuşuz. çok tasvip ettiğim bi durum değil ama şimdi bizim klanlara yada foruma girip bakıyorum herkes tanıdık, herkes birbiriyle samimi. yani seni almıyoruz, çok kalabalık olduk diyebileceğimiz insanlar değil. yani böyle kalabalık olmamız kimsenin hele de kendalın suçu değil. bu sebepten kendisine bu konuda yüklenmeyin lütfen, kendisi masum bir liderdir :)

DeletedUser60610

Ziyaretçi
yine 7-8 klan olmuşuz. şimdi bunun sağladığı avantajı kimse inkar edemez. her dünyaya girişimizde kendala allah aşkına bu sefer en fazla 2 klan girelim diyorum, tamam diyor, oyun bi açılıyor biz yine sülale klanı olmuşuz. çok tasvip ettiğim bi durum değil ama şimdi bizim klanlara yada foruma girip bakıyorum herkes tanıdık, herkes birbiriyle samimi. yani seni almıyoruz, çok kalabalık olduk diyebileceğimiz insanlar değil. yani böyle kalabalık olmamız kimsenin hele de kendalın suçu değil. bu sebepten kendisine bu konuda yüklenmeyin lütfen, kendisi masum bir liderdir :)

abi kim girek dedi :D serdar abi sülale topla dedi , herkes bize bilencek diye :D bende sülale topladım :ASD:AD:AS

DeletedUser53074

Ziyaretçi
olm ben senin tarafındayım beni niye bozuyon :D ulan kendo

DeletedUser53074

Ziyaretçi
bi üstteki mesajım dikkate alınmasın lütfen. bize her şey müstehaktır, giydirin gitsin :D