MyrmidonS

• Konuyu başlatan DeletedUser39300
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahahahhahahahahahahahahhahaha ulan yarıldım :D istatistikleri göstersene kardo bi hele bekliyorum :D

O zaman savas acmayacaktın , sen bu savasta benim büyüklüğümü kabul etmişsin baştan başladık başta siz vardınız ^^.. İstatistik olmayabilir fakat seni tanımam etmem , kimsin bilmem . W27 bizim icin pre kasma yeri . O yüzden ikile suradan .. Oynayacagımız bir serverde tanıtımımız belli olur . Boş konusmaktan öteye gitme .

Forumda , oyunda cevresi olan kendini kral zannediyor . Lütfen bunu oyunda karsımıza gelince krallıgınızı yapınız .

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ahahahahahahahhaahhaha balık baştan kokar yılanın kafasını yavruyken ezecen 1. sizdiniz evet bende savaş açtım tek basıma istatistigi koymanı bekliyorum sizin klandan 3-5 kişiyi oynamadıgım halde pert etmiştim de ^^ sen yokken bu pıyasada ben vardım be canım :D kıyamam yaa kendini bir şey sananlardansın sende bak kankin baslıkta daha belli değil yazmıs ne şekilde girecegimiz erkek olda adam akıllı gel görelim botçu kendal ^^

DeletedUser631

Ziyaretçi
O zaman savas acmayacaktın , sen bu savasta benim büyüklüğümü kabul etmişsin baştan başladık başta siz vardınız ^^.. İstatistik olmayabilir fakat seni tanımam etmem , kimsin bilmem . W27 bizim icin pre kasma yeri . O yüzden ikile suradan .. Oynayacagımız bir serverde tanıtımımız belli olur . Boş konusmaktan öteye gitme .

Forumda , oyunda cevresi olan kendini kral zannediyor . Lütfen bunu oyunda karsımıza gelince krallıgınızı yapınız .

Şşşttt kendal kanka yapma asılsalardı bizi yeneceklerdi :))) eminim ki tek bir tane köy vermeden bile bizi silerlerdi eminim bak bunu söylüyorum :))

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahahahahahhaahhaha balık baştan kokar yılanın kafasını yavruyken ezecen 1. sizdiniz evet bende savaş açtım tek basıma istatistigi koymanı bekliyorum sizin klandan 3-5 kişiyi oynamadıgım halde pert etmiştim de ^^ sen yokken bu pıyasada ben vardım be canım :D kıyamam yaa kendini bir şey sananlardansın sende bak kankin baslıkta daha belli değil yazmıs ne şekilde girecegimiz erkek olda adam akıllı gel görelim botçu kendal ^^

Bu dkdan itibaren bizde bottan ban yiyen olmaz . Bunu aklının bir köşesine yaz , ayrıca istatistik yok savasta . Fakat bazı seylerde sonuca bakılır . Sonuc orada . Kendi capında yaptıgın hareketler , bir savas actıysan sonucuna bakacaksın . Bu oyuna w1 den sonra w14 de basladım . Ve benden önce burada olman demek , benden iyi oynadıgın yada bizden iyi oynadıgın anlamına gelmez . Sadece dediğim gibi cevren geniştir , kendini bu yüzden kral koltugunda görmüşsündür . Ama suan surada yaptıgın soytarılıktan baska birşey değil . Ben gelip senin baslıgının altında sana laf vurmuyorsam sende gelip laf vurmamayı öğreneceksin . Ki öğrenmediysen , sadece öğreneceğin güne kadar sessiz ol . Git tuvalette klancılık oyna o zamana kadar .

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ahahahhahahahah yemın ederım yıkıldım gülmekten dün gece bu kadar kahkaha atmadım :D özentimsin mutfak klanıyla burdan bile gıcıgım sana botçu kendal bottan ceza yemezsin ama kullanmadan yapamazsın kullansada ezerim o da ayrı tabii ^^ 5dk uyuya kalırsın op yaparken op yersın klandasların hesap siler onlar yüzünden siliyorum dersin ama delikanlısın yenilgini kabul edersin helalllll ^^ şimdide delikanlı olda gel görelim hünerlerini ^^

DeletedUser631

Ziyaretçi

Hareketlere bak hareketleree olm seviyorumlan sizin su tavirlarinizi :D sen ne cektin be adamim neyin kafasi 3-5 adam kesmis kral olmuss heyt yavrum acin yoluda millet adam görsün.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Hareketlere bak hareketleree olm seviyorumlan sizin su tavirlarinizi :D sen ne cektin be adamim neyin kafasi 3-5 adam kesmis kral olmuss heyt yavrum acin yoluda millet adam görsün.

ahahahahahahahha en son speed de gördük senide canım yaaaa wub :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahhahahahah yemın ederım yıkıldım gülmekten dün gece bu kadar kahkaha atmadım :D özentimsin mutfak klanıyla burdan bile gıcıgım sana botçu kendal bottan ceza yemezsin ama kullanmadan yapamazsın kullansada ezerim o da ayrı tabii ^^ 5dk uyuya kalırsın op yaparken op yersın klandasların hesap siler onlar yüzünden siliyorum dersin ama delikanlısın yenilgini kabul edersin helalllll ^^ şimdide delikanlı olda gel görelim hünerlerini ^^

Mutfak klanının seninle özenti olan ne tarafı var orasını anlamadım , simdi bu oyunda olacak herşey mutlaka benden cıkmıs demişsindir . Biz bunları knightonline zamanında da yapardık . Orda ki durumu buraya tasıdım ben seninle ne alakası var onu anlamadım ? .

Yaw ben kime yazıyorum ki dün kü cocuksun , konusmasını bilmiyorsun . Bu dediklerini daha bu oyunda kimse yapamadı bize karsı elbet bunu birgün bir klan yaparda bunu sen mi yapacaksın hic zannetmiyorum .

Ayrıca ben senin cağırdıgın yere gelmem , ben tanıtımı mı acarım gelirsin . İstediğin ekiple kapısırız problem yok :) Şimdi rica edersem ikiler misin . Baslıgımızı kirletme . Yada kirlet , kirletmek güzeldir . canın sagolsun bir mod temizler burayı ;)

DeletedUser631

Ziyaretçi
ahahahahahahahha en son speed de gördük senide canım yaaaa wub :D

Cagatay aldi tebrik ettim sen neyin tribini yasiyorsun cinim
eeee baska canısı anlat anlat :D ay cinim alamadigindan almis kadar sevindin dimi oys kiyamam ben sana cinm .s.s

DeletedUser38905

Ziyaretçi
çok tatlısın yaaaaa wub bayılıyorum şu küçük dağlar benim eserim tavırlarına çocuk ^^

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahahaha koptum la , cahel , sen git kınayt oyna :D

Doğru en azından anamıza , bacımıza küfür yemeyiz speedde . Sen hic konusma . Cahillik senin bilebileceğin türden bir kavram değil . Cünkü daha o boyuttan cıkamamıssın sen . İşine bak .

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Yer Altındaki Uygarlık Agarta Oluşumu bir gün elinizde patlayacak bunun Farkındasınız dimi ?

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Sıkılmıyor musunuz la bu boş tartışmalardan egolarınızı tatmin etmek için klavyenizi eskitiyonuz yazık size birde geriye dönük 2 tarafında tartışmalarına bakınca laflar hiç değişmiyor hep aynı olaylar ezberlenmişçesine tekrar tekrar konuşuluyor oyun oynuyonuz la vatan kurtarmıyonuz forumda zorlamayın fazla saygılı olun azcık biraraya

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Neyse 'Kendal' versin kararını da bakarsınız bizde geliriz :)