MyrmidoN's vs Şizofren raporları ( Özel Bölüm )

• Konuyu başlatan yphgk
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
Rahmi abisi gidince cok üzülmüş şizofren e bağlamıs arkadas :D simdi operatorler görse kendilerinden süphe ederler ..

O değilde bana yardım ve yataklıktan hapise girerler mi bayram hani diyorlar ya kendal bilmem nelere calısıyor , sezer bilmem kimlere hizmet ediyor diye :D

Ağlama erdicim , acıtmıycam merak etme .. Biz myrmidon olarak seni cok seviyoruz onun icin hemen öyle gitmene izin vermiycez sende öyle kacıp gitme olur mu tt2 bizi sensiz bırakma ki senin icin planlarımızı zamanında geldiğince güzelce devreye sokalım en son a seni bırakacam ...

Simdi kanka 3 ay islah ederler tamam mi icerde tanidiklar var sıkınti yok bu 1.si,rahmi abisi gidince cok mu üzülmüs bak sana bi iyilik yapiyorum erdi senin koyu kimseye aldirmicam ben senin koyleri bizzat yikicam,ahaha lan gulmekten olecegim kendo bu erdi ne almişsa bana da versin....

Dahasi tolga46 hesabi kendonun mu?? Olm ibretlik tespit bu bilgilere nerden ulastin erdi tt2 olm kendo erdide gelisim varla bize mi transfer etsek :)))) troll

özel hayatından dolayı bıraktı :) Zaten köyleri gidenlerin bahanesi hazır sizde.

bizi vura vura ?? :)

Nedense bunları biz hic görmedik :)

Oğlum bak git ,

Yav olm kim tebrik ederla adamin reelinde sıkıntilari var ellemeyin,sonra biz vura vura aldik desekte erdi burda ancak soylenecek post kasacak ellemeyin erdime erdi benim bir kere :) tt2 su oplarindan oturu tebrik ediyorum sizi erdi cok guzel mis atiyorsunuz mis arasi atmak o kadar zor ki anlatamam troll

stilci

Baltacı
lan ne kaale alıyorsun milleti sen ya,derin klanı yeni bi oluşumla oluşan klan bazı oyuncuları ne kadar diablo da oynasa da o ritmi uyduracağını sanmıyorum :D

ikincisi şizofren sonu yakın zaten en yakın zaman da stalkere geçişler başlar ve en sonun da dünya savaşı hali alınacaktır bence daha burda şurda şunu yap burda bunu yap sonrası burda tebrik ederim gibisinden konuşmanın ne lüzumu var,ve dahası olarak raporlar konuşsun millet mümkünse tebrik etsin ki onu bile söyliyeceklerini sanmıyorum :D D:

Biz burda tebrik pazarlığı yapmıyoruz hakedeni tebrik ederiz demiştim ederiz sıkıntı değil size burda adımızı ağzınıza sakız etmemenizi söylememiştim sanırım havada kalmış.. Şimdi sen saygı nedir bilmeyen bir adamsın ve bu yazıdan sonra sen hazreti savaş kazansanda kimse seni bırak tebrik etmeyi kusura bakma ama insandan saymaz..

Sırf yazı yazmak için yazmayın be şuraya kardeşim..

DeletedUser

Ziyaretçi
ramo sakin ol sana bir laf söylemedi kimse :D adamin derdi şizofren

DeletedUser

Ziyaretçi
DERİN - ŞİZOFREN

SON SAVASLARDA YAPTIGIMIZ İSTATİSTİKLER :)

Şizofren klanı oyunu bırakmıstır . Sıradaki klanlara bol sans dilerim .

DeletedUser631

Ziyaretçi
Biz burda tebrik pazarlığı yapmıyoruz hakedeni tebrik ederiz demiştim ederiz sıkıntı değil size burda adımızı ağzınıza sakız etmemenizi söylememiştim sanırım havada kalmış.. Şimdi sen saygı nedir bilmeyen bir adamsın ve bu yazıdan sonra sen hazreti savaş kazansanda kimse seni bırak tebrik etmeyi kusura bakma ama insandan saymaz..

Sırf yazı yazmak için yazmayın be şuraya kardeşim..

hocam benim sizle bi alıp veremediğim yok beni yanlış anladınız fakat yazdıklarımdan ötürü bunu çıkardıysanız orası size kalsın, benim sizi küçümsediğimi sanmayın ayrıca söylediğiniz sözler bana hitabense lütfen sizi saygıya çekiyorum ben saygısızlık yaptığımıda düşünmüyorum, benim demek istediğimi herkes kime şayet söylendiğini bilir

kendal da tanır sezer de tanır ve dahasıda nasıl bir kişiliğe sahip olduğumu bilirler,umarım benim demek istediğimi anlamışsınızdır.Kimseyle polemiğe girmiyeceğim daha bu forumda nedense anlaşılmak istenen hep bir kelimenin kendi bakımından anlamlandırılıp tiye çekilmemesi neyse uzatmiyacağım iyi oyunlar

W24 sürpriz oyuncu...

DeletedUser17569

Ziyaretçi
son durum nedir

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

stilci

Baltacı
lan ne kaale alıyorsun milleti sen ya,derin klanı yeni bi oluşumla oluşan klan bazı oyuncuları ne kadar diablo da oynasa da o ritmi uyduracağını sanmıyorum :D

ikincisi şizofren sonu yakın zaten en yakın zaman da stalkere geçişler başlar ve en sonun da dünya savaşı hali alınacaktır bence daha burda şurda şunu yap burda bunu yap sonrası burda tebrik ederim gibisinden konuşmanın ne lüzumu var,ve dahası olarak raporlar konuşsun millet mümkünse tebrik etsin ki onu bile söyliyeceklerini sanmıyorum :D D:

Burdaki yazıyı okuyunca bizim hakkımızda konuştugunu çıkarmamak elde degil..

Bu arada kendal son opunuz başarılıydı gördüğüm kadarıyla..
iyi oyunlar:)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Burdaki yazıyı okuyunca bizim hakkımızda konuştugunu çıkarmamak elde degil..

Bu arada kendal son opunuz başarılıydı gördüğüm kadarıyla..
iyi oyunlar:)

farkındaysanız ben kişisel yorumumu kattım orada,derin klanı bir çok klanın katılımıyla oluşmuş bir klan benim dediklerim yanlış algılanmış sizin tarafınızca aslında demek istediğim aynı ritmi tutturacağınız mı?? yoksa tutturamiyacağınız mı?? sorusuna cevaptır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Baslık kilit olabilir beyler ortada sizofren felan kalmadı :)